Rok 2010/11 kto sie wybiera?

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Awatar użytkownika
Chemikan
Posty: 356
Rejestracja: 25 sty 2010, o 18:54

Re: Rok 2010/11 kto sie wybiera?

Post autor: Chemikan »

scendu pisze:Lith, a jakie te kredki sobie kupiłeś, bo szukałem w necie i nie ma zadnych polecanych do histo?
^^
Podobno niedługo mają wyjść nowe kredki do histo prof. Morysia i Narkiewicza. Polecam nie kupować jeszcze bambino, bo na pewno będą sobie życzyć, by korzystać z tych kredek autorstwa naszych kołczów. A w bibliotece na początku pewnie też ich nie będzie



Awatar użytkownika
Katrishia
Posty: 82
Rejestracja: 10 mar 2010, o 16:41

Re: Rok 2010/11 kto sie wybiera?

Post autor: Katrishia »

Chemikan pisze:
scendu pisze:Lith, a jakie te kredki sobie kupiłeś, bo szukałem w necie i nie ma zadnych polecanych do histo?
^^
Podobno niedługo mają wyjść nowe kredki do histo prof. Morysia i Narkiewicza. Polecam nie kupować jeszcze bambino, bo na pewno będą sobie życzyć, by korzystać z tych kredek autorstwa naszych kołczów. A w bibliotece na początku pewnie też ich nie będzie




co za herezje prawisz?!
Chemikan masz przeterminowane info kredki prof. Morysia i Narkiewicza mają być do neuroanaty i anaty zwykłej, a kredki do histo autorstwa prof. Kmiecia, pewnie do embrio i chemii też zażyczą sobie specjalnych kredek, ale jeszcze niestety nie mam informacji czyjego autorstwa.
Awatar użytkownika
maniana90
Posty: 130
Rejestracja: 5 lip 2010, o 17:00

Re: Rok 2010/11 kto sie wybiera?

Post autor: maniana90 »

Niestety mimo całej autonomii uczelni wyzszych, sprawa kredek na akademiach medycznych jest regulowania miedzynarodowymi standardami ustanowionymi przez MIRKA - Międzynarodowy Instytut Regulacji Kredek Akademickich.

I jedyne, najwłaściwsze to Pierre Noire, niełamiące się, chroniące wykładowców przed odłamkami!


Peja, i to jest wlasnie dobre! Uczysz sie 4 tomów na pamieć, na spokojnie, bez rozpieprzania materialu na 3 inne tytuły, wszystko w jednym, bez ciągłego szukania, nic tylko ryc
Juby_91
Posty: 54
Rejestracja: 7 lip 2009, o 19:54

Re: Rok 2010/11 kto sie wybiera?

Post autor: Juby_91 »

Mam swojego człowieka w MIRce i dowiedziałem się, że mają przepchnąć wniosek o legalizacji kredek bambino w szkołach wyższych. Także jestem dobrej myśli !
Awatar użytkownika
maniana90
Posty: 130
Rejestracja: 5 lip 2010, o 17:00

Re: Rok 2010/11 kto sie wybiera?

Post autor: maniana90 »

MIRKA łatwa jest i każdy cżłonek może w niej przepchnac co chce
Juby_91
Posty: 54
Rejestracja: 7 lip 2009, o 19:54

Re: Rok 2010/11 kto sie wybiera?

Post autor: Juby_91 »

Też słyszałem, że MIRKA daje na lewo i prawo ustawy, ale sądziłem, że to tylko złośliwe plotki /
lenka121
Posty: 32
Rejestracja: 11 sie 2010, o 10:26

Re: Rok 2010/11 kto sie wybiera?

Post autor: lenka121 »

Gosiak pisze:immatrykulacja o 12, wcześniej będą rozdawać legitki, zastanawia mnie tylko od kiedy będziemy mieć dostęp do extranetu.skoro tam trzeba wpisać nr albumu, którego w tym roku nie dostaniemy. więc co nr legitki lub identyfikatora?


dobra, ale gdzie? ze zadam takie glupie pytanie
moze w tym budynku gdzie skladalismy dokumenty tam to jeszcze trafie
Awatar użytkownika
Sephora
Posty: 403
Rejestracja: 13 lut 2009, o 17:26

Re: Rok 2010/11 kto sie wybiera?

Post autor: Sephora »

w Auditorium Primum w Atheneum Gedanense Novum
(sobota) /tzw. Stara Anatomia/, Gdańsk Al. Zwycięstwa 41- 42/
Awatar użytkownika
Sephora
Posty: 403
Rejestracja: 13 lut 2009, o 17:26

Re: Rok 2010/11 kto sie wybiera?

Post autor: Sephora »

tak, to ten sam budynek gdzie składaliśmy dokumenty
lenka121
Posty: 32
Rejestracja: 11 sie 2010, o 10:26

Re: Rok 2010/11 kto sie wybiera?

Post autor: lenka121 »

no i wporzo, wiec jedna studentka nie zaginie juz pierwszego dnia

dziex
Juby_91
Posty: 54
Rejestracja: 7 lip 2009, o 19:54

Re: Rok 2010/11 kto sie wybiera?

Post autor: Juby_91 »

Nie wiem jak Wy, ale ja już nie mogę się doczekać studiów i poznania Was Chociaż zdaję sobie sprawę, że czeka mnie tam mnóstwo roboty P
Awatar użytkownika
Sephora
Posty: 403
Rejestracja: 13 lut 2009, o 17:26

Re: Rok 2010/11 kto sie wybiera?

Post autor: Sephora »

ja też wiem że będzie zapieprz na studiach, ale nie mogę się też doczekać Gdańska i tej atmosfery na studiach
Awatar użytkownika
maniana90
Posty: 130
Rejestracja: 5 lip 2010, o 17:00

Re: Rok 2010/11 kto sie wybiera?

Post autor: maniana90 »

Ok, pierwszy raz cos jest tutaj dla mnie niezrozumiałe.
Wg informacji zamieszczonej w komunikatach, wpłaty za legitymację studencką trzeba dokonać od 20.09 na indywidualny numer konta, który uzyskuje sie po zalogowaniu do do Extranetu,aby w dzień immatrykulacji dostać legitke i identyfikator.

Z innego komunikatu dowiaduje się, że do Ekstranetu będziemy mieli dostęp po immatrykulacji.

Podsumowując WTF?!, albo niech ktos mi to rozjaśni.
Zablokowany
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 6 gości