Rok 2010/11 kto sie wybiera?

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
lith
Posty: 3117
Rejestracja: 28 wrz 2009, o 22:49

Re: Rok 2010/11 kto sie wybiera?

Post autor: lith »

yellowladybird, a jak to jest ze skryptami w extranecie? Bo ktoś pisał, że tam są i sobie można wydrukować.
sanvalentin18
Posty: 33
Rejestracja: 22 sie 2010, o 10:12

Re: Rok 2010/11 kto sie wybiera?

Post autor: sanvalentin18 »

A ja mam pytanie natury czy studenci np niestacionarnej farmacji rozpoczecie roku maja normalnie z ze studentami ze studiow stacionarnych
miss fantasia
Posty: 15
Rejestracja: 1 lut 2008, o 21:10

Re: Rok 2010/11 kto sie wybiera?

Post autor: miss fantasia »

lith pisze:yellowladybird, a jak to jest ze skryptami w extranecie? Bo ktoś pisał, że tam są i sobie można wydrukować.
Wprawdzie pytanie nie było kierowane do mnie, ale pozwolę sobie na nie odpowiedzieć
W extranecie są dostępne skrypty, które można sobie drukować. Na pewno znajdziesz tu skrypty do języków, do ćwiczeń z chemii, skrypt Myśliwskiego (histo) i Kozłowskiej (embrio). Jest też skrypt do pierwszej pomocy, ale z tego, co pamiętam mało kto z niego korzystał, bo info o RKO są już nieaktualne, zresztą nie trzeba mieć specjalnej wiedzy do zaliczenia tego przedmiotu.
Ze względu na dość duże objętości niektóre z tych pozycji bardziej opłaca się kupić w maglu niż drukować na własną rękę. Chyba, że potrzebujesz tylko wybranych stron/działów.
yellowladybird
Posty: 4
Rejestracja: 20 sie 2010, o 12:54

Re: Rok 2010/11 kto sie wybiera?

Post autor: yellowladybird »

miss fantasia pisze:Wprawdzie pytanie nie było kierowane do mnie, ale pozwolę sobie na nie odpowiedzieć
nie ma sprawy:p czyli wiadomo. a kupowac materialy sie oplaca?
basiurka
Posty: 17
Rejestracja: 15 maja 2010, o 09:31

Re: Rok 2010/11 kto sie wybiera?

Post autor: basiurka »

sanvalentin18 pisze:A ja mam pytanie natury czy studenci np niestacionarnej farmacji rozpoczecie roku maja normalnie z ze studentami ze studiow stacionarnych
wydaje mi się,że tak w sumie przecież nie jest Was tak dużo, więc po co mieli by robić osobne rozpoczęcie-ale dla lepszej pewności możesz zadzwonić do dziekanatu do sp.studenckich oni na powinni być wiarygodnym źródłem
Awatar użytkownika
Sephora
Posty: 403
Rejestracja: 13 lut 2009, o 17:26

Re: Rok 2010/11 kto sie wybiera?

Post autor: Sephora »

jasne że macie razem rozpoczęcie, przecież immatrykulacja jest dla całego roku farmacji
Awatar użytkownika
peja
Posty: 79
Rejestracja: 4 mar 2010, o 20:16

Re: Rok 2010/11 kto sie wybiera?

Post autor: peja »

[at]: zależy, bo w sumie wszystko można kupić w maglu.
sanvalentin18
Posty: 33
Rejestracja: 22 sie 2010, o 10:12

Re: Rok 2010/11 kto sie wybiera?

Post autor: sanvalentin18 »

Wielkie dzieki za odp bo na wydzial farmacji nie ma jeszcze zadnych informacji o rozpoczeciu ani nic. Ja akurat jestem na analityce medycznej
medycyna90
Posty: 19
Rejestracja: 22 lip 2010, o 13:48

Re: Rok 2010/11 kto sie wybiera?

Post autor: medycyna90 »

peja, w jakim maglu?:)
Awatar użytkownika
maniana90
Posty: 130
Rejestracja: 5 lip 2010, o 17:00

Re: Rok 2010/11 kto sie wybiera?

Post autor: maniana90 »

Punkt ksero
lith
Posty: 3117
Rejestracja: 28 wrz 2009, o 22:49

Re: Rok 2010/11 kto sie wybiera?

Post autor: lith »

Uczelniane Biuro Rekrutacyjne informuje:
z powodu wystąpienia istotnych problemów technicznych w działaniu systemu rekrutacji on-line wszystkie operacje wykonane w systemie w czasie od 25 sierpnia od godziny 17-tej do 26 sierpnia do godziny 15-tej muszą zostać powtórzone!

Dotyczy to wszystkich operacji, a w szczególności składania formularzy/podań, wpisywania ocen, wyboru języków obcych.

Bardzo przepraszamy za zaistniałe utrudnienia.


Z poważaniem,
Uczelniane Biuro Rekrutacyjne GUMed
Jakby ktoś na bieżąco maila nie śledził to wklejam
Awatar użytkownika
maniana90
Posty: 130
Rejestracja: 5 lip 2010, o 17:00

Re: Rok 2010/11 kto sie wybiera?

Post autor: maniana90 »

Nie wiem, czy jest jeszcze sens pisac, czy wszyscy korzystają z naszego prywatnego forum, niemniej paradoks wpłat za legitke został oficjalnie rozwiązany. Kasę przelewamy na numer konta, który uzyskaliśmy podczas rekrutacji.

Ave!
Awatar użytkownika
Sephora
Posty: 403
Rejestracja: 13 lut 2009, o 17:26

Re: Rok 2010/11 kto sie wybiera?

Post autor: Sephora »

do którego trzeba przelać kaskę?
Zablokowany
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości