Psychologia SWPS vs UW

Wzajemne pomoc w wyborze prawidłowego kierunku studiów. Omówienie zasad rekrutacji na poszczególne uczelnie. Pomoc w adaptacji i nauce na studiach.
natalia_stefania
Posty: 14
Rejestracja: 22 mar 2014, o 07:41

Psychologia SWPS vs UW

Post autor: natalia_stefania »

Hej!
Zastanawiam się nad studiowaniem psychologii. Ze względu na to, że praktycznie przez cały okres liceum przygotowywałam się pod medycynę, położyłam nacisk na biologię i chemię i zawaliłam inne przedmioty. Nie mam szansy dostać się na studia dzienne na UW. Zaczęłam szperać i szukać informacji. I tutaj chciałabym zapytać się Was o radę. Lepiej wybrać studia zaoczne na UW czy na SWPS? Zdecydowałam się na opcję zaoczną (nawet na SWPS), ponieważ chciałabym pracować podczas studiów i od samego początku zdobywać doświadczenie. Z góry dziękuję za Wasze opinie!
Awatar użytkownika
Versinn
Posty: 18
Rejestracja: 21 wrz 2014, o 18:44

Re: Psychologia SWPS vs UW

Post autor: Versinn »

UW lepsze, bądź co bądź jest to publiczny uniwersytet, a takie są lepiej rozpatrywane przez pracodawców po psychologii. Fajnie, że myślisz też o zdobywaniu doświadczenia, ale na UW można samemu sobie ustalać grafik zajęć, zobacz jak wygląda szansa przeniesienia się ze studiów niestacjonarnych na stacjonarne - warto.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości