przykra sprawa śmierć 2 szynszyli w ciagu 3 tygodni

wiza55
Posty: 103
Rejestracja: 23 lip 2007, o 16:40

Re: przykra sprawa śmierć 2 szynszyli w ciagu 3 tygodni

Post autor: wiza55 »

Czyli tych płatków nie trzeba wybierać.
Gdzieś czytałam, że one są szkodliwe dla zdrowia szylka, więc je wybierałam.
Mam ok o,5 kg tych chrupkow.
Evka13
Posty: 98
Rejestracja: 8 lut 2008, o 13:10

Re: przykra sprawa śmierć 2 szynszyli w ciagu 3 tygodni

Post autor: Evka13 »

Hehe. to teraz musisz je stopniowo dosypywać do karmy.
wiza55
Posty: 103
Rejestracja: 23 lip 2007, o 16:40

Re: przykra sprawa śmierć 2 szynszyli w ciagu 3 tygodni

Post autor: wiza55 »

Szyszek1993 pisze:Nie no te chrupki kolorowe są jak to mówiliscie barwione naturalnie bez zadnych szkodliwych substancji. Polecam osoniscie Vitapol, na prawdę karmy pierwsza klasa, MEGAn rónież karma cenniona z wyższej pólki jak i Vitakraft. Co do reszty to nie jestem przekonany, ja najbardzej cenie Vitapol, w którym chrupki na pewno są zdrowe.<lol
Ja uważam, że VITAPOL, jest dobrą firmą, z tej firmy mam karmę dla szylka, zeberek i papug. A MEGAN według mnie jest dobry jako smakołyki.
Szyszek1993
Moderator
Posty: 808
Rejestracja: 25 sty 2007, o 13:18

Re: przykra sprawa śmierć 2 szynszyli w ciagu 3 tygodni

Post autor: Szyszek1993 »

Osobiście nie miałem do czynienia z MEGANem, gdyż jest to karma z wyższej półki, droższa i rzadko spotykana i w moim sklepie jej nie sprowadzają! AQle nie słyszałęm o niej żadnej złej opinii. A VITAPOL jest u mnie w domu od dawien dawna, zero przykrości, poprostu firma LUX!
Rosa1906
Posty: 23
Rejestracja: 4 sty 2008, o 15:18

Re: przykra sprawa śmierć 2 szynszyli w ciagu 3 tygodni

Post autor: Rosa1906 »

Najlepiej jest unikać częstego podawania przysmaków. Ja wiem,że przez to, iż moj Santi miał cały czas kolbę rożano- kokosową w domku, nie chciał jeść pokarmu podstawowego. Podobnie jest zresztą z pestaki dyni. Toteż odstawiłam mu je i zaczął normalnie jeść, a nie zapychać żołądek samymi dodatkami. Dlatego uwazam,że wszelkiego rodzaju kolby, migdaly, rodzynki, sliwki, pestki dyni i slonecznika nalezy podawac rzadko i z umiarem.
Predator713
Posty: 252
Rejestracja: 3 lis 2007, o 13:42

Re: przykra sprawa śmierć 2 szynszyli w ciagu 3 tygodni

Post autor: Predator713 »

to fakt. przecież człowiek też nie może jeść samych słodyczy
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości