Sex na studiach

Forum studenckie dla przyszłych, obecnych i byłych studentów kierunków przyrodniczych i pozostałych. Podziel się swoimi doświadczeniami, radościami i smutkami
blackfield
Posty: 45
Rejestracja: 24 sty 2010, o 20:14

Sex na studiach

Post autor: blackfield »

Prawda to, że studenci uprawiają sex na okrągło? Czy to tylko plotki?:)
Awatar użytkownika
DMchemik
Posty: 4052
Rejestracja: 26 wrz 2006, o 23:43

Re: Sex na studiach

Post autor: DMchemik »

Jasne, to normalne że na każdą noc w akademiku spędza się z kim innym, a najlepsze orgie to są pod prysznicami. To dopiero jazda! Na wykładach też zasadniczo nie myśli się innymi kategoriami niż seks a profesorowie a natury są erotomanami-gawędziarzami. Z resztą są też ludźmi i rozumieją jak poczas nudniejszej części wykładu niektórzy studenci zajmą się sami sobą. A jak fajnie się zalicza egzaminy ustne! Studia to dopiero życie dla żądnych seksu!

A tak serio to plotki ala tvn podsycane przez żądne sensacji media sensacji ("wśród studentek nie ma dziewic itp).
Awatar użytkownika
malgosi35
Posty: 3706
Rejestracja: 13 lut 2007, o 13:01

Re: Sex na studiach

Post autor: malgosi35 »

sex na okrągło
To jakaś nowa pozycja? Nie na czasie jestem?

Odp. na pytanie: Nie
Czasami chodzą na ćwiczenia i na wykłady.
Awatar użytkownika
Padre Morf
Posty: 4407
Rejestracja: 26 gru 2007, o 04:03

Re: Sex na studiach

Post autor: Padre Morf »


Czasami chodzą na ćwiczenia i na wykłady.

Na wykładach jest sex via sms
Korczaszko
Posty: 4371
Rejestracja: 9 paź 2007, o 19:58

Re: Sex na studiach

Post autor: Korczaszko »

ale jak nie zacząłeś zaliczać w LO to żadna normalna studentka ani profesorka Cię nie zechcą, może portierki w akademiku.
Damlaz
Posty: 57
Rejestracja: 3 lut 2010, o 19:34

Re: Sex na studiach

Post autor: Damlaz »

no chyba ze sie do tego nie przyzna:)
Iskra14
Posty: 371
Rejestracja: 19 lip 2009, o 22:28

Re: Sex na studiach

Post autor: Iskra14 »

Moja wychowawczyni w gimnazjum przestrzegała mnie i moje koleżanki z klasy przed zjawiskiem szału macic gdy pójdziemy na studia

Ja takowego nie zaobserwowałam, może za mało facetów na wydziale
Awatar użytkownika
malgosi35
Posty: 3706
Rejestracja: 13 lut 2007, o 13:01

Re: Sex na studiach

Post autor: malgosi35 »

Morfeusz pisze:

Czasami chodzą na ćwiczenia i na wykłady.

Na wykładach jest sex via sms
O B. To mogę mieć paru na sumieniu (nerwice, zahamowania), bo każę wyłączać komórki na zajęciach.
vetaankaaa
Posty: 70
Rejestracja: 10 sty 2010, o 02:47

Re: Sex na studiach

Post autor: vetaankaaa »

Teraz to już w szkole średniej przygotowują do fali seksu jaka wiąże się ze studiami. W jaki sposób? wdrążają go w życie szkolne
Dominika144
Posty: 2
Rejestracja: 16 kwie 2010, o 10:42

Re: Sex na studiach

Post autor: Dominika144 »

jeśli do tej pory nie uprawiałeś seksu z żadną dziewczyną i nie wiesz jak się do tego zabrać to nic się nie zmieni jeśli pójdziesz na studia chyba, że się do tego czasu dokształcisz -) A prawdą na pewno jest, że jeśli umiejętnie to chłopak robi to naprawdę na studiach spędza dużo czasu w akademiku uprawiając seks z dziewczynami. -) kwestia umiejętności. Pozdrawiam i życzę powodzenia
Usagi_Tsukino
Posty: 550
Rejestracja: 20 lut 2008, o 14:31

Re: Sex na studiach

Post autor: Usagi_Tsukino »

jeśli do tej pory nie uprawiałeś seksu z żadną dziewczyną i nie wiesz jak się do tego zabrać to nic się nie zmieni jeśli pójdziesz na studia chyba, że się do tego czasu dokształcisz -)
Dokształcajcie się więc
prawdą na pewno jest, że jeśli umiejętnie to chłopak robi to naprawdę na studiach spędza dużo czasu w akademiku uprawiając seks z dziewczynami. -) kwestia umiejętności. Pozdrawiam i życzę powodzenia
Taa z łóżka nie wyłazi bo wszystkie są zainteresowane Nie znam niestety żadnego takiego, który cieszyłby się takim wzięciem, ale może na mojej uczelni sami niedokształceni byli.
Jakusz
Posty: 2313
Rejestracja: 8 sty 2007, o 22:03

Re: Sex na studiach

Post autor: Jakusz »

No jasne.! a wy myślicie, że dlaczego po pierwszym roku tak drastycznie zmniejsza się liczba studentów? Bo większość nie daje rady tak często seksu uprawiać! Jak w jednym z innych tematów ustalono oświeconą prawdę, że masturbacja powoduję utratę sił witalnych, to seks w dwie osoby jest dwa razy bardziej męczący (zmęczenie zaczyna rosnąć arytmetycznie z każdym dodatkowym partnerem/partnerką w jednym akcie).

Po prostu prawo ewolucji - przetrwają tylko najbardziej wytrzymali!
Awatar użytkownika
tusiulka
Posty: 475
Rejestracja: 25 lip 2008, o 17:28

Re: Sex na studiach

Post autor: tusiulka »

JakubikF, to mnie zaskoczyłeś Ja się jeszcze na studiach trzymam, ale co to oznacza? Wolę nie wiedzieć.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość