Rekrutacja 2010

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Izi
Posty: 81
Rejestracja: 26 sie 2008, o 09:14

Re: Rekrutacja 2010

Post autor: Izi »

Mihhu pisze: Kolega z klasy idzie na piel?gniarstwo, ale jako? nie wyobra?am go sobie w takim kapeluszu

ludki,a byliscie w szpitalu w ciagu ostatnich hmmm moze z 10lat? bo jak tak to na pewno nie widzieliscie w czepku zadnej pielegniarki ani poloznej,juz dawno ich nie nosza
a takie przypinki to moga dla odroznienia ich od lekarzy
Awatar użytkownika
Jahidi
Posty: 73
Rejestracja: 31 sie 2010, o 12:01

Re: Rekrutacja 2010

Post autor: Jahidi »

?adnych rezygnacji na dzi?
niebardzo rozumiem t? sytuacj?, co si? sta?o z tym lud?mi deklaruj?cymi swoje odej?cie
oby komisja wstrzyma?a si? z decyzj? do pi?tku.
Haine
Posty: 651
Rejestracja: 1 lip 2010, o 23:42

Re: Rekrutacja 2010

Post autor: Haine »

Wydaje mi si?, ?e oni ju? podj?li decyzje co do naszego przyj?cia (lub nie) Po prostu ustalili sobie ?rod? jako termin zako?czenia rekrutacji i wtedy t? informacje podadz?
Awatar użytkownika
91red91
Posty: 271
Rejestracja: 18 kwie 2008, o 21:58

Re: Rekrutacja 2010

Post autor: 91red91 »

a na ?UMie kiedy lista? czy juz nie bedzie nastepnej?
Awatar użytkownika
Ficioryna
Posty: 129
Rejestracja: 7 sie 2009, o 19:28

Re: Rekrutacja 2010

Post autor: Ficioryna »

Wydzia?owa Komisja Rekrutacyjna Wydzia?u Lekarskiego w Katowicach informuje, ?e wyniki VIII rankingu dla kandydatów na kierunek lekarski, studia stacjonarne zostan? og?oszone dnia 22 wrze?nia 2010 r. w godzinach popo?udniowych.
WKR WL w Katowicach
Awatar użytkownika
Mihhu
Posty: 1876
Rejestracja: 29 cze 2010, o 20:05

Re: Rekrutacja 2010

Post autor: Mihhu »

Izi pisze: ludki,a byliscie w szpitalu w ciagu ostatnich hmmm moze z 10lat? bo jak tak to na pewno nie widzieliscie w czepku zadnej pielegniarki ani poloznej,juz dawno ich nie nosza
a takie przypinki to moga dla odroznienia ich od lekarzy
W sumie to chyba masz racj?. Ostatnio taki czepek widzia?em w jakim? serialu na Polsacie (raczej nie by? to dr. Dom)

Ficioryna pisze:
Wydzia?owa Komisja Rekrutacyjna Wydzia?u Lekarskiego w Katowicach informuje, ?e wyniki VIII rankingu dla kandydatów na kierunek lekarski, studia stacjonarne zostan? og?oszone dnia 22 wrze?nia 2010 r. w godzinach popo?udniowych.
WKR WL w Katowicach
Skoro b?dzie lista to warunek musi spa do co najmniej 78%. Inaczej nie robili by listy.
Awatar użytkownika
Ipekakuana
Posty: 793
Rejestracja: 1 sie 2010, o 22:26

Re: Rekrutacja 2010

Post autor: Ipekakuana »

W takim razie ja modle si? zeby ta lista by?a jutro w Bydgoszczy, bo co ja zrobie?
Awatar użytkownika
Ficioryna
Posty: 129
Rejestracja: 7 sie 2009, o 19:28

Re: Rekrutacja 2010

Post autor: Ficioryna »

Teraz b?dziesz mie? dylemat:
kurcze, któr? uczelni? wybra

zamiast:
kurcze, który kierunek zamiast lekarskiego?
Awatar użytkownika
Mihhu
Posty: 1876
Rejestracja: 29 cze 2010, o 20:05

Re: Rekrutacja 2010

Post autor: Mihhu »

Ipekakuana, Bardzo mo?liwe, ?e dostaniesz si? na dwa UMy jednego dnia.

Ja na Twoim miejscu zabra? bym papiery z farmacji. Zawióz? do Katowic. Zaczeka? do pi?tku na Bydgoszcz ( je?eli w ?rod? si? nie dowiemy), i ew. szuka? mieszkania w Katowicach od poniedzia?ku, je?eli Bydzia nas nie zechce.
Ostatnio zmieniony 21 wrz 2010, o 15:45 przez Mihhu, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
91red91
Posty: 271
Rejestracja: 18 kwie 2008, o 21:58

Re: Rekrutacja 2010

Post autor: 91red91 »

moja mama mowi, ze mam jutro nie sprawdzac, bo nie chce zebym w urodziny plakala, bo bede wtedy caly rok plakala. takze ja tam sie boje/
Awatar użytkownika
Ipekakuana
Posty: 793
Rejestracja: 1 sie 2010, o 22:26

Re: Rekrutacja 2010

Post autor: Ipekakuana »

Mihhu, tak mysl? to b?dzie bardzo komiczne. Czeka? tyle czasu i jednego dnia obskoczy? dwie.

Je?eli Bydgoszcz jutro nas zechce to nie bede si? zastanawia?. Ale wymy?li?am tak. Je?eli jutro na CM UMK nie b?dzie decyzji a na ?UMie si? dostan? to w pi?tek jade do Bia?ego zabieram papiery z farmacji, do pi?tku ma byc ju? decyzja w sprawie 165i?tek i jezeli b?dzie negatywna (a masz szczera nadziej? ?e jednak nie) to w poniedzia?ek w nocy ruszam z Wawy do Katowic Bo do poniedzia?ku jak co? b?dzie sk?adanie dokumentów na ?UMie?
Awatar użytkownika
Mihhu
Posty: 1876
Rejestracja: 29 cze 2010, o 20:05

Re: Rekrutacja 2010

Post autor: Mihhu »

91red91, Zawsze mo?esz si? ucieszy? w urodziny i potem cieszy? si? ca?y rok
Awatar użytkownika
Mihhu
Posty: 1876
Rejestracja: 29 cze 2010, o 20:05

Re: Rekrutacja 2010

Post autor: Mihhu »

Ipekakuana pisze: Bo do poniedzia?ku jak co? b?dzie sk?adanie dokumentów na ?UMie?


Co najmniej 3 dni robocze.
Czyli wychodzi, ?e do poniedzia?ku
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 52 gości