REKRUTACJA 2013

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
aniulka019
Posty: 77
Rejestracja: 2 lut 2013, o 12:50

Re: REKRUTACJA 2013

Post autor: aniulka019 »

italico pisze:Ludzie nie dajcie się im zwariować! Nie wiem co z tą Łodzią jest w tym roku, ale jest dla każdego mega zaskoczeniem /
masakra, chyba nikt się tego nie spodziewał
kowmed pisze:to wszystko przez prostą matmę rozszerzoną w tym roku
teoretycznie tak, ale mi się wydaję, że złożyło po prostu bardzo dużo osób tych niekoniecznie z punktami powyżej 500, bo progi rok temu były niskie. Źle mi poszła matura, nie wiem co zrobić. A! złożę do Łodzi. A, że takich osób było sporo skoczył 2 a nie 1 próg. Dodatkowo ładne wyniki z LEPu, ludzie poczuli się zachęceni.
italico
Posty: 129
Rejestracja: 12 lip 2013, o 13:59

Re: REKRUTACJA 2013

Post autor: italico »

Ale to mówicie o leku, a na wojlek też jest niezłe parcie, mimo że o wiele słabsze niż na lek. Ale to raczej zawsze tak było.

Dokładnie! Każdy jest w totalnym szoku, że Łódź tak zrobiła, albo inaczej, tak naprawdę to nie jest ich wina, tylko osób, które dobrze napisały maturę i mają naprawdę sporo punktów.
Awatar użytkownika
Nene
Posty: 231
Rejestracja: 5 wrz 2009, o 12:41

Re: REKRUTACJA 2013

Post autor: Nene »

Jeszcze 8 osób przede mną . Czy już mogę się czuć teoretycznie przyjęta ?
Awatar użytkownika
Buniaaaa
Posty: 493
Rejestracja: 12 paź 2009, o 16:52

Re: REKRUTACJA 2013

Post autor: Buniaaaa »

Myślę, że IV lista będzie należeć do Ciebie
Awatar użytkownika
mickey_mouse
Posty: 641
Rejestracja: 25 kwie 2012, o 07:59

Re: REKRUTACJA 2013

Post autor: mickey_mouse »

Nene, ja jutro w końcu wyślę polecony z podaniem o wycofanie dokumentów, więc już tylko 7 osób zostanie
witek_932
Posty: 142
Rejestracja: 25 mar 2011, o 14:37

Re: REKRUTACJA 2013

Post autor: witek_932 »

Słuchajcie, jak z I listy złożyłem dokumenty na lek-dent, a teraz dostałem się na woj-lek to oni mi tęczkę z dokumentami ze stomy oddadzą? Chodzi mi głównie o zdjęcia i kartę szczepień.
Awatar użytkownika
Nene
Posty: 231
Rejestracja: 5 wrz 2009, o 12:41

Re: REKRUTACJA 2013

Post autor: Nene »

Hahah dzięki
Awatar użytkownika
rysieńka
Posty: 201
Rejestracja: 4 maja 2013, o 22:08

Re: REKRUTACJA 2013

Post autor: rysieńka »

Nene pisze:Jeszcze 8 osób przede mną
Tylko 8 osób ma taki sam wynik jak ty, czy jesteś 8 wśród osób większej ilości. Jeśli przypadek 1 to masz fajnie (na woj-leku jest 17 z 436pkt), w drugim to chyba się orientujesz, że albo przyjmują wszystkie X osób z Twoim wynikiem albo nikogo
degra
Posty: 51
Rejestracja: 2 lip 2011, o 21:55

Re: REKRUTACJA 2013

Post autor: degra »

witek_932 pisze:Słuchajcie, jak z I listy złożyłem dokumenty na lek-dent, a teraz dostałem się na woj-lek to oni mi tęczkę z dokumentami ze stomy oddadzą? Chodzi mi głównie o zdjęcia i kartę szczepień.
Tak, oddadzą ci ją całą. Co prawda ja przenosiłam do nowej teczki jedynie zdjęcia (i ze stomy na lekarski ), ale jak powiesz, że chciałbyś stamtąd kartę szczepień to pewnie pójdą Ci na rękę. Najlepiej jak zadzwonisz i upewnisz się, bo może wytyczne wydziału wojskowo-lekarskiego jakoś odbiegają od zwykłego lekarskiego.
italico
Posty: 129
Rejestracja: 12 lip 2013, o 13:59

Re: REKRUTACJA 2013

Post autor: italico »

rysie&#x144ka pisze:
Nene pisze:Jeszcze 8 osób przede mną
Tylko 8 osób ma taki sam wynik jak ty, czy jesteś 8 wśród osób większej ilości. Jeśli przypadek 1 to masz fajnie (na woj-leku jest 17 z 436pkt), w drugim to chyba się orientujesz, że albo przyjmują wszystkie X osób z Twoim wynikiem albo nikogo
A właśnie, jak osoba jest 20 (434pkt.) ale za nią jest jeszcze prawie 18 miejsc z tą samą ilością, to oni i tak zawsze przyjmują wszystkich? Albo nikogo? Nie ograniczają się np. do kolejności logowania?
Awatar użytkownika
Buniaaaa
Posty: 493
Rejestracja: 12 paź 2009, o 16:52

Re: REKRUTACJA 2013

Post autor: Buniaaaa »

Jesli ustala konkretny prog punktowy to przyjmuja wszystkie osoby o danej liczbie punktow niezaleznie od kolejnosci logowania itp.

italico
Posty: 129
Rejestracja: 12 lip 2013, o 13:59

Re: REKRUTACJA 2013

Post autor: italico »

Tylko, że ostatnio Łódź jest bardzo ostrożna, bo nie przyjmuje (wojlek) ponad określony limit. Trzecie lista i przyjętych/ zakwalifikowanych jest 118. Ciekawa jestem czy teraz wskoczy te 38 osób, czy raczej 17. Ale tego dowiemy się dopiero 19.
Fish
Posty: 18
Rejestracja: 6 lip 2013, o 12:51

Re: REKRUTACJA 2013

Post autor: Fish »

.a może w ogóle nie będzie 4. progu. w harmonogramie jest napisane: ewentualnie 4. próg. w tym roku SZOK w porównaniu do 12 : 4. próg : lek: 440 woj-lek : 424, stom : 422, cóż, czekamy, czekamy, czekamy, czekamy na syyyygnł z centralii horror zapewniony dla wielu osób

ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 29 gości