Rekrutacja 2014/2015

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
testosteron
Posty: 56
Rejestracja: 23 cze 2014, o 11:15

Re: Rekrutacja 2014/2015

Post autor: testosteron »

Właśnie, kto musi wypełnić to oświadczenie? Bo dziekanaty każą się zgłosić z nim i nie wspominają kogo dotyczy, a w przypisie w tym dokumencie jest napisane:
"Wypełnia kandydat lub student przenoszący się z innej uczelni. Jeżeli oświadczający studiuje lub ukończył więcej niż jeden kierunek studiów stacjonarnych i informacje te nie zmieszczą się w wyznaczonych polach, to można je napisać na odwrocie oświadczenia, na końcu ponownie wpisując datę oraz składając czytelny podpis.
Czyli rocznik 95 nie musi tego dostarczać?
testosteron
Posty: 56
Rejestracja: 23 cze 2014, o 11:15

Re: Rekrutacja 2014/2015

Post autor: testosteron »

Wybaczcie, ale teraz porównałem te dwa oświadczenia i ten przypis jest tylko w oświadczeniu na woj-leku.
Lanteri
Posty: 9
Rejestracja: 7 lip 2014, o 10:42

Re: Rekrutacja 2014/2015

Post autor: Lanteri »

"Wypełnia kandydat lub student przenoszący się z innej uczelni. Jeżeli oświadczający studiuje lub ukończył więcej niż jeden kierunek studiów stacjonarnych i informacje te nie zmieszczą się w wyznaczonych polach, to można je napisać na odwrocie oświadczenia, na końcu ponownie wpisując datę oraz składając czytelny podpis.
nie ma czegoś takiego na leku
Czyli rocznik 95 nie musi tego dostarczać?
na lekarskim 95 rocznik składa to oświadczenie
Awatar użytkownika
Giardia Lamblia
Posty: 3156
Rejestracja: 26 cze 2012, o 20:19

Re: Rekrutacja 2014/2015

Post autor: Giardia Lamblia »

To oświadczenie jest już przeterminowane, bo dotyczyło płatnych punktów ECTS - trzeba było poinformować uczelnię, czy jest się świeżakiem i nigdy nie korzystało się z nich, czy też wykorzystało się w ramach innych studiów.

Ogólnie żeby dostać teczkę z legitymacją (a w niej kartą biblioteczną), kodami do logowania, identyfikatorem, itd. trzeba było dać im podpisane ślubowanie i inne papiery. Taka wymiana. Najlepiej zrobić to 30 września po spotkaniu w CKD, bo potem w Dziekanacie trudno zaczerpnąć powietrza w kolejce - takie tłumy. Im wcześniej jako pierwszoroczniak pójdziesz do biblioteki, tym większa szansa, że coś dostaniesz.
bialaroza
Posty: 274
Rejestracja: 26 wrz 2008, o 15:54

Re: Rekrutacja 2014/2015

Post autor: bialaroza »

Nie wiem ile w tym prawdy, ale ludzie na forach piszą o niedoborach na wojleku. W biurze rekrutacji mówią, że raczej zmian nie będzie. Dzisiaj jest podpisywanie umów. Myślicie, że coś jeszcze może się zmienić? Ktoś może coś wie na ten temat?
weroniik
Posty: 63
Rejestracja: 9 sie 2013, o 11:16

Re: Rekrutacja 2014/2015

Post autor: weroniik »

bialaroza, ja też miałam nadzieję, aż do tej pory że może się ruszy lista, albo zadzwonią do mnie jeszcze:) a może teraz prędzej znajdą się wolne miejsca bo na pewno znajdą się ludzie, którzy są przyjęci a nie stawią się na studia, bo wybrali inną uczelnię? chociaż sama nie wiem, skoro tutaj czytam, że przyjęli nadmiar:(


A orientuje się ktoś może ile ostatecznie wyniósł próg na wojskowo- lekarski ale ten z MONu?
Darti
Posty: 23
Rejestracja: 3 cze 2008, o 15:56

Re: Rekrutacja 2014/2015

Post autor: Darti »

Błagam o kontakt osobę, która nie zamierza studiować na woj-leku a nie złożyła rezygnacji. LUB osobę, która chce się zamienić na grupy!
BŁAGAM! BŁAGAM!
Chodzi mi o to aby wskoczyć na miejsce tej osoby z innej grupy.

BŁAGAM! ZAPŁACĘ ile trzeba!
Mr_Sandman
Posty: 315
Rejestracja: 1 lip 2011, o 13:29

Re: Rekrutacja 2014/2015

Post autor: Mr_Sandman »

W ogóle w tym roku na UMEDzie dzieją się ciekawe rzeczy. Uważam, że będzie sporo osób widmo na woj-leku. Jeśli nie, to proszę, by ktoś mnie poprawił.
Darti
Posty: 23
Rejestracja: 3 cze 2008, o 15:56

Re: Rekrutacja 2014/2015

Post autor: Darti »

Mr_Sandman, a znasz kogoś takiego?
weroniik
Posty: 63
Rejestracja: 9 sie 2013, o 11:16

Re: Rekrutacja 2014/2015

Post autor: weroniik »

To jestem ciekawa w takim razie, bo jeśli to prawda to lista powinna się ruszyć i wciągnąć kolejne osoby Dobrze by było, bo sama na to czekam, ale mogą też być wygodni i nie chcieć już dodatkowej pracy i zamieszania na początku roku.
testosteron
Posty: 56
Rejestracja: 23 cze 2014, o 11:15

Re: Rekrutacja 2014/2015

Post autor: testosteron »

Chyba niektórzy są w błędzie. Przyjęto ponoć 153 osoby na 120 miejsc stacjo i kilkunastoprocentowy nadmiar na niestacjo. W niektórych grupach jest po 19 osób i mało gdzie jest jakieś widmo niestety.
Awatar użytkownika
Meril
Posty: 65
Rejestracja: 20 maja 2014, o 22:04

Re: Rekrutacja 2014/2015

Post autor: Meril »

Na woj-lek nie ma szans. Jest takie zapełnienie że na histo nawet krzeseł niektórym brakło, nie mówiąc o mikroskopach. Przykro mi
tomektbg1
Posty: 52
Rejestracja: 27 gru 2011, o 11:50

Re: Rekrutacja 2014/2015

Post autor: tomektbg1 »

na leku zwyklym podobno jest 38 grup, a w tamtym roku było tylko 32 grupy, biorąc pod uwagę że w każdej jest po 12 osob to też przyjęli ładnie ponad stan
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości