Rejestracja 2013

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
szska
Posty: 505
Rejestracja: 6 mar 2011, o 09:22

Re: Rejestracja 2013

Post autor: szska »

v01, na pocz?tku wi?kszo spraw i tak pewnie jest organizacyjnych, na niektórych przedmiotach pewnie robi si? co? konkretnego ale na pewno da si? to nadrobi?, w perspektywie 6 lat nie zrobi to wi?kszej róznicy Dla kogo? kto naprawd? czeka i chce studiowa? ten a nie inny kierunek powinny to by? dobre wie?ci, niewa?ne kiedy si? dostanie A z mieszkaniem my?l?, ?e spoko. Ja si? bardzo pospieszylam z szukaniem a ofert nadal jest od groma wi?c spokojnie! Trzymam kciuki
Awatar użytkownika
Mårran
Posty: 3873
Rejestracja: 8 kwie 2008, o 19:17

Re: Rejestracja 2013

Post autor: Mårran »

Najwy?ej trzeba b?dzie poodrabia?. Albo z inn? grup?, albo np. napisa? wej?ciówk?. W ko?cu zdarza si?, ?e kogo? na zaj?ciach nie ma.
Pani Buka
v01
Posty: 48
Rejestracja: 10 lip 2012, o 21:51

Re: Rejestracja 2013

Post autor: v01 »

Oby si? tylko dosta?. Dzi?kuj? za wsparcie

Aith
Posty: 300
Rejestracja: 23 maja 2011, o 20:20

Re: Rejestracja 2013

Post autor: Aith »

ano, v01, oby si? tylko dosta?. A tutaj to nic pewne nie jest. Niby brakuje 0,8 pkt, a to jednak tak d?o
cyjanowodor93
Posty: 194
Rejestracja: 29 cze 2013, o 18:02

Re: Rejestracja 2013

Post autor: cyjanowodor93 »

10.09 bedzie jeszcze lista,wiec mysle,ze teraz cos wiecej ruszy,bo inne uczelnie robia listy. Glowa do gory!
sandoz
Posty: 225
Rejestracja: 12 lip 2013, o 14:19

Re: Rejestracja 2013

Post autor: sandoz »

Jakby uczelnie robi?y listy jednoczesnie na jeden dzie? i potem tydzie? na dokumenty by?oby sprawniej i dla nas i dla komisji ,my zm?czeni i pracownicy tez,czy kierownicy tych komisji rekrut. nie maj? wyobrazni ? cZy mam szanse na stome do Bia?ego, 6 pod kresk? ?Bo jesli tak to tez k?opot bo lista do Bydgoszczy jest dopiero 10 a trzeba papiery wiezc i kase wp?acic do UMB,jak sie jednak za?api? do Bydgoszczy to tez kase trzeba wp?acic a kiedy oddadz?
rozekkwidzyn
Posty: 143
Rejestracja: 12 maja 2010, o 06:07

Re: Rejestracja 2013

Post autor: rozekkwidzyn »

Je?li chodzi o osoby które dostan? si? w pa?dzierniku- to akurat nadrabianie nie jest ?adnym problemem. My?l? ?e góra po 2 tygodniach przyjd?, wi?c:
B?d? musia?y napisa? 2 wej?ciówki z histologii, a to jest rzecz w sumie banalna. B?d? mia?y od razu pisa? ko?o z osteologii, które na 100% uwal?. Ale osteologi? zazwyczaj i tak zdaje kilka osób z grupy na pierwszym terminie. To ?aden problem. Do tego jakie? tam wej?ciówki z parazytologii, trzeba si? pouczy? ale spokojnie- b?dzie to przebiega?o w ludzkich warunkach. Do tego biofizyka- 2 ?wiczenia. To si? i tak robi z gotowych materia?ów i jest du?o czasu na nadrobienie ?wicze?.
Ogólnie na spokojnie mo?na to poogarnia?. Po miesi?cy by?oby gorzej- ale nikogo na pewno na pocz?tku listopada nie przyjm?.
Wi?c de facto jedynym problemem dla pa?dziernikowych b?dzie czekanie i nerwy. Plus sprawy organizacyjne, jak np za?atwianie mieszkania. Ja w zesz?ym roku dosta?em si? chyba z tej listy pierwszej po d?ugiej przerwie. W tym roku z 84,25 dosta?bym si? na ko?cu lipca, mo?e nawet troche wcze?niej- wi?c faktycznie progi spadaj? znacznie dynamiczniej ni? rok temu.
Nawet bym si? w 2012 do Bia?ego i Lublina nie dosta?. Nawet w pa?dzierniku! W tym roku ju? bym dawno tam si? dosta?.
Wi?c obstawiam spadki progów. Na niektórych uczelniach nawet o 3p.
Jak w Bydzi? my?l? ?e o 1 bydgosko-przeliczony punkt.
Ale to tylko moje strzelanie
lily_of_the_valley
Posty: 28
Rejestracja: 24 lip 2013, o 18:01

Re: Rejestracja 2013

Post autor: lily_of_the_valley »

hej Jak my?licie, czy b?dzie problem, ?eby zamieni? orygina? ?wiadectwa dojrza?o?ci na odpis?
Matjozi
Posty: 206
Rejestracja: 17 lip 2012, o 20:41

Re: Rejestracja 2013

Post autor: Matjozi »

Ogólnie to mo?na da? kopi? odpisu zamiast kopii orygina?u, ale jak ju? s? papiery dostarczone, to nie s?dz?, ale trzeba by dzwoni? do komisji rekrutacyjnej
arek1992
Posty: 45
Rejestracja: 3 cze 2013, o 13:13

Re: Rejestracja 2013

Post autor: arek1992 »

Wie kto? mo?e czy w Bydgoszczy bior? ludzi spoza rezerwy, tj. z punktami poni?ej 83?
Awatar użytkownika
asia_asia
Posty: 201
Rejestracja: 29 cze 2013, o 13:01

Re: Rejestracja 2013

Post autor: asia_asia »

ja mam 82,9 i jest cicho, a od rezerwy dzieli mnie teoretycznie 8 osób (nr 841).
arek1992
Posty: 45
Rejestracja: 3 cze 2013, o 13:13

Re: Rejestracja 2013

Post autor: arek1992 »

Dzi?ki asia_asia. Ja mam 82,75 i nr 861. Pewnie dopiero po 10.09 co? si? ruszy. Daj zna? jakby co? si? u Ciebie zmieni?o wcze?niej. Pozdrawiam!
Awatar użytkownika
Orda
Posty: 62
Rejestracja: 9 sie 2013, o 11:11

Re: Rejestracja 2013

Post autor: Orda »

Pewne z ta list? 10.09, i jakie kierunki?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 100 gości