Rekrutacja 2010

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Awatar użytkownika
Catarina
Posty: 491
Rejestracja: 15 lip 2010, o 12:34

Re: Rekrutacja 2010

Post autor: Catarina »

Jahidi, a co Ci przeszkadza, ?e piszemy o lokum. Niektórzy maj? nadziej? na to, ?e si? dostan?. Nigdy nie wiadomo co im wpadnie do g?owy. Je?li nawet to lepiej im dosta? za 16 osób pieni?dze i przyj nadmiar, ni? tej kasy nie dosta?. Zawsze mog? zrobi? przesiew i nadmiaru ju? nie b?dzie. Ale lepiej mie? nadmiar i pieni?dze, przynajmniej mi si? tak wydaje. Szczególnie, ?e jak b?dzie niedomiar to jeszcze ludzie im odpadn?, bo nie zdadz?, bo zrezygnuj?.
Wszystko mo?e si? zdarzy? do pa?dziernika, jak i równie? mo?e nic si? nie wydarzy?.
Haine
Posty: 651
Rejestracja: 1 lip 2010, o 23:42

Re: Rekrutacja 2010

Post autor: Haine »

mikoo, ja wiem sk?d ultor, ma taki nick, ja wiem!

Jahidi, sk?d takie pesymistyczne podej?cie? Ka?dy, kto dzwoni do BR dowiaduje si?, ?e nie zostawi? tylu miejsc wolnych, wi?c jak my?lisz, kim te miejsca wype?ni Za du?o by na tym stracili, a jak wezm? nadmiar to b?dziemy pierwszym rocznikiem w Bydgoszczy, na którym b?dzie przesiew na sesji, tyle Poza tym zawsze warto mie? nadziej? do ko?ca Ipekakuana, ma racje, jest jeszcze Bia?ystok, ?UM, mo?e pojedyncze osoby pójd? jeszcze do Poznania czy Gda?ska

Troch? wiary ludzie, chyba tylko to nam jeszcze zosta?o, prawda?
Icestorm
Posty: 28
Rejestracja: 8 wrz 2010, o 12:18

Re: Rekrutacja 2010

Post autor: Icestorm »

Jahidi, je?eli nie masz nadziei na dostanie si? to od razu zrezygnuj, po co czeka? na co? jesli to w ogóle nie nastapi?

Uczelnia nie moze wprowadzi? warunku dla wybra?ców - Ty by? si? za?apa?, inni nie.

pozdrawiam.
Haine
Posty: 651
Rejestracja: 1 lip 2010, o 23:42

Re: Rekrutacja 2010

Post autor: Haine »

Icestorm, student/studentka 1. roku lekarskiego w CM UMK?
Awatar użytkownika
Jahidi
Posty: 73
Rejestracja: 31 sie 2010, o 12:01

Re: Rekrutacja 2010

Post autor: Jahidi »

Ubolewam nad tym, ?e uczelnia nie mo?e wzi ?adnego warunku, nie tylko przyk?adowego j?zyka. Zawsze to te kilkana?cie osób, a mo?e w?ród nich ja, by si? dosta?o.

Jak na razie nie by?o ani jednej wskazówki na to, ?e lista ze ?l?ska cokolwiek zmieni?a, a chyba nawet najbardziej szaleni optymi?ci nie wierz?, ?e Bia?ystok mo?e pomóc.

By?my si? dostali, musia?oby zrezygnowa? z 30 osób, co i tak daje olbrzymi jak na warunki bydgoskie nadmiar.
Niestety realni rzecz bior?c mo?e zrezygnowa? maks 10 osób.
Zamiast szuka? lokum, wype?niajcie deklaracje maturalne moi mili.
Ugryziecie nied?wiedzia za rok.
mati3f
Posty: 120
Rejestracja: 30 sie 2010, o 21:08

Re: Rekrutacja 2010

Post autor: mati3f »

Cierpliwo?ci Wezm? nas, chyba ?e chc? ton makulatury z naszych odwo?a?.
Icestorm
Posty: 28
Rejestracja: 8 wrz 2010, o 12:18

Re: Rekrutacja 2010

Post autor: Icestorm »

Haine, nie jestem studentem tej uczelni i nie b?d? ale nie lubie jak kto? nie wierzy do samego ko?ca. Wiara czyni cuda.
Chcecie by? lekarzami a nie macie w sobie wiary?
Awatar użytkownika
Catarina
Posty: 491
Rejestracja: 15 lip 2010, o 12:34

Re: Rekrutacja 2010

Post autor: Catarina »

Jahidi, zrezygnuj po prostu jak ma szans. Dasz nam nadziej? i b?dziemy mogli chocia? napisa? kolejne 5 stron o lokum.

Ja tam wierz?, ?e si? dostan?. Zrezygnuje w pa?dzierniku.
Ostatnio zmieniony 13 wrz 2010, o 21:09 przez Catarina, łącznie zmieniany 1 raz.
Haine
Posty: 651
Rejestracja: 1 lip 2010, o 23:42

Re: Rekrutacja 2010

Post autor: Haine »

Jahidi, ja wszystko rozumiem, trudne wakacje, stres itd., ale sk?d u Ciebie taki pesymizm? A jak my?lisz, co zrobi?, zostawi? kilkana?cie wolnych miejsc? Hah, chyba nie znasz polskiej rzeczywisto?ci, tu ka?dy grosz si? liczy, to za du?o pieni?dzy do stracenia
Awatar użytkownika
Jahidi
Posty: 73
Rejestracja: 31 sie 2010, o 12:01

Re: Rekrutacja 2010

Post autor: Jahidi »

Sam jestem sk?pcem i przytulam ka?d? z?otówk?.
W ?yciu nie jestem nigdy pesymist?, wr?cz odwrotnie, ale niczego nie mamy ju? w zanadrzu.

Blokerzy wycofali dawno swoje papiery.
Gdzie progi mog?y spa, tam ju? spad?y.
Jest 13 IX.

Zgrali?my wszystkie atuty.
Haine
Posty: 651
Rejestracja: 1 lip 2010, o 23:42

Re: Rekrutacja 2010

Post autor: Haine »

Icestorm, zgadzam si? w 100% A gdzie studiujesz, bo widz?, ?e lekarski kolor?
Haine
Posty: 651
Rejestracja: 1 lip 2010, o 23:42

Re: Rekrutacja 2010

Post autor: Haine »

Jahidi, jeszcze nie wszyscy blokerzy zabrali papiery, bo osobi?cie znam dwóch, którzy jeszcze blokuj? miejsca, cho? nie w Bydgoszczy
Poza tym to jest pesymizm, wi?c nijak ma si? do tego, ?e nigdy nie jeste? pesymist?.
Awatar użytkownika
Jahidi
Posty: 73
Rejestracja: 31 sie 2010, o 12:01

Re: Rekrutacja 2010

Post autor: Jahidi »

My nie idziemy do seminarium, tylko na studia - wiara nam nie jest potrzebna. Mit Judyma dawno prys?.

Te 30 osób nie ma si? ju? gdzie podzia?, 20 IX zamkni?ta jest rekrutacja.
Nie róbmy sobie nadziei.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 37 gości