SGGW Warszawa

Wybór uczelni medycznej o kierunku weterynarii. Pomoc i opinie przy punktacji i rekrutacji na studia weterynaryjne. Leczyć zwierzęta duże czy małe.
kruko
Posty: 210
Rejestracja: 11 maja 2009, o 23:02

Re: SGGW Warszawa

Post autor: kruko »

Ja dostałem się na stacjonarne z pierwszej listy ale zwolniłem miejsce bo idę do Olsztyna
Matjas
Posty: 34
Rejestracja: 11 lip 2011, o 16:55

Re: SGGW Warszawa

Post autor: Matjas »

Ja dzisiaj wysyłam dokumenty i jak nic nie brakuje to jestem przyjęty

I widzę, że tu sami niestacjonarni, co to nikt na dzienne nie idzie?
monikaa2304
Posty: 24
Rejestracja: 6 lip 2011, o 11:23

Re: SGGW Warszawa

Post autor: monikaa2304 »

Ja się wybieram na dzienne jak się dostane bo mam 150 ale powinno spasc do 150. narazie mam : mozesz skladac dokumenty wieczorowe. bo zaznaczylam ze w razie nie dostania sie na stacjo interesuja mnie niestacjo ale teraz raczej nie jestem nimi zainteresowana bo dostalam sie gdzies indziej ale gdybym dostala sie na stacjo to wole Wawe, dlatego mam pytanie jak nie zloze teraz dokumentow na niestacjonarne to wyklucza mnie z dalszej rekrutacji na stacjo ? jak to jest?
wet2010
Posty: 32
Rejestracja: 26 lip 2011, o 10:37

Re: SGGW Warszawa

Post autor: wet2010 »

do 150 na pewno spadnie więc nie masz się co martwić.
Ja bym ci radził złożyć bo na dzienne sie napewno dostaniesz i jak bedziesz na wieczorowych to cie automatycznie przeniosą
Anjaa
Posty: 21
Rejestracja: 10 lip 2011, o 02:16

Re: SGGW Warszawa

Post autor: Anjaa »

Ja idę na dzienne, o ile w ogóle pójdę. Papiery złożone, teraz tylko muszę wybrać
kamilaaa
Posty: 140
Rejestracja: 1 lip 2010, o 13:25

Re: SGGW Warszawa

Post autor: kamilaaa »

monika2304, musisz złożyć dokumenty, żeby być braną pod uwagę w dalszej rekrutacji. Ja w tamtym roku zrobiłam tak jak Ty, nie złożyłam dokumentów i wywaliło mnie z rekrutacji P W tym roku też zaznaczyłam, że interesują mnie niestacjo i złożyłam wczoraj na nie dokumenty, ale czekam na spadek 1pkt bo mam 151
kamilaaa
Posty: 140
Rejestracja: 1 lip 2010, o 13:25

Re: SGGW Warszawa

Post autor: kamilaaa »

Anjaa pisze:Ja idę na dzienne, o ile w ogóle pójdę. Papiery złożone, teraz tylko muszę wybrać
Anjaa, a pomiędzy czym się zastanawiasz?
monikaa2304
Posty: 24
Rejestracja: 6 lip 2011, o 11:23

Re: SGGW Warszawa

Post autor: monikaa2304 »

problem w tym ze ja nie wiem czy chce isc na wete moim marzeniem jest lek ale tylko moze na niestacjo mam szanse, mam 150 ale gdybym dostala sie na niestacjonarne to bym napewno na nie poszla a jak nie lek to moze farmacja bo jakies szanse na dosanie sie mam bo teraz jest 155 ale nie bardzo chce na ta weterynarie juz nie wiem co robic poradzcie rodzice mi mowia zebym szla bo jak sie nigdzie nie dostane?
XQWZ
Posty: 2
Rejestracja: 13 lip 2011, o 19:43

Re: SGGW Warszawa

Post autor: XQWZ »

nie bardzo chce na ta weterynarie
wg mnie jeśli nie chcesz iść na weterynarie to nie idź bo możesz blokować miejsce osobom, które o tym marzą. Ale wybór należy do Ciebie i zrobisz jak chcesz.
Awatar użytkownika
paulina_47
Posty: 1092
Rejestracja: 1 lut 2009, o 14:52

Re: SGGW Warszawa

Post autor: paulina_47 »

monikaa2304 pisze:problem w tym ze ja nie wiem czy chce isc na wete moim marzeniem jest lek ale tylko moze na niestacjo mam szanse, mam 150 ale gdybym dostala sie na niestacjonarne to bym napewno na nie poszla a jak nie lek to moze farmacja bo jakies szanse na dosanie sie mam bo teraz jest 155

A według mnie możliwe, że na lek na niestacjo spadnie do tych 150, zwróć uwagę jak progi w tym roku maleją. A jak na drugim miejscu stawisz farmację, to idź na nią, jeżeli już teraz jest 155 to prawdopodobnie na nie się dostaniesz, a jak nie to niestacjonarne pewnie już masz w kieszeni. Nie idź na coś na co nie chcesz.
Anjaa
Posty: 21
Rejestracja: 10 lip 2011, o 02:16

Re: SGGW Warszawa

Post autor: Anjaa »

kamil pisze:
Anjaa pisze:Ja idę na dzienne, o ile w ogóle pójdę. Papiery złożone, teraz tylko muszę wybrać
Anjaa, a pomiędzy czym się zastanawiasz?
Pomiędzy miastami, nie wiem czy zostać tu gdzie jestem czy jednak ulec SGGW

Na farmację niestacjonarną potrzeba naprawdę niewiele pktów, zazwyczaj trzeba mieć minimum po ok. 40-50% z biologii i chemii także jak wolisz farmację a nie wetę to chyba jednak lepiej się nie pakować w coś czego się nie chce, ja niby chcę a nie wiem czy na wecie zostanę także jeśli w ogóle nie masz ochoty tego robić to może okazać się męczące
kamilaaa
Posty: 140
Rejestracja: 1 lip 2010, o 13:25

Re: SGGW Warszawa

Post autor: kamilaaa »

Anjaa, a możesz mi powiedzieć dlaczego niby chcesz a nie wiesz czy zostaniesz"? Bo ja właśnie dostałam się na wet na SGGW i na UM w Łodzi na farmację i muszę podjąć bardzo ciężką decyzję Co do tego co ja sama chciałabym studiować to miałam fazę i na ten kierunek i na ten I szczerzę mówiąc jestem bardzo zaskoczona, że stanęłam przed takim dylematem, w tamtym roku dałabym wszystko, żeby mieć taki wybór, teraz mam i jestem w kropce.
wet2010
Posty: 32
Rejestracja: 26 lip 2011, o 10:37

Re: SGGW Warszawa

Post autor: wet2010 »

kierunki są bardzo podobne trudnościowo, ludzie na obu są zarąbiści, przyszłościowo też są bardzo dobre. decyzja należy do ciebie. czy cchesz prascować ze zwierzetami czy wolisz laboratorium i produkcje czy sprzedaż leków.
jeżeli nie lubisz sie brudzić i nie lubisz wyciskać ropy ani wkładac ręki gdzie nei chcesz to proponuje farmacje.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości