SGGW Warszawa

Wybór uczelni medycznej o kierunku weterynarii. Pomoc i opinie przy punktacji i rekrutacji na studia weterynaryjne. Leczyć zwierzęta duże czy małe.
Awatar użytkownika
domino_r
Posty: 74
Rejestracja: 30 sty 2008, o 09:52

Re: SGGW Warszawa

Post autor: domino_r »

ja też przyjęta na stacjonarne za drugim podejściem - 153 punkty - prawie na styk nie cieszę się z nieszczęścia innych, ale w tym przypadku jestem przeszczęśliwa, że matury poszły tak kiepsko w tym roku i próg tak drastycznie się obniżył ^^
Czarna Koza
Posty: 8
Rejestracja: 30 lip 2011, o 08:52

Re: SGGW Warszawa

Post autor: Czarna Koza »

Mam problem, a nie znalazlam sensowniejszego miejsca do zapytanie.

Mam jak na razie 17 lat. I tutaj problem. Piszac mature nadal bede miec 17 lat (rocznik 94) i skladajac deklaracje na wybrany kierunek studiow tez bede miec 17 lat. Czy moze byc jakis problem z przyjeciem na dany kierunek? Od zawsze marzyla mi sie weterynaria, a po tegorocznych maturach z chemii, to nawet przez wakacje jade z Witowskim i rozwiazuje zadania. Pisze to tutaj, bo chcialabym Wawe, ale starac sie chyba wszedzie bede, oprocz Olsztyna.
wet2010
Posty: 32
Rejestracja: 26 lip 2011, o 10:37

Re: SGGW Warszawa

Post autor: wet2010 »

jak zdasz mature to się dostajesz. lata nie mają znaczenia.
Czarna Koza
Posty: 8
Rejestracja: 30 lip 2011, o 08:52

Re: SGGW Warszawa

Post autor: Czarna Koza »

Aha . Juz myslalam, ze moga byc jakies problemy. Dzieki
Lun
Posty: 137
Rejestracja: 1 lip 2011, o 12:31

Re: SGGW Warszawa

Post autor: Lun »

Nie będzie kłopotów Nie masz dowodu, ale możesz posługiwać się przecież każdym innym dokumentem potwierdzającym Twoją tożsamość
Czarna Koza
Posty: 8
Rejestracja: 30 lip 2011, o 08:52

Re: SGGW Warszawa

Post autor: Czarna Koza »

A ewentualnie dowod tymczasowy przejdzie?
Awatar użytkownika
paulina_47
Posty: 1092
Rejestracja: 1 lut 2009, o 14:52

Re: SGGW Warszawa

Post autor: paulina_47 »

nom
exelencee
Posty: 56
Rejestracja: 11 lip 2011, o 23:04

Re: SGGW Warszawa

Post autor: exelencee »

no to ja mam teraz bardzo trudną sprawę mam nadzieje że pomożecie, mianowicie mam 124 pkt i na SGGW stwierdziłem że nie ma po co składać na wetę nawet niestacjonarną, wybrałem technologię żywności na którą oczywiście się dostałem za 1 naborem, złożyłem już wszystkie dokumenty itd jeszcze tylko starania o akademik, teraz wróciłem z wakacji i pojawiły się pierwsze progi na niestacjonarną wetę i się lekko zdziwiłem, brakuje mi 9 pkt a zazwyczaj spadało po 8-10, mógłbym zrezygnować z technologii na rzecz wieczorowej weterynarii ale jednocześnie boje się że jak pojawi się drugi próg na niestacjonarne załóżmy 125 i zrezygnuje z technologii na rzecz wety a tu się okaże że próg już nie spadnie i co wtedy ? zostanę bez studiów czy będę mógł wrócić na technologię ? oczekuje tylko konkretnych odpowiedzi
Awatar użytkownika
paulina_47
Posty: 1092
Rejestracja: 1 lut 2009, o 14:52

Re: SGGW Warszawa

Post autor: paulina_47 »

W tamtym roku spadlo o 7. Nie wiadomo jak będzie w tym, ale na przelomnie ostatnich kilku lat na sggw chyba nie było spadku o 10pkt.
exelencee
Posty: 56
Rejestracja: 11 lip 2011, o 23:04

Re: SGGW Warszawa

Post autor: exelencee »

w 2009 spadło o 9, jestem dobrej myśli chociaż pewnie zapeszę i tak czy siak zostanę na technologii ewentualnie weta wieczorowa w Lublinie tylko co robić w takiej sytuacji ? czy ta technologia całkowicie mi przepadnie skoro dalej tam będą te dokumenty ? a może nie będzie problemu wrócić na technologię bo próg już raczej się nie podniesie na WNoŻCiK (na tamten przelicznik mam 67 a aktualnie wzrosło do 64,4)
wet2010
Posty: 32
Rejestracja: 26 lip 2011, o 10:37

Re: SGGW Warszawa

Post autor: wet2010 »

dzwoń i sie pytaj na wydział! potem bedziesz żałowął że nie spróbowałeś.
exelencee
Posty: 56
Rejestracja: 11 lip 2011, o 23:04

Re: SGGW Warszawa

Post autor: exelencee »

no właśnie mam taki zamiar ale dopiero w poniedziałek, pożyjemy zobaczymy co z tego wyjdzie .
ela_
Posty: 96
Rejestracja: 3 lip 2011, o 15:21

Re: SGGW Warszawa

Post autor: ela_ »

Jak zamierzacie mieszkać w Warszawie?)
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości