Psie odchody

Awatar użytkownika
ziabol
Posty: 319
Rejestracja: 22 wrz 2007, o 16:10

Re: Psie odchody

Post autor: ziabol »

czytam o tych foliówkach i kupach. powiem iż rzeczywiście jest to dość paradoksalny pomysł bo powinno się wynaleźć tworzywo, które owszem bezie się szybko rozkładać i wtedy ładować tam psie odchody. Szczerze mówiąc psa nie posiadam ale wiem jak to beznadziejne wygląda z kotem, któremu żeby wyczyścić codziennie kuwete trzeba minimum 2 foliówki.
Awatar użytkownika
dawidw
Posty: 797
Rejestracja: 10 mar 2007, o 17:39

Re: Psie odchody

Post autor: dawidw »

Dziwne. Ja kiedys kupiłem taką łopateczke do kupek z 10 torebeczkami, ale papierowymi
Awatar użytkownika
ziabol
Posty: 319
Rejestracja: 22 wrz 2007, o 16:10

Re: Psie odchody

Post autor: ziabol »

z torebkami? ja dostałam tylko łopatke.
Korczaszko
Posty: 4371
Rejestracja: 9 paź 2007, o 19:58

Re: Psie odchody

Post autor: Korczaszko »

też nie sprzątam po psie. z foliówkami to beznadziejny pomysł a nawet jakbym już spakowała tą kupę to nie miałabym gdzie jej wyrzucić (u mnie nie tylko brak koszy na psie kupy, brak zwykłych koszy jak coś jem na dworze to papierki muszę zabierać do domu ) gdy przechodzę z psem koło placu zabaw to mamy taki sprint, żeby nawet mu nie przyszło do głowy żeby się załatwić, na chodniku też jakoś jeszcze nie widziałam żeby mu się zachciało
mnie jeszcze rozwalają właścicele, którzy pozawalają psu sikać na samochody O.o to jest dopiero chamskie
arti
Posty: 437
Rejestracja: 2 sty 2007, o 15:51

[Film] Psie odchody

Post autor: arti »


smacznego
Awatar użytkownika
malwka
Posty: 536
Rejestracja: 30 lip 2006, o 13:16

Re: Psie odchody

Post autor: malwka »

hihi, dobre ]
Awatar użytkownika
ziabol
Posty: 319
Rejestracja: 22 wrz 2007, o 16:10

Re: Psie odchody

Post autor: ziabol »

arti, nie dawaj takich filmików bo mój romantyzm zostaje rozłożony na łopatki :-]
sisi88
Posty: 99
Rejestracja: 17 paź 2007, o 08:08

Re: Psie odchody

Post autor: sisi88 »

Fujjjj wspolczuje temu kolesiowi haha Lol ten filmik zacheca do sprzatania po psach ]
Awatar użytkownika
dawidw
Posty: 797
Rejestracja: 10 mar 2007, o 17:39

Re: Psie odchody

Post autor: dawidw »

ziabol pisze:arti, nie dawaj takich filmików bo mój romantyzm zostaje rozłożony na łopatki :-]
sisi88 pisze:Fujjjj wspolczuje temu kolesiowi haha Lol ten filmik zacheca do sprzatania po psach ]
na ile jest wiarygodny ten film? na 2% moze
sisi88
Posty: 99
Rejestracja: 17 paź 2007, o 08:08

Re: Psie odchody

Post autor: sisi88 »

no pewnie tak ale wydaje mi sie ze w pewien sposob mobilizuje do sprzatania
Awatar użytkownika
ziabol
Posty: 319
Rejestracja: 22 wrz 2007, o 16:10

Re: Psie odchody

Post autor: ziabol »

dawidw, ja bym powiedziała, że jest bardzo realny w zależności od tego w jakim stanie sa obydwie osoby. A jeśli nie spotkałeś dziewczyny o podobnym ilorazie inteligencji chętnie Ci przedstawie kilka do odstrzału :D
Awatar użytkownika
dawidw
Posty: 797
Rejestracja: 10 mar 2007, o 17:39

Re: Psie odchody

Post autor: dawidw »

sisi88 pisze:no pewnie tak ale wydaje mi sie ze w pewien sposob mobilizuje do sprzatania
hehe, może ciebie, bo mnie w ogóle
ziabol pisze:dawidw, ja bym powiedziała, że jest bardzo realny w zależności od tego w jakim stanie sa obydwie osoby. A jeśli nie spotkałeś dziewczyny o podobnym ilorazie inteligencji chętnie Ci przedstawie kilka do odstrzału
nie bardzo rozumiem, co chcesz przez to powiedzieć
Awatar użytkownika
ziabol
Posty: 319
Rejestracja: 22 wrz 2007, o 16:10

Re: Psie odchody

Post autor: ziabol »

nareszcie ktoś mnie nie rozumie ^^ tutaj to się rzadko zdarza.
1. odnieśmy isę znów do alkoholu jeśli chodzi o stan osób
2. masz szczęście, że nie spotkałeś osób które potrafiłyby coś takiego zrobić zupełnie świadomie. Ja mam zbyt częsty z nimi kontakt. nie jest to fajne
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości