rekrutacja

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
m991
Posty: 16
Rejestracja: 13 kwie 2011, o 06:35

Re: rekrutacja

Post autor: m991 »

hej, czy osoba która nie zarejestrowała się na stacjonarne może w lipcu zarejestrować się na niestarjonarne we wrocławiu?
alekskam11
Posty: 50
Rejestracja: 29 maja 2009, o 15:31

Re: rekrutacja

Post autor: alekskam11 »

czy rejestruje się ktoś na fizjoterapię? bo mam pytanie- czy wystarczy tylko rejestracja w systemie czy należy dostarczyć jeszcze jakieś dokumenty (np.podanie) przed ogłoszeniem listy przyjętych? bo dla mnie jest trochę niejasny terminarz rekrutacji
chamucki
Posty: 107
Rejestracja: 27 lut 2010, o 15:16

Re: rekrutacja

Post autor: chamucki »

Jak to jest z tą kolejnością deklaracji? One na pewno nie mają żadnego znaczenia?
Yasu
Posty: 27
Rejestracja: 19 lut 2011, o 12:09

Re: rekrutacja

Post autor: Yasu »

Nie-każda traktowana jest jednakowo. A te liczby-np. lekarski-deklaracja nr 1-oznaczają jedynie kolejność wprowadzania aplikacji.
olussiaaaa
Posty: 193
Rejestracja: 11 cze 2011, o 09:42

Re: rekrutacja

Post autor: olussiaaaa »

Mam pytanie mógł by mi ktoś powiedzieć . to podanie i naklejkę będzie można jak coś wydrukować po wynikach czy trzeba do tego 21.05? zwątpiłam w końcu bo napisane jest że trzeba wydrukować a żeby mieć taką możliwość wymagane jest wypełnienie formularzy danych osobowych (szkoła średnia) czego jeszcze nie mogę zrobić bo nie mam świadectwa matury. A wole się zapytać bo boje się ze zrobię coś nie tak.
Awatar użytkownika
Wanna
Posty: 341
Rejestracja: 10 sie 2010, o 01:04

Re: rekrutacja

Post autor: Wanna »

olussia, skąd data 21.05? Wydaje mi się, że nie musisz się niczym przejmować - wpłaciłaś opłatę rekrutacyjną, więc wypełnij pola, które na ten moment jesteś w stanie wypełnić, a resztę zostaw - będziesz miała czas po 30 czerwca na uzupełnienie ich.
Awatar użytkownika
mossa
Posty: 292
Rejestracja: 2 lip 2010, o 11:38

Re: rekrutacja

Post autor: mossa »

można wydrukować później, musisz to wszystko mieć dopiero przy składaniu papierów
lek. mossa
irysek
Posty: 1
Rejestracja: 15 cze 2011, o 15:38

Re: rekrutacja

Post autor: irysek »

wie ktoś może jak to jest z papierami na WNoZ we Wrocławiu bo informacja na stronir jest dość niejasna zawozimy teraz czy dopiero po ogłoszeniu wyników
ddaga89
Posty: 390
Rejestracja: 1 cze 2011, o 17:30

Re: rekrutacja

Post autor: ddaga89 »

Wszystko zanosimy dopiero po. Ja się martwię,że przelew nie dojdzie robiłam internetowy, ale skoro mówicie, że tak im wszystko szwankuje to kto wie
Awatar użytkownika
OlgaB
Posty: 523
Rejestracja: 1 lip 2010, o 18:31

Re: rekrutacja

Post autor: OlgaB »

ja czekałam na zaksięgowanie równy tydzień.
ddaga89
Posty: 390
Rejestracja: 1 cze 2011, o 17:30

Re: rekrutacja

Post autor: ddaga89 »

No, ale niby liczy się data wpływu pieniędzy na uczelnię więc teoretycznie to powinno być dzisiaj. W razie czego pójdę do nich w poniedziałek bo mam przez ulicę i będę męczyć Matko, jak nie wyniki to jakieś przelewy. Tragedia.
chamucki
Posty: 107
Rejestracja: 27 lut 2010, o 15:16

Re: rekrutacja

Post autor: chamucki »

A ktoś się orientuje do kiedy trzeba zdjęcie wysłać?
Mijanita
Posty: 1
Rejestracja: 17 cze 2011, o 17:42

Re: rekrutacja

Post autor: Mijanita »

Witajcie:)
Mam pytanie, czy orientuje się ktoś jak mogę odzyskać wpłacone pieniądze? Zarejestrowałam się i zapłaciłam, a okazało się, że ze względów prywatnych nie mogę studiować we Wrocławiu i nie bardzo wiem co teraz zrobić.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 25 gości