rekrutacja

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
panide
Posty: 177
Rejestracja: 5 lip 2012, o 19:16

Re: rekrutacja

Post autor: panide »

Witam wszystkich
Z góry przepraszam za to pytanie, być może już w którymś temacie ktoś wypowiedział się na ten temat, ale niestety nic nie znalazłam konkretnego, co miałam na myśli. A mianowicie, czy na kierunki, które są na WnoZ (dietetyka, pielegniarstwo, połoznictwo itp.) i na których jest wymagana np biologia bądź chemia na podstawie jest jakiś przelicznik dla poziomu rozszerzonego/dodatkowe punkty? Znalazlam jedynie na stronie informacje, że za poziom rozszerzony nie są przyznawane żadne dodatkowe punkty, natomiast jakaś dziewczyna pisała na pewnym forum, że owszem są. Czy znajdzie się osoba, która rozwieje moje wątpliwości? z góry bardzo dziękuję i pozdrawiam
ddaga89
Posty: 390
Rejestracja: 1 cze 2011, o 17:30

Re: rekrutacja

Post autor: ddaga89 »

Z tego co wiem to raczej nie ma. Wrocław nie rozróżniał jak na razie tego czy była to matura rozszerzona jeśli wymagano podstawową, tak było np. z fizyką na lekarski więc sądzę, iż na WNoZ też tak będzie.
panide
Posty: 177
Rejestracja: 5 lip 2012, o 19:16

Re: rekrutacja

Post autor: panide »

dziękuję bardzo za odp
ddaga89
Posty: 390
Rejestracja: 1 cze 2011, o 17:30

Re: rekrutacja

Post autor: ddaga89 »

Do wynajęcia pokój dwu-osobowy przy samym Pasażu Grunwaldzkim 550zł od osoby bez dodatkowych opłat. Pokój jest bardzo duży i jasny. Są w nim wszelkie potrzebne meble. Przez ulicę do Akademii Medycznej
LanceArmstrong
Posty: 179
Rejestracja: 8 lip 2012, o 14:17

Re: rekrutacja

Post autor: LanceArmstrong »

Bedzie sie liczyla za rok matma podstawowa do Wroclawia?
ddaga89
Posty: 390
Rejestracja: 1 cze 2011, o 17:30

Re: rekrutacja

Post autor: ddaga89 »

Będzie.
BiałaNoc
Posty: 161
Rejestracja: 10 maja 2011, o 20:06

Re: rekrutacja

Post autor: BiałaNoc »

wie ktoś może, czy niestacjonarni są wymieszani ze stacjonarnymi, czy też mają swoje grupy?
Awatar użytkownika
Lovenda
Posty: 40
Rejestracja: 3 cze 2013, o 17:06

Re: rekrutacja

Post autor: Lovenda »

Słyszałam, że są, ale ile w tym prawdy to nie wiem.
Awatar użytkownika
LongRoad
Posty: 14
Rejestracja: 13 lip 2013, o 11:29

Re: rekrutacja

Post autor: LongRoad »

Tak wszyscy są wymieszani, po równo we wszystkich grupach. Jak się nie przyznasz to nikt się nie dowie, swoją drogą i tak pod koniec roku wszyscy wiedzą, żaden powód do wstydu, choć jedna dziewczyna sama z sobą miała chyba jakiś problem
BiałaNoc
Posty: 161
Rejestracja: 10 maja 2011, o 20:06

Re: rekrutacja

Post autor: BiałaNoc »

Akurat ja jestem na stacjo :3
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 9 gości