Rekrutacja 2012

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Awatar użytkownika
Namine
Posty: 455
Rejestracja: 19 lip 2011, o 14:26

Re: Rekrutacja 2012

Post autor: Namine »

Dla niego to by?a powtórka tak jakby wi?c mo?e by?o te? troch? ?atwiej spokojnie.
Awatar użytkownika
czornydanio90
Posty: 950
Rejestracja: 25 cze 2009, o 19:04

Re: Rekrutacja 2012

Post autor: czornydanio90 »

Ipekakuana, ja nie mówi?, ?e si? nie robi nic, tylko jak kto? tydzie? czy dwa nie robi NIC, a pó?niej jak idzie ko?o ryje trzy dni pod rz?d do 4 rano to ju? inna sprawa.
lenalena
Posty: 14
Rejestracja: 1 lip 2011, o 12:12

Re: Rekrutacja 2012

Post autor: lenalena »

Powiedzcie mi prosz?, czy dzia?a ju? zapisywanie si? do grup w dziekanacie? W zesz?ym roku wszyscy z forum dzwonili zapisa? si? do drugiej, wolnopi?tkowej
hotdog1990
Posty: 599
Rejestracja: 18 mar 2008, o 16:57

Re: Rekrutacja 2012

Post autor: hotdog1990 »

dragonOnufa pisze:po pierwsze: ja si? nie pluj?"

po drugie: kucie po nocach to by?a przeno?nia, ka?dy uczy si? w inny sposób.

po trzecie: chodzi mi o to, ?e oczywi?cie mo?na mie? szczcie i bez ?adnej nauki zaliczy? jaki? tam egzamin, ale je?li kto? twierdzi, ?e zaliczy? wszystko w pierwszym terminie i nie w?o?y? w to ?adnej pracy jest po prostu ?a?osny.

po czwarte: swoim kometarzem czornydanio90 utwierdzi?e? mnie w przekonaniu, ?e ludzie, którzy wk?adaj? du?o pracy w te studia, za wszelk? cen? chc? udowodni?, ?e nic nie robi?. Dzi?kuj?!
Masz racj? nikt nie zaliczy roku bez nauki i gadanie ?e jest lajtowo i ma?o si? kto? uczy? to taka bajka. Teraz tak ludzie mówi? ale w sesji jak si? chcia?o z lud?mi gdzie? wyj to zazwyczaj si? uczyli. W zwyk?e weekendy mo?na spokojnie zrobi? co si? chce a czasu na nauke i tak starczy.

W ci?gu roku by?y weekendy gdzie si? du?o uczy?o(przed ko?ami z anaty, czy egzaminami) ale by?y te? takie gdzie si? ?rednio uczy?o albo tylko zajrza?o ?eby mie? jakie? poj?cie.

Ja osobi?cie nie uczy?em si? nigdy d?u?ej ni? do 22-23, ale uczy?em si? regularnie, w nocy zawsze si? wysypia?em( pomijaj?c dni kiedy by?y na 8 zaj?cia bo wtedy ciko si? wyspa?).

Podsumowuj?c: Nigdzie ?atwo nie b?dzie ale je?li kto? umie troch? zagospodarowa? czas to znajdzie go na przyjemno?ci a szczególnie w weekendy jednocze?nie nie maj?c zaleg?o?ci na uczelni. Nastawcie si? na cik? prac? ale znajdzcie te? sobie hobby, jak grup? znajomych z którymi mo?na i na piwo, siatkówke itp i wtedy b?dzie dobrze i dacie rade na tych studiach
hotdog1990
Posty: 599
Rejestracja: 18 mar 2008, o 16:57

Re: Rekrutacja 2012

Post autor: hotdog1990 »

lenalena pisze:Powiedzcie mi prosz?, czy dzia?a ju? zapisywanie si? do grup w dziekanacie? W zesz?ym roku wszyscy z forum dzwonili zapisa? si? do drugiej, wolnopi?tkowej
Zadzwo? jutro do dziekanatu to si? dowiesz,jednak obawiam si? ?e mo?ecie nie mie? wolnych pi?tków w tym roku ze wzgl?du na wi?ksz? ilo przedmiotów które b?d? musieli roz?o?y? w ci?gu tygodnia.
Awatar użytkownika
malkavian4
Posty: 25
Rejestracja: 14 kwie 2011, o 16:20

Re: Rekrutacja 2012

Post autor: malkavian4 »

[at]

I pochwal si?, prosz?, zdobyt? wiedz?, gdy ju? si? dodzwonisz na forum
Awatar użytkownika
Mihhu
Posty: 1876
Rejestracja: 29 cze 2010, o 20:05

Re: Rekrutacja 2012

Post autor: Mihhu »

hotdog1990 pisze: Zadzwo? jutro do dziekanatu to si? dowiesz,jednak obawiam si? ?e mo?ecie nie mie? wolnych pi?tków w tym roku ze wzgl?du na wi?ksz? ilo przedmiotów które b?d? musieli roz?o?y? w ci?gu tygodnia.
Teraz ka?da grupa z wolnym weekendem, b?dzie czym? nadzwyczajnym i porz?danym.
cricoid
Posty: 321
Rejestracja: 20 lis 2011, o 12:27

Re: Rekrutacja 2012

Post autor: cricoid »

Po?i a nie pomys?a?e? ?e mo?e jestes nadal na lekarskim dzieki temu ?e to Bydgoszcz ?

Ludzie mówi?c ?e chc? mie? lajtowo nie maja na mysli le?enia do góry brzuchem i nic nie robienia. Chodzi im o troche bardziej ludzkie warunki. a jednak niektóre uczelnie ich nie stwarzaja. Wszedzie jest ciko ale nie wszedzie tak samo cie?ko.

Ludzie którzy ida na lekarski wiedza ?e to LEKARSKI. Wiec zachowaj dla siebie ta ironie.
Awatar użytkownika
Mihhu
Posty: 1876
Rejestracja: 29 cze 2010, o 20:05

Re: Rekrutacja 2012

Post autor: Mihhu »

Invisible1 pisze:Po?i a nie pomys?a?e? ?e mo?e jestes nadal na lekarskim dzieki temu ?e to Bydgoszcz ?

Ludzie mówi?c ?e chc? mie? lajtowo nie maja na mysli le?enia do góry brzuchem i nic nie robienia. Chodzi im o troche bardziej ludzkie warunki. a jednak niektóre uczelnie ich nie stwarzaja. Wszedzie jest ciko ale nie wszedzie tak samo cie?ko.

Ludzie którzy ida na lekarski wiedza ?e to LEKARSKI. Wiec zachowaj dla siebie ta ironie.
Nie wiem jak jest na innych uczelniach, nie by?em nie porównuje, ale przyznam, ?e tworzysz troch? utopijny obraz CM UMK, gdzie ka?dy asystent ma ochot? Cie przytuli?, sesje zaliczane s? za ?adne oczy, a w tle s?ycha? ci?gle sunshine reggae".

Na bank pracujesz w komisji rekrutacjynej i robisz CM UMK mega reklam?
Dorzu? 100% gwarancje uko?czenia studiów i zestaw d?ugopisów z logo polsatu i ch?tnie si? zapisze na te studia jeszcze raz.
cricoid
Posty: 321
Rejestracja: 20 lis 2011, o 12:27

Re: Rekrutacja 2012

Post autor: cricoid »

Jak to? To nie ma zbbiorowych przytula? 24 czerwa ?
Dobra to zmieniam front
Z drugiej strony w rankingu Perspektyw Bydgoszcz jest ostatnia w rankingu najlepszych uczelni medycznych w POlsce !
( najwy?ej mnie wyrzuca z pracy )

Ps. D?ugopisy mog? za?atwi? ale z innym logiem.
hotdog1990
Posty: 599
Rejestracja: 18 mar 2008, o 16:57

Re: Rekrutacja 2012

Post autor: hotdog1990 »

Invisible1 pisze:Jak to? To nie ma zbbiorowych przytula? 24 czerwa ?
Dobra to zmieniam front
Z drugiej strony w rankingu Perspektyw Bydgoszcz jest ostatnia w rankingu najlepszych uczelni medycznych w POlsce !
( najwy?ej mnie wyrzuca z pracy )

Ps. D?ugopisy mog? za?atwi? ale z innym logiem.
To zobacz co si? uwzgl?dnia w tych rankingach albo przed zobaczeniem wypisz na kartce co Ty uwzgledniasz idac na studia i zobaczysz ze maksymalnie jeden punkt z Twojej listy pokrywa sie z tym co jest oceniane w rankingach.

Co kandydata na uczelnie obchodzi ilu jest olimpijczykow, ile prac pisza pracownicy, ilu jest profesorow czy doktorow skoro to tylko suche tytu?u i na ich podstawie nie mo?na wyci?gn ?adnego wniosku na temat danej osoby.

Zreszt? czy sko?czysz Bydgoszcz czy Warszaw? czy New York to bedziesz lekarzem i nikt Ci nie zabierze i nie zakwestionuje tego co umiesz i z prac? te? nie b?dziesz mia? problemów.
Awatar użytkownika
Namine
Posty: 455
Rejestracja: 19 lip 2011, o 14:26

Re: Rekrutacja 2012

Post autor: Namine »

Nie rozumiem pogoni za wolnym pi?tkiem. owszem, siedzenie w pi?tek do 20, czy co? te? jest raczej beznadziejn? spraw?, ale wolny pi?tek? Samobójstwo moim zdaniem. Mia?am tak na farmacji w II semestrze i mówi?c szczerze wi?kszo mówi?a, ?e woleliby mie? jakie? zaj?cia, ni? wolne. Jasne, mo?na by?o jecha? do domu ju? w czwartek, ale weekend przynajmniej ja tak si? rozleniwia?am, ?e nic mi si? nie chcia?o i nic nie zrobi?am przewa?nie, bo ca?y tydzie? by?a spina. Z zaj na zaj?cia, w kó?ko co?. Po kilka kolosów dziennie, a inni mieli co? na pi?tek i wi?kszy spokój by? przynajmniej. Mo?na by?o jako? lepiej ogarn nie robi?c w weekend nawet nic.
Awatar użytkownika
czornydanio90
Posty: 950
Rejestracja: 25 cze 2009, o 19:04

Re: Rekrutacja 2012

Post autor: czornydanio90 »

Namine, wolny pi?tek na medycynie to jest bajera i towar deficytowy (dla was ju? raczej w strefie legend)
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 84 gości