rekrutacja

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Awatar użytkownika
iza713
Posty: 78
Rejestracja: 28 mar 2008, o 18:27

[Link] rekrutacja

Post autor: iza713 »

no ja w tym roku sie dostalam i pierwszy prog byl 263 i spadl az do 250 a w Warszawie 258 i spadl 253 ( tutaj masz progi z tego roku progi-2010-vt27834-105.htm).
wiem po sobie ze tak naprawde uczylam sie biologii i chemii a na fizyke poświęcałam o wiele mniej czasu i wystarczylo zeby zdać ja na 88%, a z rozszerzonej moze bym miala ok 70% i bym musiala poświęcić o wiele wiecej czasu, a poza tym też chodziłam na korki raz w tygodniu po 45minut, bo w szkole to marnie bylo z fizyka.
Właśnie a na podstawie jest to fajne ze zadania sa z jednego działu i nie trzeba korzystac z tylu wzorów. Tak naprawde wystarczy tablica wzorów i postawy z teorii:)
Tak jak ktoś juz wyżej pisał rozszerzenie oplaca sie tylko w Łodzi.
szska
Posty: 505
Rejestracja: 6 mar 2011, o 09:22

Re: rekrutacja

Post autor: szska »

Witam! Chciałabym się dowiedzieć, czy ktoś ze studiujących na AM we Wrocku orientuje się może, czy rzeczywiście ma zniknąć w warunkach przyjęcia wymagana dotychczas matura z fizyki? Słyszałam, że jakoś od tego roku, albo następnego mają brać pod uwagę już matmę tylko. No a jak widzę na ten rok dalej fizyka.
Awatar użytkownika
OlgaB
Posty: 523
Rejestracja: 1 lip 2010, o 18:31

Re: rekrutacja

Post autor: OlgaB »

Czy orientuję się ktoś czy w tamtym roku przy rekrutacji przy progu punktowym na stomatologię(243) i lekarski(249) brali wszystkich co mieli tą liczbę punktów,czy trzeba było mieć jeszcze określoną liczbę punktów z fizyki?
Awatar użytkownika
Stalowy
Posty: 2447
Rejestracja: 27 lut 2010, o 23:35

Re: rekrutacja

Post autor: Stalowy »

Jeżeli w temacie progi 2010 nie była sama liczba, bez niczego w nawiasie, tzn. że tak.

Poza tym o ile się nie mylę, na uczelniach 3-przedmiotowych nie bawią się w warunki z biologii, tylko zawsze biorą komplet z danego zestawu punktów"

Pozdrawiam.
soraja
Posty: 230
Rejestracja: 10 lip 2010, o 07:04

Re: rekrutacja

Post autor: soraja »

W Warszawie brali 252pkt i najwyższy wynik z fizyki, niezależnie od poziomu. A we Wrocku brali wszystkich jak leci
Awatar użytkownika
OlgaB
Posty: 523
Rejestracja: 1 lip 2010, o 18:31

Re: rekrutacja

Post autor: OlgaB »

dzięki wielkie
Awatar użytkownika
strawberry
Posty: 131
Rejestracja: 20 lip 2010, o 15:15

Re: rekrutacja

Post autor: strawberry »

Jeżeli przyszło potwierdzenie, że wpłaciłam na konto am kasę, to do otrzymania wyników, nie muszę nic już robić?
Awatar użytkownika
Stalowy
Posty: 2447
Rejestracja: 27 lut 2010, o 23:35

Re: rekrutacja

Post autor: Stalowy »

Niestety musisz.






Iść się napić
netke
Posty: 181
Rejestracja: 13 maja 2009, o 21:53

Re: rekrutacja

Post autor: netke »

dokładnie xd
nie musisz nic robić
tyska1622
Posty: 21
Rejestracja: 18 kwie 2011, o 16:31

Re: rekrutacja

Post autor: tyska1622 »

czy to prawda,ze jesli staram sie dostac na kilka kierunkow to musze miec kilka kont? czy robic to z 1 konta? przepraszam ze bez polskich liter i bardzo prosze o odpowiedz
Awatar użytkownika
strawberry
Posty: 131
Rejestracja: 20 lip 2010, o 15:15

Re: rekrutacja

Post autor: strawberry »

Stalowy, bardzo chętnie, ale narazie nie mogę W każdym badź razie, dzięki Pytam, bo ja już nie ogarniam tego wszystkiego
Awatar użytkownika
Stalowy
Posty: 2447
Rejestracja: 27 lut 2010, o 23:35

Re: rekrutacja

Post autor: Stalowy »

Teraz już jesteś całkiem wolna, jak ten przysłowiowy ptok ^^

Możesz śmiało leżeć dziurą w skarpecie do góry
soraja
Posty: 230
Rejestracja: 10 lip 2010, o 07:04

Re: rekrutacja

Post autor: soraja »

Na jednym i tym samym koncie składasz kilka deklaracji, ale wpłaty dokonujesz na ODDZIELNE numery kont, na ODDZIELNYCH blankietach do przelewów.

Musisz wpisać więcej danych, tam chyba odblokowują jakieś podstrony. A później jak się upewnisz, że wszystko o sobie napisałaś, to czekasz na wyniki matur.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości