rekrutacja na ump w 2010 (UNIWERSYTET MEDYCZNY W POZNANIU)

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Stazystka
Posty: 389
Rejestracja: 12 cze 2009, o 06:35

Re: rekrutacja na ump

Post autor: Stazystka »

to lipa troche inaczej podpisalam ta teczke, ale bez przesady jakby mieli na to zwracac szczegolna uwage i dyskwalifikowac
MikaNeko
Posty: 65
Rejestracja: 6 lip 2009, o 20:34

Re: rekrutacja na ump

Post autor: MikaNeko »

Molcia W tym roku stoma i lekarski mają inną rekrutację. I na dentystyczny trzeba do 14 czerwca wysłać od razu komplet dokumentów, a po otrzymaniu świadectwa maturalnego dosyłać jeszcze je ^^"
Stazystka
Posty: 389
Rejestracja: 12 cze 2009, o 06:35

Re: rekrutacja na ump

Post autor: Stazystka »

co za głupota.
Awatar użytkownika
olenka252
Posty: 63
Rejestracja: 13 wrz 2008, o 14:23

Re: rekrutacja na ump

Post autor: olenka252 »

a to ja mam takie pytanie - tam w rekrutacji trzeba wybrać 1 przedmiot - chemia lub fizyka. czy można potem zmienić ten wybrany przedmiot? bo przecież nie wiemy jak nam poszła matura
Ola_90
Posty: 256
Rejestracja: 15 sie 2009, o 20:43

Re: rekrutacja na ump

Post autor: Ola_90 »

Można.
jankes_medyk
Posty: 213
Rejestracja: 11 wrz 2008, o 23:04

Re: rekrutacja na ump

Post autor: jankes_medyk »

zzz18 pisze:co za głupota.
no tak glupota jest, ze wydzial lekarski I i lekarski II to zupelnie inne wydzialy, inne wladze", inny system ksztalcenia.t glupota jest dopytywanie sie po ra eNty o tryb rekrutacji, ktory znajduje sie na stronie ump, a ktory juz prosciej napisany byc nie mogl, najwidoczniej dla niektorych i ta forma stanowi swoistego rodzaju wyzwanie inetelektualne, ktoremu nie da rady sprostac - to swiadczy o glupocie i to nie malej

na przyszlosc radze dobrze sie zastanowic nad tym co piszecie, o co pytacie, gdyz nie stanowi to zbytniego popisu dla waszego IQ (tj aj-kiu, dla tych co nie wiedza)
Awatar użytkownika
Molcia
Posty: 560
Rejestracja: 26 sty 2008, o 21:38

Re: rekrutacja na ump

Post autor: Molcia »

MikaNekoto głupota. teraz muszę w tydzień załatwić sobie odpisy świadectwa, dorobić zdjęcia(z tym akurat problemu nie będzie) i to zaświadczenie od lekarza, mam nadzieję, że nie będzie z tym problemu większego, żeby je lekarz wypisał od ręki, co?

jankes_medyk No już pisałam na ten temat kiedyś. wolę się jednak o coś zapytać tutaj, żeby potem czegoś źle nie zrobić. Ty jesteś już dawno po tym i może Ci się to wydawać śmieszne.
jankes_medyk
Posty: 213
Rejestracja: 11 wrz 2008, o 23:04

Re: rekrutacja na ump

Post autor: jankes_medyk »

Molcia pisze:MikaNekoto głupota. teraz muszę w tydzień załatwić sobie odpisy świadectwa, dorobić zdjęcia(z tym akurat problemu nie będzie) i to zaświadczenie od lekarza, mam nadzieję, że nie będzie z tym problemu większego, żeby je lekarz wypisał od ręki, co?
nie no blagam.nie mow,ze przeczytalas wylacznie warunki rekrutacji na jeden z wybranych przez siebie kierunkow ? prosze nie.i o czym to niby swiadczy ? przeciez w tym roku nawet specjalnie niektore miejsca WAM pokolorowali, zeby w szczegolnosci zwrocic na nie uwage / przekaze,ze nawet to nie pomoglo

ps. tego co widze Twoim celem jest stoma.ale i skladasz chyba papiery na lek ? zdajesz sobie sprawe,ze na lek jest Z REGULY wyzszy prog - wiec chyba nie jest on traktowany przez Ciebie jako w razie czego ?
Awatar użytkownika
Molcia
Posty: 560
Rejestracja: 26 sty 2008, o 21:38

Re: rekrutacja na ump

Post autor: Molcia »

jankes_medyk Nie chcę składać na lekarski, tylko na stomę. Normalnym (jeżeli można tak go nazwać) lekarzem nigdy być nie chciałam i nie chcę. Wybrałam stomatologię.

Myślałam, że jedna uczelnia ma te same warunki rekrutacji na stomę i lek, czytałam tu na forum, że wymagania są przecież takie same jeśli chodzi o matury i mogłam się tym zasugerować. Szczerze mówiąc to tylko do Poznania chyba trzeba wysyłać te wszystkie dokumenty wcześniej, na reszcie uczelni trzeba tylko się zalogować i wpłacić, więc myślałam, że wszystko później pozałatwiam. Poza tym na forum tutaj stomy mało się dzieje, więc sugerowałam się tym tematem, mój błąd ok, ale w poczucie winy nie dam się wpędzić.

No i też muszę przyznać, że zaraz po maturach zrobiłam sobie trochę wolnego od tego wszystkiego i nie myślałam o rekrutacji w ogóle. Tak naprawdę zasugerowałam się chyba tym, że na lek jest tak samo, fakt dokładnie chyba warunków nie przeczytałam po maturach.

Przecież tydzień to dużo czasu, żeby te dokumenty załatwić, tak sądzę przynajmniej.
MikaNeko
Posty: 65
Rejestracja: 6 lip 2009, o 20:34

Re: rekrutacja na ump

Post autor: MikaNeko »

Molcia pisze:MikaNekoto głupota. teraz muszę w tydzień załatwić sobie odpisy świadectwa, dorobić zdjęcia(z tym akurat problemu nie będzie) i to zaświadczenie od lekarza, mam nadzieję, że nie będzie z tym problemu większego, żeby je lekarz wypisał od ręki, co?
jak się sprężysz to i w 1 dzień załatwisz odpis notariusz robi od ręki. Gorzej tylko z lekarzem, ale wszystko zależy od tego jak to u Ciebie w mieście funkcjonuje, ale Bydgoszcz niemała, więc jak nie ten to inny wystawi jak poprosisz. a prywatnie to już w ogóle nie będzie problemów

jankes_medyk spokojnie nie masz co się denerwować. Jasne, że fajnie by było jakby tak wszyscy porządnie przeczytali stronę UMP i sami sobie poradzili, ale myślę iż to niestety niemożliwe ^^ W sumie od tego to forum jest i przynajmniej panie z biur rekrutacji mają trochę mniej telefonów Najważniejsze, że koleżanka w porę dowiedziała się jakie dokumenty kiedy ma złożyć A ich IQ i umiejętność radzenia sobie najlepiej i dość szybko zweryfikuje życie i studia
Awatar użytkownika
Aivillo
Posty: 292
Rejestracja: 8 maja 2010, o 15:32

Re: rekrutacja na ump

Post autor: Aivillo »

Mi dzisiaj mój lekarz rodzinny powiedział, że muszę mieć jakieś zaświadczenie z uczelni jeśli chcę się zapisać do tej medycyny pracy:/

Chciałam jeszcze zapytać o ten odpis świadectwa. czy to oznacza kserokopię podpisaną z każdej strony i podpisaną przez wicedyrektora. jak to ma wyglądać?
malwa191
Posty: 6
Rejestracja: 7 cze 2010, o 17:37

Re: rekrutacja na ump

Post autor: malwa191 »

Czy mógłby mi ktoś powiedzieć co mam wpisać w rejestracji w polu zatytułowanym najlepsza ocena na świadectwie"?
Wydaje mi się, że może to chodzić o wynik z matury, tyle, że teraz jeszcze nie wiem ile miałam %
proszę o szybką odpowiedź.
Aha, czy jest ktoś kto planuje iść na pielęgniarstwo?

pozdrawiam
Awatar użytkownika
Aivillo
Posty: 292
Rejestracja: 8 maja 2010, o 15:32

Re: rekrutacja na ump

Post autor: Aivillo »

Ok. zaświadczenie już wydrukowane jutro tylko spacerek do lekarza Jak myślicie jeśli jutro wszystko wyślę, a mieszkam w Białej Podlaskiej to dojdzie do poniedziałku? Bo nie za bardzo uśmiecha mi się jechać te 500 km do Poznania
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 72 gości