Rok przerwy? - Niezakończone rekrutacje. Pytanie o terminy.

Porady studentów, dzielimy się informacjami ze studiów przyrodniczych, w szczególności medycznych i pozostałych. Pomoc w wyborze kierunku studiów.
Millten
Posty: 1
Rejestracja: 11 lip 2010, o 11:52

Rok przerwy? - Niezakończone rekrutacje. Pytanie o terminy.

Post autor: Millten »

Witam,

Przecenilem zbytnio swoje mozliwosci, a wyniki z matur pokazaly, ze to co chcialbym studiowac jest w tym roku nieosiagalne, wiec stad moje pytanie. Chce startowac na kierunek lekarski w przyszlym roku, i nadal sie zastanawiam czy uczyc sie do matury, czy isc na jakies studia. Czytalem troche opinii i sklaniam sie do tego pierwszego. Zostac, popracowac, odpoczac, postarac sie przygotowac, ale decyzji jeszcze nie podjalem.

Prosbe mam, czy moglby ktos zaproponowac sensowne kierunki studiow na ten rok, na uczelniach (glownie woj. slaskie), gdzie nie zakonczyly sie jeszcze rekrutacje?

Z tego co wiem jak narazie ATH w BB, jakas ochrona srodowiska czy cos w tym rodzaju.

Po prostu jezeli ktos znajdzie chwile, zeby napisac pare slow, ktore pomoga mi podjac decyzje - bede wdzieczny.

Pozdrawiam!
Awatar użytkownika
Mihhu
Posty: 1876
Rejestracja: 29 cze 2010, o 20:05

Re: Rok przerwy? - Niezakończone rekrutacje. Pytanie o terminy.

Post autor: Mihhu »

Wybierz coś pomiędzy jednym, a drugim. Idź na jeden semestr na jakąś uczelnię. Najlepiej, żeby na kierunku były biologia i chemia zawsze czegoś się dowiesz i może powtórzyć trochę materiału z LO. Po semestrze dezerterujesz i wracasz do domu by spokojnie przez te kilka miesięcy uczyć się do matury. Ja właśnie mam taki plan. Idę na biotechnologię. Nie wiem czy jeszcze można się rejestrować na uniwersytety. Większość zamknęła rejestracje z końcem czerwca, ale dzwoń po dziekanatach i przekopuj strony internetowe uczelni. Może coś jeszcze się znajdzie, ale nie liczyłbym na wielki wybór.
Awatar użytkownika
Stalowy
Posty: 2447
Rejestracja: 27 lut 2010, o 23:35

Re: Rok przerwy? - Niezakończone rekrutacje. Pytanie o terminy.

Post autor: Stalowy »

Pewnym jest, że więksiejsze miasta i prestiżowniejsze uczelnie będą już miały pozamykane rekrutacje. W mniejszych miastach, posiadających też uczelnie wyższe - niektóre kierunki pozostają niepoobsadzane jeszcze we wrześniu (ukłon w stronę np. Częstochowy). Także to kwestia rozejrzenia się
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości