rejestracja wroclaw- pomocy!!

Wybór uczelni medycznej o kierunku weterynarii. Pomoc i opinie przy punktacji i rekrutacji na studia weterynaryjne. Leczyć zwierzęta duże czy małe.
zabilimizolwia
Posty: 5
Rejestracja: 1 lip 2010, o 15:09

rejestracja wroclaw- pomocy!!

Post autor: zabilimizolwia »

Czesc,

chcialam sie zarejestrowac na weterynarie wieczorowa- zgodnie z tym co wyczytalam na stronie w harmonogramie mozna to uczynic do 5 lipca zarowno dla stacjo jak i niestacjonarnych. Problem w tym,ze przy wyborze kierunku widnieje tylko weterynaria stacjonarna ? Logowal sie ktos z Was moze? Chyba,ze zle cos wyczytalam,albo nie znalazlam dokladnej informacji od kiedy mozna na wieczorowa. Tak to jest jak czas goni. Bede bardzo wdzieczna za pomoc!
Awatar użytkownika
talagia
Posty: 685
Rejestracja: 29 cze 2009, o 12:07

Re: rejestracja wroclaw- pomocy!!

Post autor: talagia »

Rejestrujesz sie na stacjonarne i dopiero po wynikach 1 listy bedzie informacja czy zakwalifikowalas sie na liste osob mogacych wybrac tryb wieczorowy i dopiero wtedy skladasz papiery. Nie ma osobnej rekrutacji, bo najpierw trzeba sprobowac na dzienne
Awatar użytkownika
Apsik
Posty: 93
Rejestracja: 1 gru 2009, o 15:29

Re: rejestracja wroclaw- pomocy!!

Post autor: Apsik »

a nie orientuje się ktoś jak mam wprowadzić wyniki matur do Wrocławia? Bo tam jest ta dziwna skrzynka pocztowa i nie mogę już znaleźć moich wszystkich danych, które wpisywałam i właśnie tych formularzy gdzie wpisuję wyniki
Awatar użytkownika
Apsik
Posty: 93
Rejestracja: 1 gru 2009, o 15:29

Re: rejestracja wroclaw- pomocy!!

Post autor: Apsik »

ok, już znalazłam
caramella
Posty: 3
Rejestracja: 30 cze 2010, o 12:52

Re: rejestracja wroclaw- pomocy!!

Post autor: caramella »

mam pytanie, czy kazdy musi wyslac im zdjecie teraz, czy dopiero jak sie dostaniemy? ?
Kirsten
Posty: 571
Rejestracja: 17 maja 2009, o 22:29

Re: rejestracja wroclaw- pomocy!!

Post autor: Kirsten »

Ja dałam już pzy rekrutacji, ale raczej można dopiero po zakwalifikowaniu- na 100% pewna nie jestem
Korczaszko
Posty: 4371
Rejestracja: 9 paź 2007, o 19:58

Re: rejestracja wroclaw- pomocy!!

Post autor: Korczaszko »

wyslijcie je im na serwer kiedys podadza adres
Awatar użytkownika
kateleenka
Posty: 92
Rejestracja: 1 lip 2010, o 19:44

Re: rejestracja wroclaw- pomocy!!

Post autor: kateleenka »

Czy dokumenty do Wroclawia mozna wyslac kurierem/poczta czy koniecznie musi byc to osobiscie?
Awatar użytkownika
Patka_nt
Posty: 191
Rejestracja: 3 lut 2010, o 11:44

Re: rejestracja wroclaw- pomocy!!

Post autor: Patka_nt »

Z tego co się orientuje to wszędzie można wysłać kurierem. Bo miałam w planach wyjechać na całe wakacje do UK, więc się tym interesowałam.
Ale jak chcesz mieć 100% pewność, to zadzwoń do nich
markuss91
Posty: 81
Rejestracja: 25 paź 2008, o 18:09

Re: rejestracja wroclaw- pomocy!!

Post autor: markuss91 »

może mi ktoś powiedzieć jak najszybciej dostać się z dworca głownego do wydziału weterynarii tam gdzie trzeba papiery złożyć] z góry dzięki)
Korczaszko
Posty: 4371
Rejestracja: 9 paź 2007, o 19:58

Re: rejestracja wroclaw- pomocy!!

Post autor: Korczaszko »

markuss91, tramwaje 0L (ewentualnie 0P, zawsze mi sie mylą) lub 2. Dojechać na Plac Grunwaldzki. Wysiąść na rondzie reagana. Pójść w prawą stronę - w stronę grunwaldzki center nie pasażu grunwaldzki. Przejść wzdłuż Grunwaldzki center wzdłuż ulicy plac Grunwaldzki i już się jest na miejscu.

Ewentualnie można pojechać 9 lub 17 i wysiąść na Grunwaldzkiej. Przejść kawałek Bujwida obok Carfoura, przejść na drugą stronę placu Grunwldzkiego i już się jest pod klinikami - skręcić w prawo i mamy Norwida i wydział D

Najlepiej obczajcie sobie mapę. Nie jest trudno trafić D
markuss91
Posty: 81
Rejestracja: 25 paź 2008, o 18:09

Re: rejestracja wroclaw- pomocy!!

Post autor: markuss91 »

a pieszo z dworca daleko jest) jest tam jakies centrum handlowe niedaleko:D
markuss91
Posty: 81
Rejestracja: 25 paź 2008, o 18:09

Re: rejestracja wroclaw- pomocy!!

Post autor: markuss91 »

rondo reagana to te duże na placu grunwaldzkim ile trwa dojazd z dworca? te tramwaje często jeżdżą a jak później się dostać znowu na dworzec:D sorki że tak pytam ale pierwszy raz będę we wrocku)
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości