Rekrutacja 2014 - stomatologia

Jak dostać się na stomatologię, które uczelnie są najlepsze, ile muszę mieć punktów, jakie są zasady rekrutacji na studia medyczne. Wszystko co dotyczy stomatologii na studiach i w pracy zawodowej.
Awatar użytkownika
saarenka
Posty: 438
Rejestracja: 29 cze 2013, o 23:10

Re: Rekrutacja 2014 - stomatologia

Post autor: saarenka »

Kasia987, nie wiem jak na stomie, ale w tamtym roku na farmie byla rotacja taka na uczelniach, ale to też troche inaczej bo z taka iloscia punktow ok 150 +/- ludzie idą na niestacjo lekarski, ale generalnie jest mozliwa taka rotacja, bo na poczatku progi będą bardzo spadać, listy będą się szybko przesuwać bo ludzie pójdą na lekarski w więkoszości, a potem coraz mniej
Awatar użytkownika
kokardka
Posty: 1964
Rejestracja: 3 kwie 2013, o 17:10

Re: Rekrutacja 2014 - stomatologia

Post autor: kokardka »

wilczka pisze:Mam pytanko do osób, które składały gdzieś papiery i później się przenosiły - przepraszam, że nie na temat.

Czy mogą na uczelni robić problemy z wydaniem papierów? Pytam, bo dostałam się na stomę do Łodzi, a w Zabrzu jestem na 256 miejscu na liście rezerwowej i jest ten strach, że tam mogę się już nie załapać. Chciałabym złożyć do Łodzi, a jak się dostanę do Zabrza przenieść tam papiery.
Koleżanka, która przenosiła z leku z Wrocka do Krakowa mówiła, że we Wrocku miała spory problem z odzyskaniem papierów. Jak to jest?
Uczelnia nie ma prawa odmówić ci odebrania papierów bez względu na kierunek, poza tym jest to jak najbardziej normalne.
Awatar użytkownika
tkasia
Posty: 349
Rejestracja: 16 lip 2013, o 12:06

Re: Rekrutacja 2014 - stomatologia

Post autor: tkasia »

Tak przy okazji.
Łódź przyjęła ponad stan. I na 108 miejsc, przyjęła coś 298 osób (około), bo wiedzą, że i tak część zrezygnuje Wspaniale.
Awatar użytkownika
kokardka
Posty: 1964
Rejestracja: 3 kwie 2013, o 17:10

Re: Rekrutacja 2014 - stomatologia

Post autor: kokardka »

tkasia, z tego co kojarzę to Łódź zawsze brała nadmiar na różnych kierunkach i przez to czasem były tylko 2-3 listy.
Awatar użytkownika
tkasia
Posty: 349
Rejestracja: 16 lip 2013, o 12:06

Re: Rekrutacja 2014 - stomatologia

Post autor: tkasia »

kokardka pisze:tkasia, z tego co kojarzę to Łódź zawsze brała nadmiar na różnych kierunkach i przez to czasem były tylko 2-3 listy.
To ile tak średnio spadał u nich próg? Jestes może w temacie?
Awatar użytkownika
saarenka
Posty: 438
Rejestracja: 29 cze 2013, o 23:10

Re: Rekrutacja 2014 - stomatologia

Post autor: saarenka »

kokardka, tak samo bylo w tamtym roku na farmacji, przyjeli 300 osob
Awatar użytkownika
kokardka
Posty: 1964
Rejestracja: 3 kwie 2013, o 17:10

Re: Rekrutacja 2014 - stomatologia

Post autor: kokardka »

tkasia pisze:
kokardka pisze:tkasia, z tego co kojarzę to Łódź zawsze brała nadmiar na różnych kierunkach i przez to czasem były tylko 2-3 listy.
To ile tak średnio spadał u nich próg? Jestes może w temacie?
Niestety o stomatologii nie wiem nic, sugeruję się farmacją tak jak mówi saarenka
Awatar użytkownika
saarenka
Posty: 438
Rejestracja: 29 cze 2013, o 23:10

Re: Rekrutacja 2014 - stomatologia

Post autor: saarenka »

no ale na pewno az tak nie beda spadac progi ale będą sie przesuwać bo kazdy skladal na duzo uczelni papiery
madzia_ant
Posty: 1
Rejestracja: 14 lip 2014, o 22:09

Re: Rekrutacja 2014 - stomatologia

Post autor: madzia_ant »

tkasia pisze:Niech mi ktoś powie:
idzie ktoś do Gdańska na niestacjo ?
Ja chyba będę składać, bo mam marne szanse na stacjo. Mam 158 i zastanawiam się czy może wystarczy do Szczecina na stacjo. Jak nie to niestacjo Gdańsk, o ile wystarczą pkt .
kinderJOY
Posty: 2
Rejestracja: 14 lip 2014, o 21:11

Re: Rekrutacja 2014 - stomatologia

Post autor: kinderJOY »

A co myślicie o moim 350a miejscu na UMB na stome? Niby wiele osób mowi ze pod koniec jest szansa ale może ktoś pamięta jak to wyglądało w zeszłych latach ? Która osoba z listy rezerwowej weszła jako ostatnia?
Awatar użytkownika
majkiwarszawa
Posty: 93
Rejestracja: 19 lut 2013, o 22:37

Re: Rekrutacja 2014 - stomatologia

Post autor: majkiwarszawa »

WUM druga lista 264 z biologią 83% Udało mi sięęęęę!
Awatar użytkownika
aleksandra0294
Posty: 78
Rejestracja: 27 cze 2014, o 11:17

Re: Rekrutacja 2014 - stomatologia

Post autor: aleksandra0294 »

UMB stoma 171
Awatar użytkownika
PatrycjaW94
Posty: 265
Rejestracja: 13 lip 2012, o 14:28

Re: Rekrutacja 2014 - stomatologia

Post autor: PatrycjaW94 »

A na ŚUM jutro będzie chyba 170, bo tylko 10 osób się wpisało
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości