REKRUTACJA 2010/2011 KATOWICE/ZABRZE STACJONARNE I NIESTACJO

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
fenantrolina
Posty: 17
Rejestracja: 16 cze 2009, o 11:52

Re: REKRUTACJA 2010/2011 KATOWICE/ZABRZE STACJONARNE I NIESTACJO

Post autor: fenantrolina »

moim zdaniem ceny akademików w Zabrzu są raczej nieproporcjonalne do warunków, więc lepiej szukać najpierw jakiś lokali w pobliżu uczelni. Co do atmosfery to jest pewno lepsza na Rokitnicy, ale dużo zależy od zestawu asystentów umilających Ci życie, szczególnie od II semestru
Awatar użytkownika
kravehill
Posty: 29
Rejestracja: 14 mar 2010, o 21:30

Re: REKRUTACJA 2010/2011 KATOWICE/ZABRZE STACJONARNE I NIESTACJO

Post autor: kravehill »

kurde to az tak zle w tych akademikach ?
ja wolalbym osobiscie na poczatku ulokowac sie w akademiku, zaklimatyzowac sie poznac nowe miejsce, a pozniej ewentualnie z kims pomyslec nad mieszkankiem
Arnold
Posty: 1093
Rejestracja: 5 lut 2009, o 19:44

Re: REKRUTACJA 2010/2011 KATOWICE/ZABRZE STACJONARNE I NIESTACJO

Post autor: Arnold »

dzoners nie wiem jak to zrobią ale do 3 roku raczej muszą te 4 grupy zlikwidować. Mam nadzieję, że tym przedmiotem nie będzie wyłącznie biofiza, bo egzamin to w dużej mierze loteria. Zresztą zobaczymy może nie będzie tak źle Potwierdzam lepiej składać do Zabrza, bo naprawdę atmosfera jest dobra, a asystentów złośliwych nie ma jakoś dużo.
fenantrolina
Posty: 17
Rejestracja: 16 cze 2009, o 11:52

Re: REKRUTACJA 2010/2011 KATOWICE/ZABRZE STACJONARNE I NIESTACJO

Post autor: fenantrolina »

kravehill pisze:kurde to az tak zle w tych akademikach ?
ja wolalbym osobiscie na poczatku ulokowac sie w akademiku, zaklimatyzowac sie poznac nowe miejsce, a pozniej ewentualnie z kims pomyslec nad mieszkankiem
nie aż tak źle, warunki są raczej przeciętne, ale za podobną cenę można znaleźć jakieś mieszkanie z kimś do wynajęcia. W akademiku na pewno trudniej się skupić, ale zależy kto co lubi
Awatar użytkownika
lexie
Posty: 217
Rejestracja: 11 lip 2008, o 19:01

Re: REKRUTACJA 2010/2011 KATOWICE/ZABRZE STACJONARNE I NIESTACJO

Post autor: lexie »

Z biofizy jakby chcieli to mogli by zrobić odsiew 20 grup Szczególnie jeśli w tym roku pytał by tylko docent M
Atmosfera w Zabrzu nie jest zła, z większością asystentów da się dogadać jeśli chodzi o przekładanie zaliczeń, poprawy itp Chociaż wiadomo że wszystko zależy od tego jak się trafi, ja mam dosyć przyjemny zestaw asystentów i jakoś nam idzie
A co do akademików, jeśli chodzi o ten w miejscu hucznie zwanym campusem to relacja cena/jakość zdecydowanie przemawia za tym żeby poszukać sobie mieszkania. Ja na szczęście w nim nie mieszkam, ale ile narzekań się nasłuchałam
dzoners
Posty: 640
Rejestracja: 29 kwie 2009, o 20:57

Re: REKRUTACJA 2010/2011 KATOWICE/ZABRZE STACJONARNE I NIESTACJO

Post autor: dzoners »

Inna sprawa, że akademik to największa baza informacji na temat wszystkiego, a że u nas w grupie jest tylko 1 osoba z aka, to nie koniecznie wszystko zawsze wiemy x

Asystenci w większości są spoko, chociaż ja przyjemnie ćwiczeń z biofizy wspominac nie będę o_O
Chodźcie do Zabrza, będziecie mieć o 1 semestr przedłużone wakacje d Ja nie wiem czego myśmy się uczyli w ogóle jak biofizyki jeszcze nie było? d
Arnold
Posty: 1093
Rejestracja: 5 lut 2009, o 19:44

Re: REKRUTACJA 2010/2011 KATOWICE/ZABRZE STACJONARNE I NIESTACJO

Post autor: Arnold »

domyślam się że miałeś z docentem Obecnie mam seminaria z M i wydawał mi się sympatyczny, ale z werdyktem poczekam na wyniki kolokwium
Awatar użytkownika
lexie
Posty: 217
Rejestracja: 11 lip 2008, o 19:01

Re: REKRUTACJA 2010/2011 KATOWICE/ZABRZE STACJONARNE I NIESTACJO

Post autor: lexie »

Ja mam i miałam z dr G ale po ostatnim zaliczeniu na którym napisałam cztery strony na temat i nie zaliczyłam to już sama nie wiem jak go ocenić A biofiza to dla mnie abstrakcja i chyba najszczęśliwszym momentem w moim życiu będzie wyjście ze zdanego egzaminu.
alekskam11
Posty: 50
Rejestracja: 29 maja 2009, o 15:31

Re: REKRUTACJA 2010/2011 KATOWICE/ZABRZE STACJONARNE I NIESTACJO

Post autor: alekskam11 »

Czy ktoś się orientuje czy istnieje możliwość będąc studentem pierwszego roku niestacjonarnych,poprawić maturę na taką liczbę pkt,jak wynosił próg i wskoczyć na dzienne na drugo rok? Czy wygląda to tak,że można zacząć studia dzienne,ale od początku?
dzoners
Posty: 640
Rejestracja: 29 kwie 2009, o 20:57

Re: REKRUTACJA 2010/2011 KATOWICE/ZABRZE STACJONARNE I NIESTACJO

Post autor: dzoners »

"Wystarczy poprawić, chociaż nie licz na masę czasu na naukę do matury. Raczej licz się z tym, że kilka lat na płatnych posiedzisz.
alekskam11
Posty: 50
Rejestracja: 29 maja 2009, o 15:31

Re: REKRUTACJA 2010/2011 KATOWICE/ZABRZE STACJONARNE I NIESTACJO

Post autor: alekskam11 »

Z tego zdaję sobie sprawę:) zawsze warto próbować,nic się nie traci,można tylko zyskać,choć to prawda,widząc po znajomych,bardzo ciężko dobrze napisać maturę,będąc jednocześnie na leku.
Arnold
Posty: 1093
Rejestracja: 5 lut 2009, o 19:44

Re: REKRUTACJA 2010/2011 KATOWICE/ZABRZE STACJONARNE I NIESTACJO

Post autor: Arnold »

Będąc na 3 roku myślę, że to możliwe. Na pierwszych dwóch latach graniczy to praktycznie z cudem
topsecretBMP
Posty: 1
Rejestracja: 7 maja 2010, o 23:39

Re: REKRUTACJA 2010/2011 KATOWICE/ZABRZE STACJONARNE I NIESTACJO

Post autor: topsecretBMP »

Witam!
Jestem nowy na forum.
Ukończyłem Protetykę w Zabrzu i chciałbym dostać się na Stomatologię również w Zabrzu. Wcześniej nie interesowałem się rekrutacją.
Jaki był próg na płatne z zeszłym roku
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 24 gości