Rekrutacja UaM

Porady i opinie o uczelniach kształcące w zakresie biologii. Punktacja przy rekrutacji. Pomoc w dostępie do materiałów do nauki biologii
Marcin
Posty: 34
Rejestracja: 24 maja 2007, o 22:29

Re: Rekrutacja UaM

Post autor: Marcin »

Masakrycznie spadły progi
cahala

Re: Rekrutacja UaM

Post autor: cahala »

zdziwiło mnie to 46 na ekologii D czyŻby nikt nie miał ochoty na taki fajny kierunek?
Mirela
Posty: 6
Rejestracja: 30 lip 2007, o 11:30

Re: Rekrutacja UaM

Post autor: Mirela »

byłam w szoku, jak to zobaczyłam, nie sadziłąm, że az tak bardzo spadna progi.

No właśnie Magda, jak to mozliwe
cahala

Re: Rekrutacja UaM

Post autor: cahala »

i tak będzie fajnie a Ci, którzy zrezygnowali niech Żałują
anczjia

Re: Rekrutacja UaM

Post autor: anczjia »

W końcu zostali Ci, którzy naprawdę chcą studiować Biologię :wink:
anczjia

Re: Rekrutacja UaM

Post autor: anczjia »

W końcu zostali Ci, którzy naprawdę chcą studiować Biologię :wink:
Askaria
Posty: 16
Rejestracja: 3 lip 2007, o 18:47

Re: Rekrutacja UaM

Post autor: Askaria »

anczja: bardzo mądrze rzeczesz -) szkoda, że na weterynarii tak niskich progów nie było :] chociaż idę tam, gdzie mnie wzywa powołanie pozdrawiam
Awatar użytkownika
agatha_89
Posty: 416
Rejestracja: 12 maja 2007, o 15:13

Re: Rekrutacja UaM

Post autor: agatha_89 »

czy w roku 2207/2008 trzeba zdawać jezyk obcy i polski na poziomie rozszerzonym jesli chce się składać dokumenty na UAM na kierunek biologia i biotechnologia ?
chrisvic
Posty: 7
Rejestracja: 22 lip 2007, o 20:21

Re: Rekrutacja UaM

Post autor: chrisvic »

W roku 2007/2008 można zdawać język polski na poziomie podstawowym lub rozszerzonym (wynik niezależnie od poziomu mnożony jest przez przelicznik 0,1) a język angielski natomiast na poziomie podstawowym daje mniejszą liczbę punktów(mnożony jest przez przelicznik 0,1) a rozszerzony większą (mnożony jest przez przelicznik 0,2).
Awatar użytkownika
Ziutaa
Posty: 72
Rejestracja: 9 maja 2007, o 22:49

Re: Rekrutacja UaM

Post autor: Ziutaa »

Marcin pisze:Masakrycznie spadły progi
no bardzo masakrycznie. tak czy siak zostalam na swojej towarce. Zycze powodzenia na biologii
Tymon

Re: Rekrutacja UaM

Post autor: Tymon »

Siema) Dostałem się na biolgię ze specjalnością ekologii Pozwólcie ze porusze nowy wątek A więc. jakiś czas temu otrzymałem z uniwerka oficjalne info o przyjęciu i informację na temat Bloku Przedmiotów PedagogicznychWybiera się ktoś na to ?
Awatar użytkownika
badger
Posty: 2075
Rejestracja: 27 sty 2007, o 18:59

Re: Rekrutacja UaM

Post autor: badger »

Ja sie zastanawiałem nad tym ale jednak nie mam tyle kasy jeśli dobrze pamiętam to jest 400zł za semestr
klaudi

Re: Rekrutacja UaM

Post autor: klaudi »

Jak dla mnie 400 zł to bardzo mało. Rodzice chcieli mnie wysłać na prywatna uczelnię gdzie semestr kosztuje 2000 zł. Ale ja sie uparłam Że chce iść na medycynę bez niczyjej pomocy.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości