Ruszyła kampania "Zróbmy dobry klimat"

Jak chronimy środowisko w Polsce i na świecie. Co możemy zmienić na płaszczyźnie ekologii? Pomysły, projekty, pytania dotyczące ochrony środowiska.
Iwus
Posty: 1126
Rejestracja: 30 wrz 2000, o 01:00

Ruszyła kampania "Zróbmy dobry klimat"

Post autor: Iwus »

Polacy mogliby zaoszczędzić ponad 1,5 mld złotych rocznie, gdyby m.in. wymienili sprzęt gospodarstwa domowego na najbardziej energooszczędny - mówiono w Warszawie na inauguracji kampaniiZróbmy dobry klimat". Organizatorem kampanii jest organizacja ekologiczna WWF Polska.

"W Polsce zbyt dużo energii jest marnotrawionej, a to prowadzi do niepotrzebnej emisji dwutlenku węgla. Tymczasem każdy z nas może mieć wpływ na zmniejszenie zużycia energii i emisji tego związku - podkreślają specjaliści z WWF Polska i Fundacji na rzecz Efektywnego Wykorzystania Energii z Katowic.
Awatar użytkownika
Guru
Posty: 1025
Rejestracja: 30 wrz 2000, o 01:00

Re: Ruszyła kampania "Zróbmy dobry klimat"

Post autor: Guru »

Iwus pisze:Polacy mogliby zaoszczędzić ponad 1,5 mld złotych rocznie, gdyby m.in. wymienili sprzęt gospodarstwa domowego na najbardziej energooszczędny
niech dadza pieniadze na nowy sprzet to wymienimy.
merino13
Posty: 2
Rejestracja: 2 sty 2008, o 19:30

Re: Ruszyła kampania "Zróbmy dobry klimat"

Post autor: merino13 »

Guru dobrze gada jak tez tak twierdze. Ja bardzo bym np. chciała żeby mój tata jeździł hybrydą ale jego na to nie stać i co ja na to poradzę tak samo innych może nie być stać na ten energooszczędny sprzęt.
Awatar użytkownika
ziabol
Posty: 319
Rejestracja: 22 wrz 2007, o 16:10

Re: Ruszyła kampania "Zróbmy dobry klimat"

Post autor: ziabol »

Gadu gadu pierdu pierdu. jacy to my biedni jesteśmy
Energooszczędne sprzęty raz, a dwa Polacy muszą zauważyć, ze kanapa nie ogląda telewizora jak wychodzą z domu, podobnie jest z fotelem na przeciwko ekranu komputera.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości