Rekrutacja 2010

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Asillith
Posty: 751
Rejestracja: 12 lip 2008, o 18:58

Re: Rekrutacja 2010

Post autor: Asillith »

Z tego co wiem możemy wybierać.
karla661
Posty: 24
Rejestracja: 21 gru 2007, o 17:20

Re: Rekrutacja 2010

Post autor: karla661 »

Ja zdawałam w zeszłym roku ale na inne kierunki i niestety nie wyszło w tym roku udało mi się dostać do tej pory pracowałam i łączyłam naukę z pracą a w tym roku będę łączyć z nauką na innym kierunku. Na stronie UM jak na razie nic nie widziałam na temat rekrutacji 2010/2011
biolga
Posty: 659
Rejestracja: 7 kwie 2007, o 14:50

Re: Rekrutacja 2010

Post autor: biolga »

mania91 pisze:jest do wyboru matemtayka/ fizyka poziom podstawowy i rozszerzonyx2
A skąd takie informacje masz?
Awatar użytkownika
godziasia
Posty: 1058
Rejestracja: 3 cze 2009, o 16:50

Re: Rekrutacja 2010

Post autor: godziasia »

Asillith pisze:mam przeczucie będzie łatwiej się dostać.
też tak sądzę. Dla przykładu, w tym roku mając 250pkt z trzech przedmiotów składałam do Łodzi, Kato i Lublina. Do Łodzi dostałam się z pierwszej listy i miałam jeszcze 5pkt zapasu, a do dwóch pozostałych gdzieś tam dopiero z trzeciej czy czwartej. Także sądzę, że opłaca się zdawać trzeci przedmiot, czy to matma czy fizyka. Tyle, że jak wszyscy tak pomyślą, to będzie odwrotnie
Awatar użytkownika
paulindaxd
Posty: 170
Rejestracja: 18 paź 2009, o 17:36

Re: Rekrutacja 2010

Post autor: paulindaxd »

Jest juz na stronie uchwala dotyczaca rekrutacji na nasz rocznik ] na lekarski i stomatologie jest wymagana rozszerzona biologia i chemia a fizyka wymienna z matma na poziomie przynajmniej podstawowymwiec i tak wydaje mi sie ze lepiej zdawac roszerzona fizyke bo pewnie z racji tego ze jest mozliwosc dostanai sie z podstawowa fiza bedzie pogrom chetnych a co za tym idzie wieksza konkurencja i mnijesze porawdopodobienstwo dostania sie na te kierunki/ wlasniemoze wiecie cos na temat kosmetologii na um zastanawaim sie nad tym wlasnei jako nad alternatywa tylko nie wiem czy oplacalne byloby to piszczie jesli cos wiecie
Awatar użytkownika
doreen
Posty: 107
Rejestracja: 26 sty 2010, o 19:22

Re: Rekrutacja 2010

Post autor: doreen »

Czyli mając łącznie 225 punktów z bio, chem i fiz(wszystko w rozszerzeniu), to mam na wejściu 450 punktów na UM w Łodzi? Myślicie, że to może wystarczyć?
Pepik
Posty: 111
Rejestracja: 15 lip 2009, o 20:06

Re: Rekrutacja 2010

Post autor: Pepik »

doreen, mysle ze w tym roku progi spadną na wojskowo lekarski ale na cywilny nie wiem czy az tak nisko bedzie a tak poza tym to nie dostalas sie z 225 pktami na lekarski ? W Olsztynie próg był nizszy i 225 by wystarczyło.
Awatar użytkownika
doreen
Posty: 107
Rejestracja: 26 sty 2010, o 19:22

Re: Rekrutacja 2010

Post autor: doreen »

A bo nie sądziłam, że mogę studiować w innym mieście i złożyłam tylko do Wrocławia.
Awatar użytkownika
godziasia
Posty: 1058
Rejestracja: 3 cze 2009, o 16:50

Re: Rekrutacja 2010

Post autor: godziasia »

nie polecam przewidywać progów, bo potem różnie z nimi bywa, i człowiek jest cholernie rozczarowany. Wszystko zależy od stopnia trudności matur.
conchita_wurst
Posty: 68
Rejestracja: 10 lip 2008, o 15:11

Re: Rekrutacja 2010

Post autor: conchita_wurst »

słuchajcie, ja mam taki problem z rejestracją na woj-lek mam nadzieje, ze to w sumie nie jest problem, ale zaniepokoiła mnie jedna rzecz. Mianowicie zarejestrowalam sie na wydziale woj-lek na kierunek lekarski (do wybrania był tam lek i fizjo, a nie np. woj-lek). Jak wydrukowalam formularz, to na nim nigdzie nie ma nazwy wydzialu, jest tylko kierunek lekarski, a nie woj-lekarski. czy oni sie polapia w tym? czy to moze blad z mojej strony?

bardzo prosze odpiszcie!
Awatar użytkownika
PalmaKokosowa
Posty: 1116
Rejestracja: 21 lis 2008, o 13:29

Re: Rekrutacja 2010

Post autor: PalmaKokosowa »

abyaby, na pewno się połapią, ja tak samo miałam, jak drukujesz przelew to jest inny numer konta na lek i na woj-lek
nie masz się co martwić, po protu ten kierunek tez nazywa się lekarski, tylko jest na innym wydziele
conchita_wurst
Posty: 68
Rejestracja: 10 lip 2008, o 15:11

Re: Rekrutacja 2010

Post autor: conchita_wurst »

PalmaKokosowa pisze:abyaby, na pewno się połapią, ja tak samo miałam, jak drukujesz przelew to jest inny numer konta na lek i na woj-lek
nie masz się co martwić, po protu ten kierunek tez nazywa się lekarski, tylko jest na innym wydziele


ufff!

dziękuję za odpowiedź
Awatar użytkownika
PalmaKokosowa
Posty: 1116
Rejestracja: 21 lis 2008, o 13:29

Re: Rekrutacja 2010

Post autor: PalmaKokosowa »

z resztą jak się logujesz na ich stronkę, to masz w swoim koncie napisane:
wydział wojskowo-lekarski
kierunek: lekarski
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 24 gości