Shih-tzu

Macho
Posty: 58
Rejestracja: 23 lip 2008, o 14:56

Re: Shih-tzu

Post autor: Macho »

Dokładnie tak jak mówi Saint.

Sterylka tak naprawdę chroni sukę przed wieloma chorobami, np. ropomaciczem.

Rób co uważasz za słuszne, ale proszę poradź się innych lekarzy weterynarii, ale takich z prawdziwego zdarzenia, a nie pseudolekarzy
Korczaszko
Posty: 4371
Rejestracja: 9 paź 2007, o 19:58

Re: Shih-tzu

Post autor: Korczaszko »

martolinka89 pisze:Kiedys lekarz weterynarii powiedział mi, że każda suczka powinna mieć przynajmniej raz w życiu szczeniaki. Dzieki temu, piesek nie bedzie chorował (wymienił mi kilka chorób ale nie pamietam co to było) i nie bedzie urojonej ciąży. Chyba kazdemu z nas zelzy aby nasze 4 nogi były zdrowe. Wiec wybaczcie, ale i tak zrobie co uważam za słuszne.
o mój Boże

może wydzielić temat, jak namówić dziewczynę by nie rozmnazala psa /
martolinka89
Posty: 26
Rejestracja: 8 lut 2009, o 13:10

Re: Shih-tzu

Post autor: martolinka89 »

hmmmten lekarz uchodzi za najlepszego w moim mieście.

Ale nie ciągnijmy tego tematu tutaj, bo mielismy pisac o naszych pieskach Shih-Tzu, a nie o rozmnazaniu

Póki co nie mam żadnych planów. Ciesze sie, że moj pies zmądrzał i nie brudzi w domu
Korczaszko
Posty: 4371
Rejestracja: 9 paź 2007, o 19:58

Re: Shih-tzu

Post autor: Korczaszko »

proszę o wydzielenie tematu w związku z tym, bo jedna ciąża mniej to dużo i mam nadzieję, że uda nam się Ciebie przekonać. Lekarz ma przestarzałe/zabobonne czy nie wiadomo jakie info
martolinka89
Posty: 26
Rejestracja: 8 lut 2009, o 13:10

Re: Shih-tzu

Post autor: martolinka89 »

założyłam nowy temat, zapraszam.
Awatar użytkownika
Miniaa
Posty: 388
Rejestracja: 7 maja 2009, o 19:05

Re: Shih-tzu

Post autor: Miniaa »

Ja miałam najukochańszą psinę na świecie Oksę. Moje maleństwo odeszło na raka jakies 1,5 roku temu. Zawsze jak widze na ulicy shih-tzu to podchodzę. Koło mnie mieszka 8miesięczny shih-tzu z zabójczym imieniem Tayson Moja Oksa była straszliwie uparta i słyszała tylko to co chciała. Mogła leżeć w drugim pokoju a jak ktoś w kuchni rozbijał jajko to była pierwsza. Taka królewna, zawsze spała na łózku. Tak bardzo za nią tęsknie.

Też bardzo lubiłam patrzeć na nią jak było jej gorąco to się wyciągała na płytkach w kuchni i wyglądała jak zdechły żółw
sylwetka
Posty: 1
Rejestracja: 20 lip 2009, o 08:51

Re: Shih-tzu

Post autor: sylwetka »

Witam mam też tego cudownego pieska i nazywa się Gizmo
lenka708
Posty: 1
Rejestracja: 30 lip 2009, o 19:23

Re: Shih-tzu

Post autor: lenka708 »

Ile tu pięknych shih-tzu]
jestem posiadaczką pieska Kapselka od dwóch dni, piesek ma 14miesięcy jest biało-czarny] grzeczny, lubi sie bawić. choć niekiedy wygląda na smutnego, jak myślicie pewnie tęskni za poprzednią właścicielką?
mam jedno pytanie. niepokoi mnie że sie ślini na początku myślałam że jak pije wode to ma brudkę mokrą, ale ona jest caly czas mokra
czy jest z nim cos nie tak?
Frescoo
Posty: 101
Rejestracja: 19 maja 2009, o 20:49

Re: Shih-tzu

Post autor: Frescoo »

ja chcę kupić shih-tzu
Ma ktoś szczeniaka do sprzedania
Awatar użytkownika
stellar
Posty: 746
Rejestracja: 20 wrz 2008, o 06:08

Re: Shih-tzu

Post autor: stellar »

lenka708 pisze:Ile tu pięknych shih-tzu]
jestem posiadaczką pieska Kapselka od dwóch dni, piesek ma 14miesięcy jest biało-czarny] grzeczny, lubi sie bawić. choć niekiedy wygląda na smutnego, jak myślicie pewnie tęskni za poprzednią właścicielką?
mam jedno pytanie. niepokoi mnie że sie ślini na początku myślałam że jak pije wode to ma brudkę mokrą, ale ona jest caly czas mokra
czy jest z nim cos nie tak?
1. Możliwe, że tęskni za poprzednią właścicielką, chociaż ja swoją mam od szczeniaka i uwierz mi, że nawet teraz, po 5 latach potrafi się na mnie obrazić bez powodu i totalnie ignorować, zgrywa królewnę jak nie wiem Ogólnie te pieski zauważam, że mają tak, że jak mają zły dzień, to ty im na pewno go nie rozweselisz ]

Co do ślinienia - nie wiem czy powinno to być niepokojące, bo nie znam się aż tak. Mojej koleżanki shih-tzu ślini się cały czas kiedy ją tylko widzę, zazwyczaj jest jej bardzo gorąco, bo ma długa sierść, więc nie wiem, czy to czynnik przegrzania czy jakiś problemów, powinnaś skontaktowac się z weterynarzem i wtedy będziesz miała pewność
martolinka89
Posty: 26
Rejestracja: 8 lut 2009, o 13:10

czerwone oczy

Post autor: martolinka89 »

Witam serdecznie

Moja Tequila ma prawie cały czas czerwone oczyCzym zakrapiacie oczka swoich pupili?
rena
Posty: 1
Rejestracja: 23 gru 2009, o 19:45

Re: Shih-tzu

Post autor: rena »

Witajcie kochani!
Mamy 4-omiesięcznego łobuziaka shih tzu . Brakuje mu psiego towarzystwa. Może jest ktoś z Krakowa kto ma też shih tzu , i kto chciałby się z nami spotkać.
Iwko32
Posty: 1
Rejestracja: 27 sty 2010, o 20:16

Re: Shih-tzu

Post autor: Iwko32 »

Witam.
Jestem szczęśliwą posiadaczką shih-tzu. Jest po prostu cudowny Ma 8 miesięcy i wabi się Gizmo (chyba dość popularne jak dla psa imię ale co tam). Najchętniej by jadł i bawił sie z domownikami. Juz rarytasem jest jak zabieram go na plaże - wtedy jest w swoim żywiole . A jak zabieram go do domu to obraża sie na cały świat. Kupiłam go jak miał 6 tygodni i juz nie wyobrażam sobie że go kiedyś nie było w moim domu:):):)
Załączniki
Pierwsze dni:)
Pierwsze dni:)
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość