REKRUTACJA 2010/2011 KATOWICE/ZABRZE STACJONARNE I NIESTACJO

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Arnold
Posty: 1093
Rejestracja: 5 lut 2009, o 19:44

Re: REKRUTACJA 2010/2011 KATOWICE/ZABRZE STACJONARNE I NIESTACJO

Post autor: Arnold »

Na płatne nie wiem a na dzienne to 167
Awatar użytkownika
agape
Posty: 155
Rejestracja: 10 lip 2009, o 15:45

Re: REKRUTACJA 2010/2011 KATOWICE/ZABRZE STACJONARNE I NIESTACJO

Post autor: agape »

ło, czyli na lek i stome próg był taki sam?
Arnold
Posty: 1093
Rejestracja: 5 lut 2009, o 19:44

Re: REKRUTACJA 2010/2011 KATOWICE/ZABRZE STACJONARNE I NIESTACJO

Post autor: Arnold »

stoma miała 167 a lek 168, czyli niewielka różnica. Jednak pierwsze progi na stomie są wyższe
Awatar użytkownika
Katarzyna-
Posty: 60
Rejestracja: 18 maja 2010, o 15:05

Re: REKRUTACJA 2010/2011 KATOWICE/ZABRZE STACJONARNE I NIESTACJO

Post autor: Katarzyna- »

Mam pytanie. Po ogłoszeniu pierwszej listy przyjętych na kierunek lekarski ŚUM na pewno część osób z listy będzie przechodzić na inne uczelnie/rezygnować.
W jaki sposób dopełnia się listę? Jak długo ostatecznie trwa nabór tj. ogłaszanie kolejnych list rankingowych? Może wiecie mniej więcej ile osób się wykrusza z pierwszej listy? Jak to wygląda?
Awatar użytkownika
julia.....:):)
Posty: 1452
Rejestracja: 24 kwie 2009, o 17:08

Re: REKRUTACJA 2010/2011 KATOWICE/ZABRZE STACJONARNE I NIESTACJO

Post autor: julia.....:):) »

Z pierwszej listy zostaje 30 osób reszta się najczęśćiej wykrusza .ale to zależy
Moki_92
Posty: 4
Rejestracja: 4 cze 2010, o 17:13

Re: REKRUTACJA 2010/2011 KATOWICE/ZABRZE STACJONARNE I NIESTACJO

Post autor: Moki_92 »

Witam

Ja w sumie pisze z prośba o informacje Marzy mi się medycyna w Zabrzu, do matury jest jeszcze rok no ale wiecie jak to jest Do zdania mam rozszerzona biologie i chemie, moge liczyc na jakies rady ?:) Do czego przykładac wiecej uwagi podczas nauki zeby jak najlepiej zdac mature? Jak najbardziej efektywnie sie uczyliscie?

I w ogóle chwalicie sobie te studia?:) Na nauke jestem nastawiona oczywiscie ale chodzi mi o atmosfere itd.

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Luuck
Posty: 192
Rejestracja: 15 wrz 2009, o 17:06

Re: REKRUTACJA 2010/2011 KATOWICE/ZABRZE STACJONARNE I NIESTACJO

Post autor: Luuck »

Szczerze? Ja radze sie bardziej przylozyc do chemii - matura z niej jest po prostu bardziej przewidywalna, z biologii - co widac na przykladzie tegorocznej matury - moga dac doslownie cokolwiek, co nie znaczy, ze masz odpuscic biologie oczywiscie

Wiesz, moge Ci powiedziec, jak ja sie uczylem, aczkolwiek o efektach dowiem sie pod koniec miesiaca

Z chemii zamowilem 2 zbiory Witowskiego, przerobilem je temat po temacie, kiedy czegos nie wiedzialem, po prostu zagladalem do podrecznika, doczytywalem, ew. w Internecie szukalem przykladowych zadan i rozwiazan do nich i analogicznie rozwiazywalem te ze zbioru.
Awatar użytkownika
voytopiz
Posty: 118
Rejestracja: 9 maja 2010, o 15:09

Re: REKRUTACJA 2010/2011 KATOWICE/ZABRZE STACJONARNE I NIESTACJO

Post autor: voytopiz »

A ja mam takie pytanie. Bo rekrutacja trwa nawet do końca września, tak? Ja niestety w sierpniu wyjeżdżam za granicę na dłuższy czas i co by było, jakbym się dostał właśnie w tej ostatniej rekrutacji? Wszak tam trzeba coś podpisywać, nie? Czy ktoś mógłby za mnie przywieźć papiery, złożyć podpis, czy muszę to być obowiązkowo ja?
omykowa
Posty: 398
Rejestracja: 15 maja 2009, o 21:03

Re: REKRUTACJA 2010/2011 KATOWICE/ZABRZE STACJONARNE I NIESTACJO

Post autor: omykowa »

Notarialnie musisz załatwić upoważnienie dla osoby, która będzie miała składać Twoje papiery. Też mam ten problem
Moki_92
Posty: 4
Rejestracja: 4 cze 2010, o 17:13

Re: REKRUTACJA 2010/2011 KATOWICE/ZABRZE STACJONARNE I NIESTACJO

Post autor: Moki_92 »

Więc Luuck trzymam kciuki

Kurcze tak sobie cały rok myslałam ze do matury jeszcze tyyyyle czasu a ta naprawde niewiele juz mi go zostało

P.S. Chodziłes na jakies korki czy sam sie przygotowywałes ?:)
Dees
Posty: 101
Rejestracja: 17 kwie 2010, o 13:31

Re: REKRUTACJA 2010/2011 KATOWICE/ZABRZE STACJONARNE I NIESTACJO

Post autor: Dees »

Co do wpisu Luuck, potwierdzam, Witowski jest meeeeeega. Ja miałam tysiące zbiorów, ale sukces zeszłorocznej matury zawdzięczam tylko jemu

happy19 - wydaje mi się, że może papiery złożyć np twój rodzic, ale musi mieć chyba pełnomocnictwo.
joko
Posty: 505
Rejestracja: 1 mar 2010, o 17:12

Re: REKRUTACJA 2010/2011 KATOWICE/ZABRZE STACJONARNE I NIESTACJO

Post autor: joko »

cześć:) mam pytanie, czy logujac sie na sum na kilka kierunkow zaklada sie kilka kont czy wszystko idzie z jednego?:)
omykowa
Posty: 398
Rejestracja: 15 maja 2009, o 21:03

Re: REKRUTACJA 2010/2011 KATOWICE/ZABRZE STACJONARNE I NIESTACJO

Post autor: omykowa »

Jedno konto, kilka podań. Zarejestruj się, to zobaczysz jak sprawa wygląda, wszystko jest tam jasne
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 24 gości