REKRUTACJA 2013

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Miracle
Posty: 161
Rejestracja: 24 sie 2010, o 10:39

Re: REKRUTACJA 2013

Post autor: Miracle »

Mam pytanie: czy podczas rejestracji trzeba podać właściwe, ostateczne zdjęcie czy można je później jakoś podmienić? Nie widzę takiej opcji na moim koncie rekrutacyjnym. Może ktoś próbował i się udało?

Awatar użytkownika
Buniaaaa
Posty: 493
Rejestracja: 12 paź 2009, o 16:52

Re: REKRUTACJA 2013

Post autor: Buniaaaa »

Na koncie rekrutacyjnym raczej nie, ale moze bedzie sie dalo zmienic zdjecie przy skladaniu papierow

Miracle
Posty: 161
Rejestracja: 24 sie 2010, o 10:39

Re: REKRUTACJA 2013

Post autor: Miracle »

Dziękuję
Awatar użytkownika
mickey_mouse
Posty: 641
Rejestracja: 25 kwie 2012, o 07:59

Re: REKRUTACJA 2013

Post autor: mickey_mouse »

Hah, a ja chyba nawet z takiej możliwości bym nie skorzystała, bo zdjęcie, które zrobił mi tata w domu jest ładniejsze niż to zrobione przez fotografa
Awatar użytkownika
Lektom
Posty: 1073
Rejestracja: 26 lis 2009, o 15:33

Re: REKRUTACJA 2013

Post autor: Lektom »

to zdjęcie jest chyba tylko i wyłącznie potrzebne do legitki i do identyfikatora.
do dyplomu i tak będą chcieli nowe, aktualne zdjęcie więc się nie przejmujcie tym tak.
Awatar użytkownika
smerfetka
Posty: 80
Rejestracja: 11 mar 2013, o 16:06

Re: REKRUTACJA 2013

Post autor: smerfetka »

Wydaje mi się że na ten cywilny wojskowo-lekarski nie zwracają aż tak wielkiej uwagi na te badania lekarskie, podobnie jak na zwykły lekarski. Gorzej z tym wojskowym z MONu, to tam was przebadają pewnie dokładnie
Awatar użytkownika
kokardka
Posty: 1964
Rejestracja: 3 kwie 2013, o 17:10

Re: REKRUTACJA 2013

Post autor: kokardka »

Czy rejestrując się na UMed na woj-lek i lek-dent (wydz. lekarski) tylko robię opłatę a wszelkie papiery dowożę dopiero jak mnie przyjmą? Wolę się upewnić żeby nic nie przeoczyć
Awatar użytkownika
Lektom
Posty: 1073
Rejestracja: 26 lis 2009, o 15:33

[Link] REKRUTACJA 2013

Post autor: Lektom »

ja nie wiem, generalnie nie stereotypuje ale ten rocznik 94 wydaje się jakiś nieogarnięty Ile razy można pytać o to samo? W żadnym roku ludzie nie pytali o tyle rzeczy co w tym. Zachowujecie się jakbyście byli pierwszym rocznikiem który idzie na studia.
Poza tym nie lepiej dowiedzieć się u źródła niż polegać na tym co powie ktoś inny?
Sorry za wylanie moich żali no ale kurcze taka jest prawda, ile można pytać o to samo i jeszcze przez te same osoby. post651949.html#p651949[b]kokardka[/b] zobacz punkt 3, odpowiedziałem Ci na to samo pytanie.

A teraz żeby Cię UPEWNIĆ, choć i tak pewnie to małe zapewnienie i za tydzień znowu będziesz o to pytać no ale niech stracę

Kod: Zaznacz cały

rekrutacja.umed.lodz.pl/poradnik-rekrutacyjny
W punktach jest wypisane co trzeba zrobić PO KOLEI.
Czyli najpierw się rejestrujesz, czekasz na wyniki, jak sie dostaniesz - jedziesz złożyć dokumenty.

Mało?

Przeczytaj punkt 8.

pkt 8: Złożenie dokumentów następuje po zakwalifikowaniu się kandydata do przyjęcia.

Jak to nie wystarczy to ja nie wiem co już poradzić. Może jedź złożyć te dokumenty na wszelki wypadek. Tylko nie wiem czy ci przyjmą.
gooner92
Posty: 193
Rejestracja: 9 lis 2011, o 22:50

Re: REKRUTACJA 2013

Post autor: gooner92 »

Ja mogę tylko dodać, że sprawdzajcie zawsze czy dziewczyny, które wam wklepują dane do komputera podczas rekrutacji dobrze to zrobiły, bo potem mogą być niezłe jaja, a jak ktoś mieszka tak jak ja dosyć daleko od Łodzi to może mieć problem z odkręcaniem spraw, których przez telefon nie da się ogarnąć. Mi np. panie oddały aneks do matury, a ja durny tego nie sprawdziłem, a zobaczyłem, że ciągle go mam w teczce jak byłem ponad 100 km od Łodzi. to samo z mailami z potwierdzeniem, sprawdzajcie SPAM, bo tam często są te wiadomości tego wam w regulaminie nie napiszą, ale większość rzeczy naprawdę jest, więc lepiej poszukać, uczcie się tego, bo to chyba najważniejsza umiejętność na tych studiach
Awatar użytkownika
mickey_mouse
Posty: 641
Rejestracja: 25 kwie 2012, o 07:59

Re: REKRUTACJA 2013

Post autor: mickey_mouse »

Lektom pisze:ja nie wiem, generalnie nie stereotypuje ale ten rocznik 94 wydaje się jakiś nieogarnięty Ile razy można pytać o to samo? W żadnym roku ludzie nie pytali o tyle rzeczy co w tym. Zachowujecie się jakbyście byli pierwszym rocznikiem który idzie na studia.
Poza tym nie lepiej dowiedzieć się u źródła niż polegać na tym co powie ktoś inny?
heh, też mam takie wrażenie ^^ rozumiem, że czasami można się pogubić w dokumentach jak się składa na kilka uczelni i każda chce czegoś nieco innego, ale po to Bozia dała taki program jak Microsoft Office żeby sobie te informacje w całość zebrać, podzielić na uczelnie i wsio
gooner92 pisze:Ja mogę tylko dodać, że sprawdzajcie zawsze czy dziewczyny, które wam wklepują dane do komputera podczas rekrutacji dobrze to zrobiły, bo potem mogą być niezłe jaja, a jak ktoś mieszka tak jak ja dosyć daleko od Łodzi to może mieć problem z odkręcaniem spraw, których przez telefon nie da się ogarnąć. Mi np. panie oddały aneks do matury, a ja durny tego nie sprawdziłem, a zobaczyłem, że ciągle go mam w teczce jak byłem ponad 100 km od Łodzi. to samo z mailami z potwierdzeniem, sprawdzajcie SPAM, bo tam często są te wiadomości tego wam w regulaminie nie napiszą, ale większość rzeczy naprawdę jest, więc lepiej poszukać, uczcie się tego, bo to chyba najważniejsza umiejętność na tych studiach
łoł, no to dzięki za ostrzeżenie - ja mam do Łodzi ponad 500km, więc byłabym mocno niepocieszona gdybym musiała tam jechać przez czyjeś przeoczenie
ddaga89
Posty: 390
Rejestracja: 1 cze 2011, o 17:30

Re: REKRUTACJA 2013

Post autor: ddaga89 »

Lektom pisze:Jak to nie wystarczy to ja nie wiem co już poradzić. Może jedź złożyć te dokumenty na wszelki wypadek. Tylko nie wiem czy ci przyjmą.
Brawo! Mam takie samo wrażenie. Takiej paniki i ciągłego pytania, jakby każdy był pozbawiony umiejętności logicznego myślenia i czytania ze zrozumieniem, to tu dawno nie było.
Awatar użytkownika
kokardka
Posty: 1964
Rejestracja: 3 kwie 2013, o 17:10

Re: REKRUTACJA 2013

Post autor: kokardka »

Lektom bez spiny. To, że zapytałam o to na forum, nie znaczy, że nie przeczytałam 10 razy strony UM. Coś obiło mi się o uszy, że w Poznaniu się jakieś papiery składa w czerwcu, więc wolę zapytać się na forum niż później żałować. A od tego ono chyba jest. Poza tym, jeżeli tak cię irytuje odpowiadanie na TAKIE pytania to je po prostu ignoruj
gooner92
Posty: 193
Rejestracja: 9 lis 2011, o 22:50

Re: REKRUTACJA 2013

Post autor: gooner92 »

Jeszcze polecam zrobić test oceniający z angielskiego (na stomie był, nie wiem jak na leku) i im zawieźć potwierdzenie zrobienia tego testu z resztą papierów, bo potem trzeba im mailem dosyłać, dzwonić, pytać czy doszedł itd. Ja potwierdzenie tego maila w SPAMIE miałem, więc jak coś tam też go szukajcie

mickey_mouse, tam do was to chyba lepsze drogi, bo ja to raczej wschodnie wybrzeże
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 22 gości