Rekrutacja 2012

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
cracko
Posty: 116
Rejestracja: 18 wrz 2011, o 14:10

Re: Rekrutacja 2012

Post autor: cracko »

Z miejscami to bzdura. Przynajmniej je?li chodzi o starania uczelni, która chce utrzyma? liczb? miejsc na dotychczasowym poziomie.
Awatar użytkownika
Idan
Posty: 554
Rejestracja: 11 sty 2010, o 21:26

Re: Rekrutacja 2012

Post autor: Idan »

dmn93 pisze:Tak, tylko jestem ciekawa czy mo?e kto? ma jaki? znajomych, ?eby porówna? wyniki z próbnych i w?a?ciwych matur Czy jest mi?dzy nimi spora ró?nica czy praktycznie ju? wyniki s? porównywalne
ja mia?em z próbnych z biologii po 65%, a z w?a?ciwej 85%
z próbnych z chemii mia?em po 90% ,a z w?a?ciwej 68%.

wi?c próbne niczego nie pokazuj?. zale?y jaki b?dziesz mia?a dzie? (dobry, z?y) podczas matury, jak opanujesz stres, jak wygospodarujesz m?drze czas, czy u?yjesz kluczowych s?ów itd. )
Kleosia
Posty: 1
Rejestracja: 23 kwie 2012, o 13:44

Re: Rekrutacja 2012

Post autor: Kleosia »

Witam. Mam pytanie:
Czy jest szansa, je?li tak to kiedy b?dzie wiadomo czy kierunki elektroradiologia i audiofonologia zostan? powo?ane?
Awatar użytkownika
czornydanio90
Posty: 950
Rejestracja: 25 cze 2009, o 19:04

Re: Rekrutacja 2012

Post autor: czornydanio90 »

Kleosia, jak b?d? ch?tni to powstan?
Awatar użytkownika
czornydanio90
Posty: 950
Rejestracja: 25 cze 2009, o 19:04

Re: Rekrutacja 2012

Post autor: czornydanio90 »

Ruszy?a rekrutacja na rok 2012/2013 .
tisiphone
Posty: 62
Rejestracja: 10 sie 2011, o 09:25

Re: Rekrutacja 2012

Post autor: tisiphone »

Czy sk?adaj?c podanie, mog? je jednocze?nie z?o?y? na dwa kierunki, np. na analityk? i farmacj Za jedn? op?at?, czy p?ac? osobno? Czy w ogóle nie jest dost?pna taka opcja?
Awatar użytkownika
czornydanio90
Posty: 950
Rejestracja: 25 cze 2009, o 19:04

Re: Rekrutacja 2012

Post autor: czornydanio90 »

tisiphone, jest taka opcja dost?pna, ale p?acisz 2 razy (i za farm? i za analityk?), poza tym ustalasz swój priorytet (czyli na którym kierunku Ci bardziej zale?y)
tisiphone
Posty: 62
Rejestracja: 10 sie 2011, o 09:25

Re: Rekrutacja 2012

Post autor: tisiphone »

Dzi?kuje za odpowied?.
[panna]Anna
Posty: 12
Rejestracja: 9 paź 2011, o 18:18

Re: Rekrutacja 2012

Post autor: [panna]Anna »

Musz? zada? Wam do specyficzne pytanie.
Czy znacie osobi?cie b?d? te? s?yszeli?cie o jakie? osobie,która studiowa?a jeden kierunek na CM ( dziennie ),a drugi kierunek na UMK ( zoaocznie ) i da?a rad? uko?czy? z wi?kszym b?d? te? mniejszym wysi?kiem obydwa kierunki ?
To pytanie zada?am ku temu ,aby przekona? si? czy takie przedsi?wzi?cie jest w ogóle realne.
adrianas
Posty: 265
Rejestracja: 31 sie 2010, o 11:47

Re: Rekrutacja 2012

Post autor: adrianas »

Witam, osobi?cie studiuj? w Lublinie farmacj? na 1 roku, w tym poprawiam i te? planuj? Bydgoszcz, je?li Lublin nie wypali, a poprawi? wynik, co to pytania, mam koleg? który studiuje 2 kierunki na dziennych farmacj? i biotechnologi? tak?e nie wiem jak jest z lekarskim ale je?eli ogólnie pytasz o dwa to da si? bezproblemowo, kwestia ugadania si? i poprzesuwania planu, nie wime jak jest z asystentami w Bydzi ale Lublin spokojnie pozwala na takie rzeczy:)
[panna]Anna
Posty: 12
Rejestracja: 9 paź 2011, o 18:18

Re: Rekrutacja 2012

Post autor: [panna]Anna »

no tak tylko problem brzmi CM znajduje si? w Bydgoszczy,natomiast UMK w Toruniu, bo niestety ,ale wydzia?u chemii z tego co si? orientuj? to na uniwersytecie w Bydgoszczy nie ma,no ale dla chc?cego nic trudnego sobie doje?d?a? w weekendy
Awatar użytkownika
czornydanio90
Posty: 950
Rejestracja: 25 cze 2009, o 19:04

Re: Rekrutacja 2012

Post autor: czornydanio90 »

[panna]Anna, jak chcesz studiowa? lekarski w Bdg to baardzo ciko Ci to b?dzie pogodzi? z dojazdami w weekendy . wtedy zazwyczaj si? uczy na kolokwia
hotdog1990
Posty: 599
Rejestracja: 18 mar 2008, o 16:57

Re: Rekrutacja 2012

Post autor: hotdog1990 »

czornydanio90 pisze:[panna]Anna, jak chcesz studiowa? lekarski w Bdg to baardzo ciko Ci to b?dzie pogodzi? z dojazdami w weekendy . wtedy zazwyczaj si? uczy na kolokwia
Je?li chodzi o same dojazdy w wekendy to problemu wielkiego nie ma bo nawet poci?gi cz?sto je?dz? mi?dzy Bdg a Toruniem. Jednak studiuj?c lekarski tak jak ju? pisa? Czarny Danio ciko b?dzie co? jeszcze studiowa?, bo albo w wekend si? uczysz do kó? albo poprostu chcesz odpocz, wyj gdzie? ze znajomymi itp

Osobi?cie je?li kto? studiuje lekarski to nie widz? sensu studiowania jeszcze czego?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 33 gości