Rok 2010/11 kto sie wybiera?

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Awatar użytkownika
peja
Posty: 79
Rejestracja: 4 mar 2010, o 20:16

Re: Rok 2010/11 kto sie wybiera?

Post autor: peja »

Też wybieram sie w 1 kolejności do gdańska i o ile nie podniosą o 15 pkt progu to się dostane na leka
Awatar użytkownika
Sephora
Posty: 403
Rejestracja: 13 lut 2009, o 17:26

Re: Rok 2010/11 kto sie wybiera?

Post autor: Sephora »

powiedzcie mi jak jest z dokumentami czy wogóle nie składa się zaświadczenia od lekarza ( czy lekarza medycyny pracy) , bo o tym wogóle nie piszą, a wszędzie indziej sie składa
haszabaj
Posty: 40
Rejestracja: 1 lip 2010, o 14:04

Re: Rok 2010/11 kto sie wybiera?

Post autor: haszabaj »

ja BYĆ MOŻE wybieram się do Gdańska i mam takie ogólne pytanie: jakie książki należy kupić samemu, a które raczej da się wypożyczyć? nie chciałabym niepotrzebnie kolekcjonować tomiszczy
Awatar użytkownika
Katrishia
Posty: 82
Rejestracja: 10 mar 2010, o 16:41

Re: Rok 2010/11 kto sie wybiera?

Post autor: Katrishia »

Co do atlasów, to każdy radzi co innego. Jeśli masz Yokochiego, to nie kupuj nic innego, a jeśli stwierdzisz, że to za mało/za dużo/nie odpowiada ci to coś wypożyczysz, a nawet dokserujesz kilka jakichś istotnych rycin i będzie git
To dobrze bo jak ogarnęłam ceny niektórych polecanych podręczników to mi się słabo zrobiło, dobrze że istnieją biblioteki i ksero
także dołączam się do pytania haszabaj co jeszcze ewentualnie warto kupić?

Już wcześniej pytałam o stetoskop- nie trzeba go mieć na I rok, prawda?
Awatar użytkownika
Kasiax
Posty: 148
Rejestracja: 8 kwie 2006, o 19:36

Re: Rok 2010/11 kto sie wybiera?

Post autor: Kasiax »

hej
mam pytanie bo juz nic nie wiem
czy to normalne, że w systemie rekrutacji online w zakładce profil mam zupełnie pusto?
Awatar użytkownika
Chemikan
Posty: 356
Rejestracja: 25 sty 2010, o 18:54

Re: Rok 2010/11 kto sie wybiera?

Post autor: Chemikan »

Kasiax pisze:hej
mam pytanie bo juz nic nie wiem
czy to normalne, że w systemie rekrutacji online w zakładce profil mam zupełnie pusto?
Ja tam mam ramkę, którą nazwali Dane konta kandydata", a w niej wypisane parę pierdółek (m.in. e-mail, login, hasło, pytanie) i odstraszacz w postaci mojego zdjęcia, więc raczej zaszła u Ciebie jakaś patologia na koncie:) lepiej dryndnij do nich.
Awatar użytkownika
Kasiax
Posty: 148
Rejestracja: 8 kwie 2006, o 19:36

Re: Rok 2010/11 kto sie wybiera?

Post autor: Kasiax »

wow ja nigdy nic nie miałam i teraz do mnie doszło, że może coś jest nie tak. Hmmm jak nie będą mnie chcieli to zrobie im taką reklamację jakiej świat nie widział
Awatar użytkownika
Titan
Posty: 30
Rejestracja: 25 cze 2010, o 12:24

Re: Rok 2010/11 kto sie wybiera?

Post autor: Titan »

mozliwe ze w 1szej kolejnosci wlasnie na GUM sie wybieram
zaopatrzony w 180pkt
Awatar użytkownika
Mårran
Posty: 3873
Rejestracja: 8 kwie 2008, o 19:17

Re: Rok 2010/11 kto sie wybiera?

Post autor: Mårran »

Już wcześniej pytałam o stetoskop- nie trzeba go mieć na I rok, prawda?
Nie trzeba

Co kupić - to zależy, czy lubicie urozmaicać sobie naukę kolorowaniem, zakreślaniem tekstu itp., jeśli tak, to Skawina albo Pituch do powtórek z anaty może, z histologii Sawicki albo uczelniany skrypt, ale to w ksero raczej, chyba nawet jest do ściągnięcia w internecie D

Reszta opcjonalnie, jak ktoś chce mieć własną knigę, to kupuje
Pani Buka
konturek

Re: Rok 2010/11 kto sie wybiera?

Post autor: konturek »

nie ma to jak podręczniki z bioblioteki - większość już jest pozaznaczana co trza umieć a nawet można czasami ciekawe notatki studentów znaleźć.
ja też na 1. miejscu stawia(łe)m gdańsk ale wydaje mi się że z moimi 170 pkt mogę się dostać ok. 30 sierpnia oczywiście zakładając że w ogóle próg spadnie o 2 pkt.
a jak nie wyjdzie pójdę do Katowic i będę straszył na śląsku.
Awatar użytkownika
Molcia
Posty: 560
Rejestracja: 26 sty 2008, o 21:38

Re: Rok 2010/11 kto sie wybiera?

Post autor: Molcia »

Spadnie, spadnie. Mam taką szczerą nadzieję Ja wprawdzie Poznań na 1. miejscu, ale tam troszkę bardziej musi spaść. Z resztą w tym roku jest bardzo specyficznie, ta biola dziwna, niby niż demograficzny itp. itd. więc myślę, że nam się poszczęści.
Awatar użytkownika
Katrishia
Posty: 82
Rejestracja: 10 mar 2010, o 16:41

Re: Rok 2010/11 kto sie wybiera?

Post autor: Katrishia »

Co kupić - to zależy, czy lubicie urozmaicać sobie naukę kolorowaniem, zakreślaniem tekstu itp., jeśli tak, to Skawina albo Pituch do powtórek z anaty może, z histologii Sawicki albo uczelniany skrypt, ale to w ksero raczej, chyba nawet jest do ściągnięcia w internecie D
anatę Pituchowej chyba zażyczę sobie na urodzinki bo z Bochna tylko się uczyć to za duży hardcore bo nie wiadomo co jest ważne, a co można pominąć, a co do reszty to chyba zdam się na ksero, bibliotekę i dobrodziejstwa internetu
Jeszcze raz dzięki Kardiolog-ratujesz moje skromne oszczędności przed niepotrzebnymi wydatkami
Spadnie, spadnie. Mam taką szczerą nadzieję Ja wprawdzie Poznań na 1. miejscu, ale tam troszkę bardziej musi spaść. Z resztą w tym roku jest bardzo specyficznie, ta biola dziwna, niby niż demograficzny itp. itd. więc myślę, że nam się poszczęści.
Ja obstawiam próg ostateczny 168
Awatar użytkownika
Luuck
Posty: 192
Rejestracja: 15 wrz 2009, o 17:06

Re: Rok 2010/11 kto sie wybiera?

Post autor: Luuck »

Ja obstawiam ostateczny 171 lub 170 mam tez nadzieje, ze pierwszy prog spadnie chociaz do 181.

mam pytanie co do ksiazek z biblioteki - z tego, co widzialem na stronie, mozna je nawet wypozyczyc na 6 miesiecy! Czy to prawda? Mozna sobie wypozyczyc 5 tomow Bochenka bez zadnego problemu? I czy jest w bibliotece wysatrczajaco duzo egzemplarzy?
Zablokowany
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 29 gości