Rekrutacja 2012

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
[panna]Anna
Posty: 12
Rejestracja: 9 paź 2011, o 18:18

Re: Rekrutacja 2012

Post autor: [panna]Anna »

roz. chemia i biologia, i prawd? mówi?c waham si? jeszcze co do roz. matematyki
stncz
Posty: 6
Rejestracja: 2 wrz 2011, o 13:05

Re: Rekrutacja 2012

Post autor: stncz »

Wow! Zazdroszcz? A do jakiej szko?y chodzisz? Liceum normalne czy profilowane, technikum? Ja do normalnego liceum i mamy taki system, ?e przedmioty rozszerzone wybieramy w pierwszej klasie i dopiero od drugiej zaczynamy uczy? si? rozszerze?. Strasznie ma?o czasu na ogarni?cie ca?ego materia?u, szczególnie biologii, któr? by?am zafascynowana, ale niestety nie przy?o?y?am si? od pocz?tku i nie jestem w stanie jej zda?
[panna]Anna
Posty: 12
Rejestracja: 9 paź 2011, o 18:18

Re: Rekrutacja 2012

Post autor: [panna]Anna »

Chodz? do LO ,w sumie jestem w klasie ogólnej z roszerzonym programem nauczania 4 przedmiotów, i te roz. mia?am ju? wprowadzone w 1 klasie przez dyrekcj? .
Ale nie my?l sobie ,?e u mnie jest tak cudownie,bo nie jest.Nie ukrywam tego,?e do spor? parti? materia?u z biologii musz? nadrobi?, ale jestem dobrej my?li.
stncz
Posty: 6
Rejestracja: 2 wrz 2011, o 13:05

Re: Rekrutacja 2012

Post autor: stncz »

No jasne, ?adne liceum nie jest lekkie i nie wszystko da si? ogarn od razu, kiedy jest 5 innych przedmiotów i ?ycz? powodzenia w przygotowaniach
[panna]Anna
Posty: 12
Rejestracja: 9 paź 2011, o 18:18

Re: Rekrutacja 2012

Post autor: [panna]Anna »

I wzajemnie ! Mo?e si? uda i b?dziemy jeszcze mija?y si? na korytarzach w CM
amonis
Posty: 5
Rejestracja: 28 lis 2011, o 17:25

Re: Rekrutacja 2012

Post autor: amonis »

Ja równie? wybieram si? na medycyn? do Collegium Medicum w Bydgoszczy, ?ycz? wszystkim Wam powodzenia w przygotowaniach i (jak i sobie) prostej matury
tisiphone
Posty: 62
Rejestracja: 10 sie 2011, o 09:25

Re: Rekrutacja 2012

Post autor: tisiphone »

Zdaj? biologi?, chemi? i fizyk? - wszystko rozszerzone. Na jakim poziomie musz? zda Powy?ej 85%?
Awatar użytkownika
Mårran
Posty: 3873
Rejestracja: 8 kwie 2008, o 19:17

Re: Rekrutacja 2012

Post autor: Mårran »

tisiphone, pewnie co? ko?o tego, z tym ?e w rekrutacji nigdy nic nie wiadomo. Najlepiej by?oby lepiej zda? biologi?, bo ma ona przelicznik 0,55, a chemia czy fizyka (niech kto? poprawi, je?li nie) 0,45.
Pani Buka
cracko
Posty: 116
Rejestracja: 18 wrz 2011, o 14:10

Re: Rekrutacja 2012

Post autor: cracko »

Dobrze. Ostatnio wystarczy?o 2x82%
Awatar użytkownika
ebiologia
Posty: 281
Rejestracja: 21 lip 2010, o 15:45

Re: Rekrutacja 2012

Post autor: ebiologia »

Ja te? sk?adam papiery na lekarski do CM w Bydgoszczy -)
Awatar użytkownika
wojtak
Posty: 795
Rejestracja: 22 lis 2009, o 21:33

Re: Rekrutacja 2012

Post autor: wojtak »

By? kto? na drzwiach otwartych?
Awatar użytkownika
ebiologia
Posty: 281
Rejestracja: 21 lip 2010, o 15:45

Re: Rekrutacja 2012

Post autor: ebiologia »

Pytanie do osób studiuj?cych medycyne w Collegium Medicum w Bydgoszczy.
Jaka panuje admosfera w?ród studentów oraz jakie macie stosunki z wyk?adowcami?
Jakie s? warunki studiowania?
Jakie s? plusy i minusy studiowania w CM, i czy ogólnie polecacie?
Awatar użytkownika
czornydanio90
Posty: 950
Rejestracja: 25 cze 2009, o 19:04

Re: Rekrutacja 2012

Post autor: czornydanio90 »

ebiologia pisze:Pytanie do osób studiuj?cych medycyne w Collegium Medicum w Bydgoszczy.
Jaka panuje admosfera w?ród studentów oraz jakie macie stosunki z wyk?adowcami?
Jakie s? warunki studiowania?
Jakie s? plusy i minusy studiowania w CM, i czy ogólnie polecacie?
Atmosfera w?ród studentów absolutnie bardzo dobra (nie ma wy?cigu szczurów itp.). Z wyk?adowcami te? podobnie (no mo?e oprócz dr W. z anatomii i doc. W. z Biologii Medycznej).
Warunki studiowania znakomite. Mimo ?e uczelnia jest rozbita na kilka budynków w ró?nych czciach Bydgoszczy to bardzo ?atwo si? przemieszcza? mi?dzy nimi komunikacj? miejsk?. Teraz jest ko?czona budowa nowego budynku, w którym ma si? mie?ci? m.in. katedra Anatomii z prosektorium.
Plusy - ?wietni, wyrozumiali asystenci i kierownicy katedr, du?a ilo pomocy naukowych, 2 ci?gle rozbudowywane szpitale uniwersyteckie. Bardzo ?adne miasto (jak zaliczasz szybko ko?a to masz czas dla siebie)
Minusy.Minusy.?
Polecam
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 25 gości