pytanie z OWE: woda jest sprawczynią całego świata

Pomoc w przygotowaniu do olimpiady Wiedzy Ekologicznej zwanej też olimpiadą ekologiczną. Wykaz materiałów, testy i rozwiązania.
lith
Posty: 3117
Rejestracja: 28 wrz 2009, o 22:49

pytanie z OWE: woda jest sprawczynią całego świata

Post autor: lith »

Dzisiaj miałem jakoś za dużo czasu i postanowiłem rozwiązać sobie test, który pokonał mnie w zeszłym roku. no i powróciły nieszczęsne cytaty (czyli coś co będę wypominał tej olimpiadzie już chyba zawsze xD). i w sumie się okazało, ze google też nie jest mi w stanie powiedzieć, kto powiedział, że woda jest sprawczynią całego świata itd.)

Wie może ktoś w której z pozycji z literatury są skondensowane te pierdoły, czy może wzięte są one z kosmosu? Bo bym sobie w sumie już przebolał i przeczytał co by punktów walkowerem nie oddawać.
jak się nie dowiem, która to książka to będę zmuszony czytać je po kolei aż znajdę xD
lith
Posty: 3117
Rejestracja: 28 wrz 2009, o 22:49

Re: XXV Olimpiada Wiedzy Ekologicznej

Post autor: lith »

To powiedział Tales i ze znalezieniem tego nie było problemu. i z odpowiedzią z resztą Talesowe teorie to sie tam kiedys gdzieś słyszało ]. problem polega na tym, że niestety nie ma w odpowiedziach opcji Tales, więc cytat mimo, że podobny to jednak ktoś inny go wymyslił.

To znaczy ja swój typ odpowiedzi niby mam. ale to raczej takie luźne skojarzenia ]
Awatar użytkownika
przyrodnik
Posty: 551
Rejestracja: 14 lip 1997, o 01:00

Re: XXV Olimpiada Wiedzy Ekologicznej

Post autor: przyrodnik »

a jakie są odpowiedzi? nie widziałem tego testu
lith
Posty: 3117
Rejestracja: 28 wrz 2009, o 22:49

Re: XXV Olimpiada Wiedzy Ekologicznej

Post autor: lith »

da Vinci, Darwin (mój typ), Kolumb.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości