REKRUTACJA 2013

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
wojtass
Posty: 250
Rejestracja: 2 sie 2009, o 20:27

Re: REKRUTACJA 2013

Post autor: wojtass »

przysz&#x142a_studentka pisze:Hej, czy może mi ktoś pomóc? Jeżeli się dostałam do łodzi i zawiozłam dokumenty, to muszę się wstawić jakoś w najbliższym czasie do dziekanatu na podpisanie umowy i ślubowania, czy dostanę jakąś informację listownie lub na ich stronie kiedy to trzeba zrobić?
Wszystko bedzie w liscie ktory dostaniesz z uczelni. Osoby bedace na studiach stacjonarnych umowe o ksztalcenie podpisuja 1 dnia na spotkaniu informacyjnym i tam oddaja podpisane slubowanie i potwierdzenie wplaty za legitymacje. Osoby na studiach niestacjonarnych umowy podpisuja wczesniej.
nikt
Posty: 117
Rejestracja: 16 mar 2013, o 11:17

Re: REKRUTACJA 2013

Post autor: nikt »

Bardzo Ci dziękuję Czy możesz mi jeszcze powiedzieć jak to jest z wykładami i ćwiczeniami, tzn. czy w necie lub na wykładach będzie podana rozpiska czego trzeba się nauczyć na następne zajęcia?
I co z biblioteką? Czytałam, że można wypożyczyć tylko 5 książek, ale resztę to mam sobie dokupić?
wojtass
Posty: 250
Rejestracja: 2 sie 2009, o 20:27

Re: REKRUTACJA 2013

Post autor: wojtass »

Z biologii na stronie:

Kod: Zaznacz cały

umed.pl/pl/index1.php?dir=dydaktyka&mn=biologia_parazytologia
pojawią się ogłoszenia co do wejściówki oraz rzeczy które się trzeba nauczyć/przeczytać. Teraz są tam ogłoszenia jeszcze stare więc nie ma co patrzeć. Co do innych przedmiotów - wszystkiego innego dowiesz się na 1 zajęciach.

Biblioteka: można wypożyczyć 5 pozycji, przy czym np anatomia bochenka 5 tomów to 1 pozycja, anatomia graya 3 tomy to 1 pozycja, ale np kazda skawina to pozycja oddzielna. Książek kupować się nie opłaca. Chyba że będzie to atlas anatomiczny, ewentualnie Gray. Resztę to trzeba kupić ksero, bo i tak sprzedasz za rok, najlepiej od starszych ludzi (masa ich tego spzredaje) lub na 6 sierpnia u kseroboya
Awatar użytkownika
Miniak
Posty: 16
Rejestracja: 27 cze 2012, o 13:07

Re: REKRUTACJA 2013

Post autor: Miniak »

italico , bylas zlozyc dokumenty ? no i jak tam ? byly tlumy ?
Awatar użytkownika
fankopia47
Posty: 91
Rejestracja: 26 lip 2013, o 23:40

Re: REKRUTACJA 2013

Post autor: fankopia47 »

Pewnie w przyszłym roku progi będą niższe, bo skoro teraz ludzie pomyśleli słabo mi poszła matura, idę do Łodzi, bo był niski próg", to za rok pomyślą: nie ma co składać do Łodzi, bo za słabo mi poszła matura i tak wkoło Macieju
nikt
Posty: 117
Rejestracja: 16 mar 2013, o 11:17

Re: REKRUTACJA 2013

Post autor: nikt »

Czy będzie to jakiś duży problem jeśli ktoś nie doniesie zaświadczenia lekarskiego w ciągu 5 dni?
Awatar użytkownika
Giardia Lamblia
Posty: 3156
Rejestracja: 26 cze 2012, o 20:19

Re: REKRUTACJA 2013

Post autor: Giardia Lamblia »

przyszła_studentka, jest to równoznaczne z rezygnacją ze studiów. Można im dosłać zaświadczenie i mieć na to więcej niż 5 dni - pod warunkiem, że mailem dostarczysz skan zaświadczenia.
italico
Posty: 129
Rejestracja: 12 lip 2013, o 13:59

Re: REKRUTACJA 2013

Post autor: italico »

Miniak, ja składałam dokumenty 15 lipca ale w poniedziałek byłam osobą towarzyszącą, że tak powiem I znajomy był akurat pierwszy, za nami stała dziewczyna z teczką na wojlek (bo czerwona) a gdy byliśmy ok. 12 (oddać badania lekarskie) to nikogo nie było, a drzwi były zamknięte. Więc nie wiem czy było dużo osób, ale sądzę, że nie
venturi27
Posty: 16
Rejestracja: 15 maja 2013, o 15:53

Re: REKRUTACJA 2013

Post autor: venturi27 »

Po prześledzeniu wątków dotyczących rekrutacji zastanawia mnie w stosunku do Łodzi (woj-lek cywilny) jedna rzecz. Czy po ogłoszeniu ostatniego, szóstego progu można spodziewać się przy ewentualnych migracjach telefonu ze strony Uczelni, czy akurat Łódź nie kultywuje tego typu praktyki?
aniulka019
Posty: 77
Rejestracja: 2 lut 2013, o 12:50

Re: REKRUTACJA 2013

Post autor: aniulka019 »

Nie wiem jak wojlek, ale rok temu moja kolezanka dostala sie na stome pod koniec wrzesnia takze szanse jak najbardziej sa

montreux
Posty: 34
Rejestracja: 17 lis 2011, o 16:49

Re: REKRUTACJA 2013

Post autor: montreux »

W jakim terminie od przyjęcia na studia dostaliscie list z umedu Ja dostałam się 24 lipca, a listu nadal brak.

Awatar użytkownika
Giardia Lamblia
Posty: 3156
Rejestracja: 26 cze 2012, o 20:19

Re: REKRUTACJA 2013

Post autor: Giardia Lamblia »

Dokumenty składałem w tygodniu ogłoszenia pierwszego rankingu, a list z UMEDu doszedł w ten poniedziałek. Tak więc spokojnie, przyjdzie w swoim czasie
italico
Posty: 129
Rejestracja: 12 lip 2013, o 13:59

Re: REKRUTACJA 2013

Post autor: italico »

Miałam podobnie jak Giardia Lamblia, list nadali dopiero 23.07.

montreux, przyjdzie na pewno
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 85 gości