Rekrutacja 2010

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Froggie
Posty: 41
Rejestracja: 22 cze 2009, o 15:32

Re: Rekrutacja 2010

Post autor: Froggie »

W Olsztynie rzeczywiście jest 600 pkt do zdobycia i można coś zdawać na podstawie. Ja myślałam, że pytacie o Łódź bo tu jest dokładnie tak jak napisałam wyżej.
ttomek
Posty: 128
Rejestracja: 30 sie 2009, o 22:31

Re: Rekrutacja 2010

Post autor: ttomek »

Oczywiście pytałem o Łódź, w końcu to dział poświęcony uczelni w Łodzi

A teraz z zupełnie innej beczki:
Jak sądzicie, czy zdjęcie wymogu rozszerzonej fizyki z niektórych innych uczelni w kraju przeniesie część oblężenia z Łodzi np na Lublin czy Kraków ?
Dla wielu fizyka rozszerzona jest koksem.
Asillith
Posty: 751
Rejestracja: 12 lip 2008, o 18:58

Re: Rekrutacja 2010

Post autor: Asillith »

trudno powiedzieć, ja w tym roku poprawiam maturę bo nie starczyło 218 i sądzę że jest trochę osób które też tak zrobi, choć sądzę że obowiązkowa matma może trochę wpłynąć że mniej osób się zdecyduje na kolejny dodatkowy przedmiot a z drugiej strony tam gdzie fizyka proponują matmę. Zobaczymy:)
pawlot
Posty: 17
Rejestracja: 3 gru 2008, o 23:56

Re: Rekrutacja 2010

Post autor: pawlot »

.
Ostatnio zmieniony 13 wrz 2009, o 01:02 przez pawlot, łącznie zmieniany 1 raz.
Asillith
Posty: 751
Rejestracja: 12 lip 2008, o 18:58

Re: Rekrutacja 2010

Post autor: Asillith »

Tak każdemu liczą razy dwa jeśli ma rozszerzenie z fizyki bądź matmy. Podstawa razy 1
Awatar użytkownika
Sephora
Posty: 403
Rejestracja: 13 lut 2009, o 17:26

Re: Rekrutacja 2010

Post autor: Sephora »

staromaturzyści zdajecie do Łodzi czy innych miast odpuszczacie fizykę może ktoś pokusi się na zdawanie matmy na egzaminie?ja z matmy jestem noga więc odpada.
karla661
Posty: 24
Rejestracja: 21 gru 2007, o 17:20

Re: Rekrutacja 2010

Post autor: karla661 »

Ja najprawdopodobniej w przyszłym roku będę próbować zdawać jak tylko znajdę czas na naukę i chyba wolałabym wybrać matematykę niż fizykę jeżeli będziemy mieć coś do wyboru
Awatar użytkownika
Sephora
Posty: 403
Rejestracja: 13 lut 2009, o 17:26

Re: Rekrutacja 2010

Post autor: Sephora »

ja bym jednak z dwojga złego jak dla mnie wybrała fizykę, ale zastanawiam się czy nie pozostac przy 2-óch przedmiotach jednak. Progi są wysokie zwlaszcza gdzie wymagane były 2 przedmioty, więc zdawac 3 wychodzi na lepsze. Aaa, mam dylemat.
a własnie nie wiem czy będziemy mieli jakis wybór w Łodzi jesli chodzi o fizę lub matmę/
karla661
Posty: 24
Rejestracja: 21 gru 2007, o 17:20

Re: Rekrutacja 2010

Post autor: karla661 »

Widzę że jak się zdecyduję podejść do egzaminów nie będę sama A ty Gosiak będziesz podchodzić pierwszy raz czy w latach ubiegłych już próbowałaś ?
Asillith
Posty: 751
Rejestracja: 12 lip 2008, o 18:58

Re: Rekrutacja 2010

Post autor: Asillith »

Ja zdaje i matmę i fizykę:) wybieram uczelnie z trzema przedmiotami bo tu mam przeczucie będzie łatwiej się dostać.
ttomek
Posty: 128
Rejestracja: 30 sie 2009, o 22:31

Re: Rekrutacja 2010

Post autor: ttomek »

Asillith, widzę, że mamy podobne przeczucie

W razie jakby ktoś miał wątpliwości ile można zdawać przedmiotów.
Ja sam prawdopodobnie oprócz przedmiotów obowiązkowych będę pisał biologię rozszerzoną, chemię rozszerzoną, matematykę rozszerzoną i fizyką podstawową - z dwoma ostatnimi wielkich problemów mieć nie powinienem, już trzeci rok się ich będę uczyć w klasie mat-fiz, a nigdy nie wiadomo co się przyda na jakiej uczelni. Tym bardziej, że od początku szykowałem się na maturę rozszerzoną z fizyki.
Asillith
Posty: 751
Rejestracja: 12 lip 2008, o 18:58

Re: Rekrutacja 2010

Post autor: Asillith »

No tylko ze ja już jakiś wynik mam i go poprawiam w chwili obecnej to 218 ( chemia 88 biola 73 i fiza 57) dlatego liczę na spadek i trudne matury:) masz ochotę pogadać to odezwij się na priv:)
Awatar użytkownika
Sephora
Posty: 403
Rejestracja: 13 lut 2009, o 17:26

Re: Rekrutacja 2010

Post autor: Sephora »

Karla , zdawałam ,(nie co roku )ale nie wyszło ( no niestety miałam malo czasu na naukę- muszę pogodzic studia z przygotowaniami. Mam nadzieje że teraz więcej czasu będe miała . Wiesz cos o tym czy mozemy wybierac miedzy fiza a matma? czy nam narzucą?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 21 gości