rozkłąd zajęć

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
kakodyl
Posty: 2
Rejestracja: 26 wrz 2013, o 14:44

rozkłąd zajęć

Post autor: kakodyl »

Chciałbym się spytać kiedy się pojawiają plany(rozkłady) zajęć na tej całej wirtualnej uczelni bo mi cały czas wyskakuje że nie mam uprawnień.
BubuMale
Posty: 254
Rejestracja: 26 lip 2012, o 13:50

Re: rozkłąd zajęć

Post autor: BubuMale »

plan zobaczysz tylko po zalogowaniu, plany sa juz od polowy wrzesnia
Awatar użytkownika
Eustachiusz
Posty: 32
Rejestracja: 12 lip 2013, o 21:18

Re: rozkłąd zajęć

Post autor: Eustachiusz »

Chyba mamy ten sam problem, bo mogę zobaczyć harmonogram kierunku, ale jak w zakładce przegląd klikam na plan studiów to również mam komunikat brak uprawnień (cały czas jestem zalogowany)
ymk

Re: rozkłąd zajęć

Post autor: ymk »

Eustachiusz pisze:Chyba mamy ten sam problem, bo mogę zobaczyć harmonogram kierunku, ale jak w zakładce przegląd klikam na plan studiów to również mam komunikat brak uprawnień (cały czas jestem zalogowany)
Klikasz harmonogram kierunku , to się pojawia na górze w Tok studiów zakładce, do zobaczenia na uczelni!
kakodyl
Posty: 2
Rejestracja: 26 wrz 2013, o 14:44

Re: rozkłąd zajęć

Post autor: kakodyl »

no dobra ale tam jest dla całego roku a przecież nie wiem w jakiej jestem grupie
Miki_M
Posty: 1
Rejestracja: 27 wrz 2013, o 10:34

Re: rozkłąd zajęć

Post autor: Miki_M »

Ja również mam dostęp tylko do harmonogramu który jest kompletnie bez ładu i składu. Już pomijam, że kompletnie daty i przedmioty są pomieszane ale także nie ma podanych sal, a jeśli są podane to klikając na skrót ponownie wyskakuje komunikat o braku uprawnień. Kolejna sprawa, podział na grupy. Skąd mam uzyskać informacje w jakiej grupie jestem
Ewelinaaab
Posty: 4
Rejestracja: 28 sie 2012, o 20:40

Re: rozkłąd zajęć

Post autor: Ewelinaaab »

Grupy mają być wywieszone 30 września, a plan faktycznie, jak z kosmosu.
mdrz
Posty: 6
Rejestracja: 4 cze 2013, o 17:22

Re: rozkłąd zajęć

Post autor: mdrz »

Witam ja wszedłem na harmonogram ale nie przy każdym przedmiocie jest podana sala gdzie odbywać będą się zajęcia. Proszę o pomoc i z góry dziękuję.
Dudek
Posty: 345
Rejestracja: 13 maja 2008, o 23:11

Re: rozkłąd zajęć

Post autor: Dudek »

To nie LO, że trzeba podawać sale najważniejsze ogarniać jaki budynek na jaki przedmiot, reszta się sama znajdzie .

W planach mogą być zamieszania ze względu na dni wolne jak 1.11 czy 11.11 i odrabianie zajęć (mówię na podstawie własnego planu).
ebedziebe
Posty: 302
Rejestracja: 1 wrz 2009, o 20:09

Re: rozkłąd zajęć

Post autor: ebedziebe »

Zgadzam się
Jak dowiecie się jaka macie grupę to ogarniecie jakie macie przedmioty kiedy .
Na immatrykulacji siedzi się grupami wiec wyjarzycie swoją grupę
Późnej dowiadujecie się np od starszych roczników gdzie odbywa się jakiś przedmiot , idziecie do tegoż budynku , szukacie swoich ludzi a potem już jakoś się uda
Floodom
Posty: 1
Rejestracja: 29 gru 2011, o 13:25

Re: rozkłąd zajęć

Post autor: Floodom »

Ja również mam pytanie:

Czy tylko ja w swoim harmonogramie na Wirtualniej Uczelni nie mam nigdzie podanych godzin zajęć z języka angielskiego?
ebedziebe
Posty: 302
Rejestracja: 1 wrz 2009, o 20:09

Re: rozkłąd zajęć

Post autor: ebedziebe »

Plan lektoratów oraz w-f nie jest podawany w WU tylko na miejscu czyli kolejno w studium języków obcych i przy hali
Kobieta z kotem
Posty: 3
Rejestracja: 13 paź 2013, o 19:29

Re: rozkłąd zajęć

Post autor: Kobieta z kotem »

Czy jakaś dobra dusza może podać mi plan zajęć jednej, przykładowej grupy? Konkretnie to przedmioty i godziny. Chcę się zorientować, ile czasu w tygodniu zajmują zajęcia na uczelni. Z góry dziękuję
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości