rekrutacja

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
riczi89
Posty: 116
Rejestracja: 21 cze 2007, o 20:12

Re: rekrutacja

Post autor: riczi89 »

A mi brat ?adnie zeskanowa? i tak dobra? wymiary, ?e wszystko gra Ale jak on to zrobi? to nie mam poj?cia
Awatar użytkownika
Wendy
Posty: 430
Rejestracja: 15 maja 2008, o 16:39

Re: rekrutacja

Post autor: Wendy »

medi1 pisze:Ale po co wam te zaswiadczenia i zdjecia teraz? Najpierw trzeba sie dostac, nie macie teraz wiekszych problemow?hehe
Lepiej si? interesowa? wcze?niej, ni? pó?niej wszystko na ostatni? chwil? ?atwi?.
Awatar użytkownika
Khayman00
Posty: 525
Rejestracja: 6 cze 2008, o 23:40

Re: rekrutacja

Post autor: Khayman00 »

ale czasu jest duzo, jak juz sie dostaniecie(my) to przeciez papiery i sprawy tylko na jednej uczelni zaltwia, wiec spoko luz, wtedy juz nie ma takiego biegu.
ema
Posty: 74
Rejestracja: 26 lis 2007, o 09:14

Re: rekrutacja

Post autor: ema »

Kurcze, w Bydgoszczy ju? jest prawie tyle samo kandydatów co rok temu, a jeszcze 20 dni rekrutacji Czyli jednak nie tak du?a cz? osób wybra?a fizyk? podstawow?.
ida
Posty: 152
Rejestracja: 7 cze 2008, o 00:26

Re: rekrutacja

Post autor: ida »

sk?d takie info
ema
Posty: 74
Rejestracja: 26 lis 2007, o 09:14

Re: rekrutacja

Post autor: ema »

ida pisze:sk?d takie info
Ze strony g?ównej CM
dingbat
Posty: 226
Rejestracja: 17 maja 2008, o 09:14

Re: rekrutacja

Post autor: dingbat »

panika! pewnie przewidywania wrozki Zenobii sie sprawdza i progi wzrosna o 40 pktow!
Ostatnio zmieniony 17 cze 2008, o 08:57 przez dingbat, łącznie zmieniany 1 raz.
ema
Posty: 74
Rejestracja: 26 lis 2007, o 09:14

Re: rekrutacja

Post autor: ema »

dingbat pisze: panika! pewnie przewidywania wrozki Zenobii sie sprawdza i progi wzrosna o 40 pktow!

Nie rozumiem jednego. Najpierw pouczasz kogo?, ?e nabija sobie posty, a pó?niej sama spamujesz takimi troch? wsiowymi tekstami. Jeste? bardzo niekonsekwentna.
Ostatnio zmieniony 17 cze 2008, o 08:57 przez ema, łącznie zmieniany 1 raz.
dingbat
Posty: 226
Rejestracja: 17 maja 2008, o 09:14

Re: rekrutacja

Post autor: dingbat »

masz racje, to by?o g?upie z mojej strony ale po prostu czasem nie mog? si? powstrzyma?. no i dla uspokojenia Ciebie ema mam gdzie? moja ewolucje na forum. mozecie mnie wyzerowac
Gumiś88
Posty: 391
Rejestracja: 6 lip 2007, o 20:04

Re: rekrutacja

Post autor: Gumiś88 »

hej mam pytanko,

wyniki (listy) na Bydgoszczy mamy 14 lipca - to znalaz?em ,
ale do kiedy trzeba tam wpisywac wyniki maturalne ?

robi?em odwo?anie od wyniku i szczerze licze na pare % wi?cej a komisje mam 8 lipca dopiero wi?c pewnie na wi?kszosci uczelni musze i tak juz wpisac , ale Bydgoszcz ma strasznie pó?no pierwsze listy, tylko do kiedy tam trzeba wpisac wyniki maturalne.
Awatar użytkownika
Khayman00
Posty: 525
Rejestracja: 6 cze 2008, o 23:40

Re: rekrutacja

Post autor: Khayman00 »

tez do 2 lipca, wiec musze Cie zmartwic. Nie mam pojecia po co tak wczesnie, ale tak jest na ich stronie.

Po za tym serio liczysz na kilka % wiecej? A z czego jesli mozna wiedziec?
Gumiś88
Posty: 391
Rejestracja: 6 lip 2007, o 20:04

Re: rekrutacja

Post autor: Gumiś88 »

do 2 lipcagt? czyli do dzisiaj do której godziny



ja robi?em odwo?anie od biologii. choc niewiem co z tego bedzie.zobaczymy nic niestrace przeciez:)

[ Dodano: Sro Lip 02, 2008 12:55 ]
Tam gdzie na Bydgoszczy wpisuje si? wyniki , to jest przedmiot i % na podstawie i rozszerzeniu , to je?li pisa?em poziom R , to wpisuje tylko z rozszerzonego nieprzelicam jeszcze tego na podstawe. poprostu okienko pod poziomem podstawowym zostawiam puste?

ps: uzupe?ni?em juz te wyniki zeby nieby?o potem zapó?no
tygrysiczka
Posty: 99
Rejestracja: 14 wrz 2006, o 16:13

Re: rekrutacja

Post autor: tygrysiczka »

ja wpisa?am tylko wyniki z rozszerzonego, z podstawy zostawi?am puste. z reszt? oni i tak pobior? wyniki z Krajowego Rejestru Matur
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 35 gości