rekrutacja na ump w 2010 (UNIWERSYTET MEDYCZNY W POZNANIU)

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
jankes_medyk
Posty: 213
Rejestracja: 11 wrz 2008, o 23:04

Re: rekrutacja na ump

Post autor: jankes_medyk »

najwidoczniej jezeli chodzi o swiadectwo ukonczenia szkoly sredniej, to jest honorowany odpis.notarialny za ok 7zl
Awatar użytkownika
stan1906
Posty: 157
Rejestracja: 14 wrz 2007, o 15:05

Re: rekrutacja na ump

Post autor: stan1906 »

czyli tak: teraz wysłać wszystko co trzeba(razem z odpisem lub oryginałem świadectwa z liceum) tak?
a świadectwo dojrzałości tzn wyniki matury piszą, że do 7 lipca. czyli, że już po wynikach matury po prostu dostarczyć im to a oni z tego zrobią listę przyjętych. dobrze kminię?
pozdro
aleski1811
Posty: 3
Rejestracja: 1 cze 2010, o 23:10

Re: rekrutacja na ump

Post autor: aleski1811 »

wydaję mi się, że z tego co zrozumiałam to do 14 czerwca należy wysłać podanie, ksero dowodu i dowód wpłaty. Mam pytanie, jeśli chodzi o samą rejestrację.do 14 należy wysłać podanie/kwestionariusz, gdzie jest hasło Najwyższe wyniki uzyskane na egzaminie maturalnym z uwzględnieniem aneksów i następnie numery aneksów. Przecież do 14 czerwca nie będę tego miała, mógłby mi ktoś to wytłumaczyć, bo nie znalazłam na stronie ump informacji.
Awatar użytkownika
Molcia
Posty: 560
Rejestracja: 26 sty 2008, o 21:38

Re: rekrutacja na ump

Post autor: Molcia »

jankes_medyk : Już się tak nie burz, no Wiadomo, że są osoby mniej lub bardziej obyte w załatwianiu tego typu spraw. Myślę, że jest to dla każdego swojego rodzaju przeżycie, ta cała rekrutacja. Chcemy, żeby wszystko poszło jak najlepiej, dlatego te wszystkie pytania. Po prostu nie przyzwyczaiłam się jeszcze do tego trybu rekrutacji, to wysyłanie, sprawdzanie list, złożenie dokumentów, przenoszenie papierów itp. Oczywiście wiem, że nikt za mnie tego nie zrobi.

Ale pewnie i tak za bardzo się tym przejmuję, jak wszystkim z resztą. Tutaj trzeba po prostu dobrego planu organizacji i tyle. Chyba sobie wypiszę dokładnie co, gdzie i takie muszę zawieść lub wysłać.
Awatar użytkownika
stan1906
Posty: 157
Rejestracja: 14 wrz 2007, o 15:05

Re: rekrutacja na ump

Post autor: stan1906 »

aleski1811 pisze:wydaję mi się, że z tego co zrozumiałam to do 14 czerwca należy wysłać podanie, ksero dowodu i dowód wpłaty. Mam pytanie, jeśli chodzi o samą rejestrację.do 14 należy wysłać podanie/kwestionariusz, gdzie jest hasło Najwyższe wyniki uzyskane na egzaminie maturalnym z uwzględnieniem aneksów i następnie numery aneksów. Przecież do 14 czerwca nie będę tego miała, mógłby mi ktoś to wytłumaczyć, bo nie znalazłam na stronie ump informacji.
świadectwo z liceum też musisz wysłać
Awatar użytkownika
Black Widow
Posty: 267
Rejestracja: 24 cze 2009, o 12:36

Re: rekrutacja na ump

Post autor: Black Widow »

nic nie pisali o świadectwie z liceum
Awatar użytkownika
stan1906
Posty: 157
Rejestracja: 14 wrz 2007, o 15:05

Re: rekrutacja na ump

Post autor: stan1906 »

no a paragraf 7 podupnkt C ?

c) oryginał lub odpis świadectwa ukończenia szkoły średniej, **

** dotyczy kandydatów legitymujących się tzw. „nową maturą”
aleski1811
Posty: 3
Rejestracja: 1 cze 2010, o 23:10

Re: rekrutacja na ump

Post autor: aleski1811 »

hmm.na wydział lekarski I?

6. Kandydaci ubiegający się o przyjęcie na studia na kierunek lekarski zobowiązani są:

a) dokonać rejestracji on- line na stronie internetowej Uczelni i złożyć dokumenty w Biurze Rekrutacji Wydziału Lekarskiego I: podanie wydrukowane i podpisane po dokonaniu rejestracji on-line, kserokopia z dowodu osobistego,
dowód wniesienia opłaty rekrutacyjnej w oryginale,
b) złożyć świadectwo dojrzałości i przystąpić do egzaminów wstępnych ( dot. „SM”)
c) powtórnie zalogować się on-line w celu uzupełnienia wyników maturalnych, (dot. „NM”, „IB”, „ME”)
d) po ogłoszeniu listy rankingowej złożyć w Biurze Rekrutacji Wydziału Lekarskiego I : oryginał świadectwa dojrzałości , oryginał świadectwa ukończenia szkoły średniej, trzy fotografie czytelnie podpisane, orzeczenie lekarskie od lekarza medycyny pracy stwierdzające brak przeciwwskazań kandydata do podjęcia studiów
to było napisane w informacji dla kandydatów, więc wnioskuję, że świadectwo muszę wysłać dopiero po ogłoszeniu listy rankingowej.
Awatar użytkownika
stan1906
Posty: 157
Rejestracja: 14 wrz 2007, o 15:05

Re: rekrutacja na ump

Post autor: stan1906 »

mi chodzi o lekarsko - dentystyczny

cholera dlaczego to wszystko jest tak niejasne

co mi tam, wyslę odpis notarialny ŚWIADECTWA UKONCZENIA LO a jak będzie niepotrzebne to najwyżej wywalą do kosza
Awatar użytkownika
Black Widow
Posty: 267
Rejestracja: 24 cze 2009, o 12:36

Re: rekrutacja na ump

Post autor: Black Widow »

stan1906 pisze:no a paragraf 7 podupnkt C ?

c) oryginał lub odpis świadectwa ukończenia szkoły średniej, **

** dotyczy kandydatów legitymujących się tzw. „nową maturą”
noale dopiero po listach rankingowych a nie teraz do 14 czerwca przynajmniej ja tak to rozumiem.
Awatar użytkownika
Black Widow
Posty: 267
Rejestracja: 24 cze 2009, o 12:36

Re: rekrutacja na ump

Post autor: Black Widow »

nas dotyczy paragraf 7 podpunkt nr 2- ale ten dla tych co chcą na med lub na farmę tak mysle
Awatar użytkownika
Black Widow
Posty: 267
Rejestracja: 24 cze 2009, o 12:36

Re: rekrutacja na ump

Post autor: Black Widow »

a nie wiem
Awatar użytkownika
Wendy
Posty: 430
Rejestracja: 15 maja 2008, o 16:39

Re: rekrutacja na ump

Post autor: Wendy »

Nie macie problemu z zalogowaniem się na swoje konto rekrutacyjny?
Ja wpisuję hasło i nie chce mi go przyjąć. Poza tym nie mogę też odzyskać hasła.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości