Przygotowania

Forum dla uczniów przygotowujących się do olimpiady biologicznej. Zadania, testy, przykładowe prace badawcze. Wymiana informacji i wiedzy biologicznej.
Tomecek
Posty: 141
Rejestracja: 15 paź 2013, o 15:22

Re: Przygotowania

Post autor: Tomecek »

Ja wczoraj o 20 zacząłem coś powtarzać z notatek z poprzedniego roku, ale potem stwierdziłem, że tego jest tyle, że wolę się do OB przygotowywać dalej, bo OWE jest mniej ważna. No ale nie narzekam, szczególnie, że trafiłem na zestaw na ustnym, który mi bardzo podszedł

Razar
Posty: 79
Rejestracja: 29 gru 2013, o 19:54

Re: Przygotowania

Post autor: Razar »

Ja też odpuściłem sobie OWE. A co do ustnych to co za kretyn wymyślał te pytania? Nie dość że właściwie w każdym pytaniu w danej grupie pytają prawie o to samo. Na moich zawodach w pytaniu cośtamcoś mieszkańcy są dumni 3 osoby mówiły o Parku krajobrazowym. A różnicy między sposobem traktowania odpadów niebezpiecznych a przeterminowanych pestycydów za 5 pkt. Jedne pytanie wchodzi w kompetencje drugiego. Ale się udało

Tomecek
Posty: 141
Rejestracja: 15 paź 2013, o 15:22

Re: Przygotowania

Post autor: Tomecek »

Tk, mi dużo pomysłów podsunęły pytania poprzednich osób, bo często się nakładały

gruby777
Posty: 29
Rejestracja: 29 mar 2016, o 20:52

Re: Przygotowania

Post autor: gruby777 »

Ja nawet nie bralem udzialu ^^ w zeszlym roku mialem ambicje i nawet sb kupilem testy ale w tym juz jakos nie chcialo mi sie pilnowac tych wszystkich zgloszen (oczywiscie u mnie nauczyciel tego nie ogarnie za mnie) a wiedza tez nie jakas przyjemna do nauki jak dla mnie takze nawet sb glowy nie zawracalem ^^

gruby777
Posty: 29
Rejestracja: 29 mar 2016, o 20:52

Re: Przygotowania

Post autor: gruby777 »

Z reszta ja przy Was sie czuje jak przyglupi krewny z jakiegos zadupia ^^ i tak od paru dni tylko chodze i mamrocze sb z czym do ludzi."

kabiologia
Posty: 112
Rejestracja: 6 wrz 2014, o 14:05

Re: Przygotowania

Post autor: kabiologia »

Ma ktoś odpowiedzi do testu centralnego 2010/2011?

mszoszk
Posty: 1
Rejestracja: 16 kwie 2016, o 11:00

Re: Przygotowania

Post autor: mszoszk »

Mam prośbę, czy ktoś mógłby wysłać mi testy z centralki sprzed roku i sprzed dwóch?
Byłbym bardzo wdzięczny, bo finał już tuż, tuż
Mój mail: [at].pl
Qwarrttet
Posty: 72
Rejestracja: 19 maja 2014, o 17:08

Re: Przygotowania

Post autor: Qwarrttet »

A do ekologicznej wrcając aż się boje spytać, jakie nagrody były dla tych co do Krakowa jadą?

Razar
Posty: 79
Rejestracja: 29 gru 2013, o 19:54

Re: Przygotowania

Post autor: Razar »

U nas był szwecki stół na którym leżały nagrody i po kolei podchodzili uczestnicy według kolejności i wybierali co chcą. Były tabety, dyski zewnętrzne, pulsometry, rakiety tenisowe i mniejsze nagrody.

Tomecek
Posty: 141
Rejestracja: 15 paź 2013, o 15:22

Re: Przygotowania

Post autor: Tomecek »

Uf, dobrze że nie książki
Na okręgu u mnie dawali Villego Szkoda, że nie nowego Campbella, bo Villich mam teraz łącznie 3 i nie wiem po co haha

Sapiens
Posty: 109
Rejestracja: 6 lut 2014, o 11:31

Re: Przygotowania

Post autor: Sapiens »

U nas rowery i tablety
W sumie nie uśmiecha mi się ta olimpiada, bo muszę przez z nią zrezygnować z koncertu, na który czekałem 3 lata. :)

Razar
Posty: 79
Rejestracja: 29 gru 2013, o 19:54

Re: Przygotowania

Post autor: Razar »

Dla laureatów OB w tym roku są nowe Campbele.

kabiologia
Posty: 112
Rejestracja: 6 wrz 2014, o 14:05

Re: Przygotowania

Post autor: kabiologia »

Razar pisze:Dla laureatów OB w tym roku są nowe Campbele.

Gdzie można przeczytać jakie są nagrody?

ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości