Pytania i odpowiedzi dotyczące medycyny!!!!

Matura 2019 - Forum maturzystów i kandydatów na studia. Nie wiesz jaki wybrać kierunek? Nie wiesz jak wygląda rekrutacja? Masz pytanie dotyczące toku studiów?
manka10
Posty: 13
Rejestracja: 3 sty 2014, o 08:28

Re: Pytania i odpowiedzi dotyczące medycyny!!!!

Post autor: manka10 »

goodman pisze: manka10 jesteś miszczem
Fajnie że zrozumiałeś szkoda tylko że napisane z ironią
Ejj no dobra , uważacie ze jestem głupsza bo jestem w lo a wy wydziały lekarskie czy nawet już w swoim zawodzie, okej Nie będę się stawiac, bo szczerze mówiąc to już dawno zaczęło byc żałosne.
a z gimnazjalnym to był taki przykład, jak nie oceniac niczego, czy też nikogo pochopnie. Kto zrozumiał to piona, a jak nie to nie mój problem.
Chciałam usunąc wątek, niestety albo ja nie ogarnęłam w 100% strony i nie wiem gdzie i jak, albo dobrze przeczytałam i okazało się że tylko admin ma taką możliwośc. Oczywiście jeśli się mylę, to przepraszam, bo pewnie byście z kolejnymi hejtami wyjechali mi. Także żeby nie doszło do jakiejś zbiorowej manifestacji, że jestem za młoda na taki portal, bo przecież gówniara z lo co może wiedziec gdzie chce w przyszłości pracowac!
A i taka prośba weźcie tego nie komentujcie już błagam, bo to się staje żałosne jak ludzie w aktywnych wątkach widzą temat Pytania dotyczące medycyny wchodzą a tutaj hejty o mnie i moim sposobie myslenia.
Tylko jedno zdanie do tych, którzy mi truli że ja i ortopedia to totalna porażka, : sory ale nie mam zamiaru sie poddac tylko dlatego że jakieś trzy typki shejtowali mnie z góry na dół Także życzę wszystkim miłego poniedziałku!
Awatar użytkownika
Medycyna Lwów
Posty: 5874
Rejestracja: 14 sty 2007, o 20:23

Re: Pytania i odpowiedzi dotyczące medycyny!!!!

Post autor: Medycyna Lwów »

dojrzej, dostań się na studia, zobacz jak wygląda REALNIE praca lekarza i poszczególne spec. i dopiero rozmyślaj, a nie się kompromitujesz, a ludzie to łapią.
Nikt kobiecie nie zamyka drogi do żadnej spec., co wyraźnie napisałem.
Trzyszcz
Posty: 886
Rejestracja: 2 sie 2011, o 11:33

Re: Pytania i odpowiedzi dotyczące medycyny!!!!

Post autor: Trzyszcz »

Należysz do typu co na wypowiedzi nie po twojej myśli reaguje w ten sposób, że nie przyjmuje do wiadomości, że może nie mieć racji, a inni wg ciebie hejtują bez powodu.
Dostałaś dobre rady i opis jak to wszystko wygląda.
Co z tym robisz to twoja sprawa, ale daruj już sobie następne posty.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość