REKRUTACJA 2013

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Aith
Posty: 300
Rejestracja: 23 maja 2011, o 20:20

Re: REKRUTACJA 2013

Post autor: Aith »

Wam ten formularz też drukuje na 4 kartkach?
Lunette
Posty: 421
Rejestracja: 30 lip 2011, o 19:41

Re: REKRUTACJA 2013

Post autor: Lunette »

Aith pisze:Wam ten formularz też drukuje na 4 kartkach?
U mnie 3 strony, z czego ostatnia jest do wypełnienia przez komisję rekrutacyjną"
italico
Posty: 129
Rejestracja: 12 lip 2013, o 13:59

Re: REKRUTACJA 2013

Post autor: italico »

Okulista jest również wtedy, gdy np. nosisz okularki jak ja Więc niekoniecznie tylko na lek-dent. Ja miałam też internistę
Awatar użytkownika
mickey_mouse
Posty: 641
Rejestracja: 25 kwie 2012, o 07:59

Re: REKRUTACJA 2013

Post autor: mickey_mouse »

wojmed pisze:Witam wszystkich, wczoraj byłem w Łodzi złożyć dokumenty, wszystko poszło gładko ale martwi mnie jedna rzecz, ktoś tu wcześniej wspominał, że po załatwieniu tych formalności status na koncie rekrutacyjnym powinien zmienić się z Kandydat na Przyjęty. U mnie tak niestety się nie stało Macie tak samo?
ja mam przyjęty warunkowo i nie wiem o co kaman : O
italico
Posty: 129
Rejestracja: 12 lip 2013, o 13:59

Re: REKRUTACJA 2013

Post autor: italico »

mickey_mouse pisze:
wojmed pisze:Witam wszystkich, wczoraj byłem w Łodzi złożyć dokumenty, wszystko poszło gładko ale martwi mnie jedna rzecz, ktoś tu wcześniej wspominał, że po załatwieniu tych formalności status na koncie rekrutacyjnym powinien zmienić się z Kandydat na Przyjęty. U mnie tak niestety się nie stało Macie tak samo?
ja mam przyjęty warunkowo i nie wiem o co kaman : O

Przyjęty warunkowo - oznacza, że musisz dostarczyć im jeszcze badania lekarskie (bądź to co tam zapomniałaś zabrać), wówczas zmienią Ci status na przyjęty
Awatar użytkownika
mickey_mouse
Posty: 641
Rejestracja: 25 kwie 2012, o 07:59

Re: REKRUTACJA 2013

Post autor: mickey_mouse »

italico pisze:Przyjęty warunkowo - oznacza, że musisz dostarczyć im jeszcze badania lekarskie (bądź to co tam zapomniałaś zabrać), wówczas zmienią Ci status na przyjęty
nie dostarczyłam im tylko wyniku testu językowego, bo nie wiedziałam, że trzeba zrobić ^^ babka mi powiedziała, że wynik mogę im mailem przesłać, nie wiedziałam, że to aż takie ważne, że mnie przyjmą warunkowo
italico
Posty: 129
Rejestracja: 12 lip 2013, o 13:59

Re: REKRUTACJA 2013

Post autor: italico »

Każdy, kto zapomni czegoś ma status przyjętego warunkowo Więc wyślesz mi to dziś i powinni Ci go zmienić
medorlik
Posty: 21
Rejestracja: 27 lip 2012, o 20:37

Re: REKRUTACJA 2013

Post autor: medorlik »

Aith mi też ten formularz drukowało na 4 stronach aż w taki sposób, że ucinało pół kwadracika gdzie mamy się odhaczyć pozmieniałem trochę wielkość i wyszło na 3 stronach, gdzie 3 jest właśnie tą którą musi wypełnić komisja
wojmed
Posty: 3
Rejestracja: 14 lip 2013, o 13:15

Re: REKRUTACJA 2013

Post autor: wojmed »

italico pisze:
mickey_mouse pisze:
wojmed pisze:Witam wszystkich, wczoraj byłem w Łodzi złożyć dokumenty, wszystko poszło gładko ale martwi mnie jedna rzecz, ktoś tu wcześniej wspominał, że po załatwieniu tych formalności status na koncie rekrutacyjnym powinien zmienić się z Kandydat na Przyjęty. U mnie tak niestety się nie stało Macie tak samo?
ja mam przyjęty warunkowo i nie wiem o co kaman : O

Przyjęty warunkowo - oznacza, że musisz dostarczyć im jeszcze badania lekarskie (bądź to co tam zapomniałaś zabrać), wówczas zmienią Ci status na przyjęty
Kurcze no a ja nadal mam status Kandydat1 mimo, że dostarczyłem wszystko Dzwoniłem tam rano i gościu z rekrutacji twierdzi, że wszystko jest ok, że jestem przyjęty i nie wie dlaczego tak jest
konda
Posty: 28
Rejestracja: 14 cze 2012, o 15:29

Re: REKRUTACJA 2013

Post autor: konda »

Lunette pisze:
tralala00 pisze:oprocz morfologii, jakie badania jeszcze nalezy wykonac?
To co zaleci lekarz. Z tego co się orientuję to tylko morfologia + okulista w przypadku lek-dent.
Ja też na lek-dent startuję i internista kazał mi jeszcze zrobić próby wątrobowe. Tyle tylko że laboratorium jest czynne chyba do godz. 10 i trzeba być na czczo.
czytowazne
Posty: 266
Rejestracja: 10 lip 2012, o 20:20

Re: REKRUTACJA 2013

Post autor: czytowazne »

Dokumenty można skladac do czwartku czy do piątku? Bo nie wiem czy liczyli dzień ogloszenia wynikow czy nie
Lunette
Posty: 421
Rejestracja: 30 lip 2011, o 19:41

Re: REKRUTACJA 2013

Post autor: Lunette »

wojmed pisze: Kurcze no a ja nadal mam status Kandydat1 mimo, że dostarczyłem wszystko Dzwoniłem tam rano i gościu z rekrutacji twierdzi, że wszystko jest ok, że jestem przyjęty i nie wie dlaczego tak jest
Ej, ale Kandydat1 to nie oznaczało, że Cię przyjęli, tylko, że może wskoczysz na miejsce, jeżeli odpowiednia ilość osób zrezygnuje. Przy statusie Kandydat nie składa się dokumentów, tylko czeka na kolejne listy
wojmed
Posty: 3
Rejestracja: 14 lip 2013, o 13:15

Re: REKRUTACJA 2013

Post autor: wojmed »

Lunette pisze:
wojmed pisze: Kurcze no a ja nadal mam status Kandydat1 mimo, że dostarczyłem wszystko Dzwoniłem tam rano i gościu z rekrutacji twierdzi, że wszystko jest ok, że jestem przyjęty i nie wie dlaczego tak jest
Ej, ale Kandydat1 to nie oznaczało, że Cię przyjęli, tylko, że może wskoczysz na miejsce, jeżeli odpowiednia ilość osób zrezygnuje. Przy statusie Kandydat nie składa się dokumentów, tylko czeka na kolejne listy
No ale ja właśnie jestem na liście jako zakwalifikowany do przyjęcia. Dopiero logując się na konto u góry po lewej stronie widnieje status: Kandydat1 i jest tak od samego początku Tylko, że ja nie rekrutowałem się na lekarski cywilny, tylko wojskowo-lekarski w ramach limitu MON i może tutaj leży pies pogrzebany.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 63 gości