REKRUTACJA 2010/2011 KATOWICE/ZABRZE STACJONARNE I NIESTACJO

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
omykowa
Posty: 398
Rejestracja: 15 maja 2009, o 21:03

Re: REKRUTACJA 2010/2011 KATOWICE/ZABRZE STACJONARNE I NIESTACJO

Post autor: omykowa »

idąc tym tropem w przyszłym roku może być dosyć trudna
.albo dosyć łatwa (co bardziej logiczne). Albo jeszcze może być bardzo trudna. Ewentualnie bardzo łatwa.
Bez sensu gdybać.
Arnold
Posty: 1093
Rejestracja: 5 lut 2009, o 19:44

Re: REKRUTACJA 2010/2011 KATOWICE/ZABRZE STACJONARNE I NIESTACJO

Post autor: Arnold »

czy matura będzie trudna to wielka niewiadoma, wiadome jest tylko, że próg może być podobny jak w tym roku
omykowa
Posty: 398
Rejestracja: 15 maja 2009, o 21:03

Re: REKRUTACJA 2010/2011 KATOWICE/ZABRZE STACJONARNE I NIESTACJO

Post autor: omykowa »

A skąd wiadome?
Próg może być podobny, albo może być niepodobny.
Dodam, że może jeszcze być ewentualnie. trochę podobny, albo. trochę niepodobny.

No, w ostateczności będzie trochę podobny trochę niepodobny jednocześnie

Arnold, czy Ty wiesz, żeśmy do 1 klasy chodzili, czy Ty nie wiesz?
Usagi_Tsukino
Posty: 550
Rejestracja: 20 lut 2008, o 14:31

Re: REKRUTACJA 2010/2011 KATOWICE/ZABRZE STACJONARNE I NIESTACJO

Post autor: Usagi_Tsukino »

A czy gdybanie na temat tegorocznych progów nic Was jeszcze nie nauczyło? tyle przewidywaliśmy, spędziliśmy na dyskusjach kupę czasu(zamiast poświęcić go na naukęP), a progi tak na złość", wszystkich zaskoczyły. Nie ma sensu się nad tym zastanawiać, powiadam Wam nie ma żadnego
Arnold
Posty: 1093
Rejestracja: 5 lut 2009, o 19:44

Re: REKRUTACJA 2010/2011 KATOWICE/ZABRZE STACJONARNE I NIESTACJO

Post autor: Arnold »

Gosia przecież wiem, że chodziliśmy do jednej klasy. Napisałem to, bo dużo ludzi poprawia co mieli ponad 160 punktów ( a jak wiemy w ubiegłym roku byliby studentami ŚUM-u).
Asillith
Posty: 751
Rejestracja: 12 lip 2008, o 18:58

Re: REKRUTACJA 2010/2011 KATOWICE/ZABRZE STACJONARNE I NIESTACJO

Post autor: Asillith »

ja miałam 161 i poprawiam maturę mam nadzieję że za rok dołączę do was:)
omykowa
Posty: 398
Rejestracja: 15 maja 2009, o 21:03

Re: REKRUTACJA 2010/2011 KATOWICE/ZABRZE STACJONARNE I NIESTACJO

Post autor: omykowa »

Gosia przecież wiem, że chodziliśmy do jednej klasy.
No nie wiem, czy jeszcze pamiętasz stare dobre czasy, biorąc pod uwagę ilość nowej wiedzy, którą pochłaniają Twoje szare komórki
A poważniej: nie byłam pewna czy pamiętasz, że pod moim nickiem kryję się właśnie ja

_olka_ - próbowałam powiedzieć dokładnie to samo, tyle, że w sposób nieco bardziej humorystyczny.
Arnold
Posty: 1093
Rejestracja: 5 lut 2009, o 19:44

Re: REKRUTACJA 2010/2011 KATOWICE/ZABRZE STACJONARNE I NIESTACJO

Post autor: Arnold »

Dobrze mówisz Materiał z anatomii i histologii to niezły orzech do zgryzienia ale i tak biofizyka podobno wymiata
Ale trzeba skończyć tą rozmowę, bo to temat o rekrutacji a nie o biofizyce . Jak ktoś jest zainteresowany informacjami o lekarskim w Zabrzu to zapraszam na priva
Batha
Posty: 2658
Rejestracja: 20 maja 2007, o 16:32

Re: REKRUTACJA 2010/2011 KATOWICE/ZABRZE STACJONARNE I NIESTACJO

Post autor: Batha »

To nie jest temat do pogaduszek.
Awatar użytkownika
paramylon
Posty: 42
Rejestracja: 25 sty 2009, o 13:00

Re: REKRUTACJA 2010/2011 KATOWICE/ZABRZE STACJONARNE I NIESTACJO

Post autor: paramylon »

czy ma ktoś może jakieś informacje odnośnie elektronicznej rejestracji i terminarzu rekrutacji na śum w tym roku? bo na stronie śum nie ma żadnych info
Fasberg
Posty: 815
Rejestracja: 22 mar 2007, o 17:23

Re: REKRUTACJA 2010/2011 KATOWICE/ZABRZE STACJONARNE I NIESTACJO

Post autor: Fasberg »

Kandydaci legitymujący z tzw. „nową maturą”

Rejestracja kandydatów z tzw. „nową maturą”odbywać się będzie od 31.05.2010 r.
do 25.06.2010 r. do godz. 24:00

WAŻNE!

Uzupełnianie przez kandydatów w programie Rekrutacja wyników egzaminu maturalnego oraz egzaminu wstępnego – od 30.06.2010 r. do 06.07.2010 r. do godz. 14:00
Kandydaci, którzy nie uzupełnią wyników w wyznaczonym terminie lub dokonają błędnego ich uzupełnienia, a także nie dokonają opłaty rekrutacyjnej nie będą uczestniczyli w dalszym toku postępowania rekrutacyjnego.
Opłatę rekrutacyjną należy wnosić w terminach określonych dla elektronicznej rejestracji, przy czym liczy się data wpływu środków na wskazany rachunek Uczelni do ostatniego dnia rekrutacji tj. odpowiednio dla kandydatów z tzw. „starą maturą” do dnia21.05.2010 r. lub kandydatów z tzw. „nową maturą” do dnia 25.06.2010 r.
Opłatę rekrutacyjną należy wpłacić na konto bankowe wskazane w formularzu zgłoszeniowym on-line. Kandydaci ubiegający o przyjęcie na więcej niż jeden kierunek studiów, zobowiązany są wnieść opłatę rekrutacyjną na każdy z nich.

Opłata rekrutacyjna nie podlega zwrotowi.

Wysokość opłaty za postępowanie związane z przyjęciem kandydatów na studia na rok akademicki 2010/2011 zostanie podana niezwłocznie po ukazaniu się Rozporządzenia Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

Na etapie rejestracji kandydaci nie wysyłają do Uczelni żadnych dokumentów.

Podczas całego okresu rekrutacji kandydat jest zobowiązany do śledzenia komunikatów rekrutacyjnych.

Wstępny termin ogłoszenia I listy rankingowej planowany jest na dzień 8 lipca 2010r.

Wszystkie szczegółowe informacje dotyczące rekrutacji można znaleźć na stronach internetowych poszczególnych wydziałów.


Terminarz rekrutacji dla kierunku lekarskiego ŚUM. Wszystko jest na stronie ŚUM RekrutacjaTerminy czy coś takiego -.-
Dees
Posty: 101
Rejestracja: 17 kwie 2010, o 13:31

Re: REKRUTACJA 2010/2011 KATOWICE/ZABRZE STACJONARNE I NIESTACJO

Post autor: Dees »

dzięki wielkie
Awatar użytkownika
paramylon
Posty: 42
Rejestracja: 25 sty 2009, o 13:00

Re: REKRUTACJA 2010/2011 KATOWICE/ZABRZE STACJONARNE I NIESTACJO

Post autor: paramylon »

orientuje się ktoś, czy można składać podanie tylko na medycynę do Zabrza, a nie ogólnie na cały ŚUM ?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 27 gości