Rekrutacja 2012/2013

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
maciek_tyfel
Posty: 399
Rejestracja: 2 lis 2011, o 21:27

Re: Rekrutacja 2012/2013

Post autor: maciek_tyfel »

Sniegoslava pisze: Nie korzystałam z żadnych - jestem po mat-fizie, miałam dwa lata biologii na podstawie, na której prawie nie bywałam
No to gratulacje.
Ciekaw jestem czy jest jeszcze tu ktoś kto jeno z vademecum nauczył się na taki wynik.
Awatar użytkownika
latomerii
Posty: 253
Rejestracja: 23 maja 2009, o 18:44

Re: Rekrutacja 2012/2013

Post autor: latomerii »

olcia pisze:Dobra ludzie ze 172! my czekamy na IV listę
Czekamy, czekamy
Roksi
Posty: 11
Rejestracja: 11 lip 2012, o 16:39

Re: Rekrutacja 2012/2013

Post autor: Roksi »

Z moimi 241 jestem 83 na rezerwie (w tym 5 os z tą samą liczbą punktów)- taką dostałam informację. Co oznacza że osób z punktacją 243 i 242 jest ok 78? Ewidentnie coś tu nie gra.
Nawet te 5 w dół mnie nie ratuje, ale zważając na to, że fizykę dowalili mogło by spaść o 6
Ale mam to w du*** nie będę płakać po warszawce".
Awatar użytkownika
indiana
Posty: 574
Rejestracja: 2 kwie 2011, o 17:26

Re: Rekrutacja 2012/2013

Post autor: indiana »

Roksi, chodzi o to, że 5 osób ma również 241 pkt i taką samą ilość % z fizyki, co Ty. na pewno są też inne osoby które mają 241, tyle, że mniej lub więcej niż Ty z fizyki.
Ja np. mam 242 i jestem 57 na rezerwie.
Też myślałam, że po tegorocznej fizyce próg spadnie o 5 pkt (a nawet więcej), ale okazuje się, że marne szanse.
gdyby chociaż listę rankingową udostępniali.
Epinefryna

Re: Rekrutacja 2012/2013

Post autor: Epinefryna »

lista wisi na żwirki można iść sobie zobaczyć. A w Łodzi to w ogóle online nawet nie ma która jesteś na rezerwie, więc WUm nie ma tak źle Próg w Warszawie z roku na rok spada. Ale już wielkich spadków nie będzie, bo tam mało osób rezygnuje. Do września będzie rekrutacja, ale już tylko po kilka osób z listy na listę. A teraz mały spadek był pewnie dlatego, że nie było za bardzo list w innych miastach, dopiero w środę. Wtedy myślę, że się więcej przesunie. Życzę żebyście wskoczyły
Awatar użytkownika
indiana
Posty: 574
Rejestracja: 2 kwie 2011, o 17:26

Re: Rekrutacja 2012/2013

Post autor: indiana »

Epinefryna, wiem, że tak na żywo można sobie listę zobaczyć, ale chodziło mi o to, że mogliby udostępniać ją także on-line, tak jak większość pozostałych uczelni.
Dzięki, ale ja już straciłam wiarę w to, że zrezygnuje jeszcze 56 osób, skoro dziś z III listy przyjęli tylko 8. To brdzo mało prawdopodobne.
Awatar użytkownika
BlaBlues
Posty: 237
Rejestracja: 10 lip 2010, o 15:36

Re: Rekrutacja 2012/2013

Post autor: BlaBlues »

szczerze, to też myślałam, że przez tą fizykę progi bardziej polecą w dół w Warszawie, ale jak nie to trudno. w sumie jutro też chyba CMUJ ma drugą listę, więc może rzeczywiście w środę będą lepsze wieści

Epinefryna

Re: Rekrutacja 2012/2013

Post autor: Epinefryna »

progi w Warszawie w sumie to poleciały bardzo. W zeszłym roku 245 się nie wszyscy dostali,a w tym roku już z II listy. Też bym sobie postudiowała tu a co ale niestety moj wynik z fizyki to dno
Awatar użytkownika
BlaBlues
Posty: 237
Rejestracja: 10 lip 2010, o 15:36

Re: Rekrutacja 2012/2013

Post autor: BlaBlues »

Epinefryna, ja swoją fizyką na pewno nie będę się chwalić, bo nie mam absolutnie czym właśnie jak zobaczyłam, że pierwszy próg był 247, to aż byłam zdziwiona, że poniżej 250, więc i tak nie jest źle
whynot
Posty: 1
Rejestracja: 16 lip 2012, o 23:32

Re: Rekrutacja 2012/2013

Post autor: whynot »

Witajcie, nie bardzo wiem gdzie mogę zamieścić moje pytanie. Wygląda na to, że od października będę studentką medycyny, aczkolwiek wciąż nie zdecydowałam się na konkretną uczelnię. Chciałabym Was prosić o radę w kwestii wyboru uczelni/miasta, mianowicie waham się pomiędzy Gdańskiem, Poznaniem i Warszawą. Najbliżej mam zdecydowanie do Gdańska, z tym że studiowałam tam przez rok chemię, od dziecka spędzałam tam wakacje i właściwie nie miałabym nic przeciwko małej zmianie. Proszę o opinie w sprawie uczelni medycznych w tych miastach, z góry dzięki. Pozdrawiam!
Mr_Sandman
Posty: 315
Rejestracja: 1 lip 2011, o 13:29

Re: Rekrutacja 2012/2013

Post autor: Mr_Sandman »

Gdybym był na Twoim miejscu, wybrałbym Gdańsk. Jeśli wolisz jakąś zmianę - Poznań ( wiele plusów uczelni + miła atmosfera + fajne miasto).

Pozdrawiam!
Awatar użytkownika
olciaaaa
Posty: 973
Rejestracja: 13 paź 2009, o 20:37

Re: Rekrutacja 2012/2013

Post autor: olciaaaa »

Ja myślę że najpewniej byłoby zostac w miescie które ju Dobrze Znasz poza tym masz bliżej do domu a to jest duŻy argument na plus

Daia
Posty: 10
Rejestracja: 15 lip 2012, o 22:33

Re: Rekrutacja 2012/2013

Post autor: Daia »

Mam podobny problem. Zastanawiam się nad Poznaniem a Gdańskiem. Nie mam pojęcia co zrobić jeśli dostanę się do Poznania. Gdańsk mam zdecydowanie bliżej, mam tam znajomych no i dobrze znam miasto. A w Poznaniu nie znam kompletnie nikogo, a jednak coś mnie tam ciągnie. Dobrze jest czasami przewrócić sobie życie do góry nogami No ale mam taką cichą nadzieję, że 173 pkt nie starczą do Poznania i nie będę musiała wybierać
Zablokowany
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 82 gości