Pytania i odpowiedzi dotyczące medycyny!!!!

Matura 2019 - Forum maturzystów i kandydatów na studia. Nie wiesz jaki wybrać kierunek? Nie wiesz jak wygląda rekrutacja? Masz pytanie dotyczące toku studiów?
Awatar użytkownika
Medycyna Lwów
Posty: 5874
Rejestracja: 14 sty 2007, o 20:23

Re: Pytania i odpowiedzi dotyczące medycyny!!!!

Post autor: Medycyna Lwów »

spokojnie, paradzi sobie.
Sam w klinice miałem zajęcia z kobietą ca 40-50 lat, która dużo operowała i nie miała żadnych kompleksów.
Zresztą jak patrzę na współczesnych facetów, zwłaszcza na medycynie, to się nie dziwię, że dziewczyna można mieć więcej siły i być bardziej męska od nich, sorry
manka10
Posty: 13
Rejestracja: 3 sty 2014, o 08:28

Re: Pytania i odpowiedzi dotyczące medycyny!!!!

Post autor: manka10 »

Kaamil pisze:czytałem niestety, taką samą styczność ja miałem z lotnictwem. latałem parę razy samolotem.
Bardzo się cieszę że się podróż udała, naprawdę
I może już nie udowadniajmy sobie racji, bo to nie ma sensu .
Awatar użytkownika
Medycyna Lwów
Posty: 5874
Rejestracja: 14 sty 2007, o 20:23

Re: Pytania i odpowiedzi dotyczące medycyny!!!!

Post autor: Medycyna Lwów »

tą piękną klamrą, gdzie autorka poddaje się samokrytyce stwierdzając bezsens swojego tematu, trzeba go zamknąć.
manka10
Posty: 13
Rejestracja: 3 sty 2014, o 08:28

Re: Pytania i odpowiedzi dotyczące medycyny!!!!

Post autor: manka10 »

Tak dla zasady: Wcale się nie poddaję, bo autorka tego tematu, to bardzo inteligentna osoba, która po prostu ma ważniejsze sprawy niż czytanie tych wszystkich bzdur o tym, iż to kobieta jest słaba i jedyne co jest prawdopodobnie pozostaje to psychiatria lub psychologia.
Kacperek
Posty: 274
Rejestracja: 23 mar 2013, o 18:05

Re: Pytania i odpowiedzi dotyczące medycyny!!!!

Post autor: Kacperek »

manka10 pisze:Tak dla zasady: Wcale się nie poddaję, bo autorka tego tematu, to bardzo inteligentna osoba, która po prostu ma ważniejsze sprawy niż czytanie tych wszystkich bzdur o tym, iż to kobieta jest słaba i jedyne co jest prawdopodobnie pozostaje to psychiatria lub psychologia.
Nie przesadzaj derma też jest okej.
Awatar użytkownika
Giardia Lamblia
Posty: 3156
Rejestracja: 26 cze 2012, o 20:19

Re: Pytania i odpowiedzi dotyczące medycyny!!!!

Post autor: Giardia Lamblia »

manka10, dziewczyno, naucz się czytać ze zrozumieniem, inaczej nie wróżę Ci zbyt dobrze napisanej matury, która de facto się na tym opiera.

Tylu sofizmatów w jednej dyskusji, w dodatku od jednej osoby to już dawno nie widziałem.

Swoją drogą, jak ktoś mówi o sobie, że jest inteligentny", to nie będzie brany na poważnie - taka moja mała uwaga do Ciebie, na przyszłość.
manka10
Posty: 13
Rejestracja: 3 sty 2014, o 08:28

Re: Pytania i odpowiedzi dotyczące medycyny!!!!

Post autor: manka10 »

Giardia Lamblia pisze:nie wróżę Ci zbyt dobrze napisanej matury
Daruj sobie te cynizmy, bo wróżką nie jesteś żeby mi wróżyc. A tak a propo, nie żebym się chwaliła tylko podam przykład. Testy gimnazjalne, mam nadzieję że kojarzysz. Nauczycielka obstawiała , i inni wgl też że egzamin z j. polskiego napisze najlepiej jedna taka zdolna uczennica, która same miejsca na podium zdobywała w konkursach z polskiego. A okazało się jednak że ja i moja koleżanka, i tutaj uważaj. miałyśmy 96% czyli najlepiej z całej szkoły. Więc tak dla zasady, nie stawiaj nad kimś kropki, bo tak naprawdę nic o nim nie wiesz a jak sądzę przyszłości przepowiadać nie umiesz.
I jeśli oczywiście się da to usuwam wątek, bo to książkowa zasada jak ludzie są odważni hejtowac kogoś jedynie z nicka.
Awatar użytkownika
Giardia Lamblia
Posty: 3156
Rejestracja: 26 cze 2012, o 20:19

Re: Pytania i odpowiedzi dotyczące medycyny!!!!

Post autor: Giardia Lamblia »

Testy gimnazjalne

Nie no zagięłaś mnie. Oczywiście gratuluję 96% - niesamowity wynik

A jak ze sprawdzianem szóstoklasisty? Pewnie równie oszałamiający wynik.
goodman
Posty: 1854
Rejestracja: 17 maja 2012, o 20:50

Re: Pytania i odpowiedzi dotyczące medycyny!!!!

Post autor: goodman »

Hahaha to jest wątek, który w całości powinien trafić do forumowych perełek. manka10 jesteś miszczem

Awatar użytkownika
aquite
Posty: 108
Rejestracja: 4 paź 2012, o 16:25

Re: Pytania i odpowiedzi dotyczące medycyny!!!!

Post autor: aquite »

O cholera, na egzaminach gimnazjalnych miałam 87% z polskiego, idąc tokiem, że egzamin gimnazjalny wyznacznikiem dobrze zdanej matury. to moja matura poszła już w pizdu
Trzyszcz
Posty: 886
Rejestracja: 2 sie 2011, o 11:33

Re: Pytania i odpowiedzi dotyczące medycyny!!!!

Post autor: Trzyszcz »

Zazdrość to straszna rzecz. Chcecie ją ściągnąć do swojego poziomu, bo boicie się, że osiągnie sukces i okaże się, że też mogliście spełniać marzenia, ale woleliście się poddać i wyśmiewać tych którzy próbują.
Awatar użytkownika
aquite
Posty: 108
Rejestracja: 4 paź 2012, o 16:25

Re: Pytania i odpowiedzi dotyczące medycyny!!!!

Post autor: aquite »

Trzyszcz, no ja z takimi wynikami z egzaminów to już nie mam co myśleć o spełnianiu marzeń, nic innego mi nie zostało. Pozostałym radzę też odrzucić złudzenia o jakichś studiach medycznych czy coś O temacie sprawdzianów szóstoklasisty aż strach rozmawiać.
Awatar użytkownika
_Samira_
Posty: 385
Rejestracja: 22 wrz 2012, o 17:21

Re: Pytania i odpowiedzi dotyczące medycyny!!!!

Post autor: _Samira_ »

Kaamil pisze:Zresztą jak patrzę na współczesnych facetów, zwłaszcza na medycynie, to się nie dziwię, że dziewczyna można mieć więcej siły i być bardziej męska od nich, sorry
To już udowodnione badaniami
J. Bielecki, Związek płci z obrazem siebie i poziomem aspiracji u studentów wydziału lekarskiego akademii medycznej"
"Uzyskały [studentki medycyny] poza tym niższe wyniki w skali kobiecości niż ich koledzy, i nie różniły się istotnie wynikami w skali męskości."
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości