sierpien 2012

Arkusze maturalne z biologii, testy oraz klucze do odpowiedzi dodawane na forum przez użytkowników
________

sierpien 2012

Post autor: ________ »

Hej! Czy ktos cokolwiek slyszal o arkuszu z biologii z sierpnia 2012? Czy wogole takowy gdziekolwiek jest dostepny? Szukalam na stronie oke, i na makskraczkowski, wpisywalam w google i nic

Awatar użytkownika
Demitasse
Posty: 98
Rejestracja: 23 sie 2012, o 21:01

Re: sierpien 2012

Post autor: Demitasse »

Podpinam się pod pytanie powyżej
Awatar użytkownika
zoo_
Posty: 2101
Rejestracja: 13 maja 2011, o 15:25

Re: sierpien 2012

Post autor: zoo_ »

Też ostatnio go poszukiwałam i nic. Myślę, że jakbyśmy zasypali Pana Posła mailami żeby on zrobił to samo z CKE to byłyby szanse na to, że się pojawi : )
goodman
Posty: 1854
Rejestracja: 17 maja 2012, o 20:50

Re: sierpien 2012

Post autor: goodman »

A robili ją w ogóle? Z tego co wiem to w sierpniu są poprawkowe. Możliwe, że wszyscy już tą biole w koncu zdali

Awatar użytkownika
zoo_
Posty: 2101
Rejestracja: 13 maja 2011, o 15:25

Re: sierpien 2012

Post autor: zoo_ »

goodman pisze:A robili ją w ogóle? Z tego co wiem to w sierpniu są poprawkowe. Możliwe, że wszyscy już tą biole w koncu zdali
Szczerze to ja do tej pory nie wiem jak to z jest z tym sierpniem i przedmiotami dodatkowymi.
Przecież wynik z dodatkowego przedmiotu można tylko podwyższać za rok, więc tu nie ma że wszyscy zdali Słyszałam, że to jest kolejny po czerwcowym termin dla tych, co nie mogli.
goodman
Posty: 1854
Rejestracja: 17 maja 2012, o 20:50

Re: sierpien 2012

Post autor: goodman »

Przed obowiązkowa matematyka jeden dodatkowy przedmiot był obowiązkowy i jak ktoś nie zdał to poprawiał w sierpniu. Przykładowo, jeśli nie zdał w sierpniu i za rok w maju, to chyba potem znowu mógł zdawać w sierpniu. Ale to tylko moja teoria P

Awatar użytkownika
zoo_
Posty: 2101
Rejestracja: 13 maja 2011, o 15:25

Re: sierpien 2012

Post autor: zoo_ »

Napiszę chyba zaraz do CKE, bo mnie to od dłuższego czasu nurtuje Chyba, ze ktoś jest dobrze zorientowany i jeszcze napisze.
Awatar użytkownika
Collo
Posty: 1761
Rejestracja: 26 gru 2009, o 08:33

Re: sierpien 2012

Post autor: Collo »

zoo_ pisze:Napiszę chyba zaraz do CKE, bo mnie to od dłuższego czasu nurtuje Chyba, ze ktoś jest dobrze zorientowany i jeszcze napisze.
Daj znać jak odpiszą -)

Ja słyszałem tak jak ty, sierpniowe są innym terminem matury dla ludzi nie mogących pisać jej ani w maju ani w czerwcu. Tylko jak wtedy z ich rekrutacją?

micra
Posty: 998
Rejestracja: 1 lip 2012, o 18:57

Re: sierpien 2012

Post autor: micra »

tutaj macie terminy wszystkich egzaminów
zobacz-ten-plik.pdf
(211.25 KiB) Pobrany 14 razy
na końcu są matury
z tego wynika że w terminie poprawkowym można wszystko zdawać
ale pewnie dla osób ze zdarzeniami losowymi
Aleksandra 94
Posty: 6
Rejestracja: 21 mar 2013, o 12:05

Re: sierpien 2012

Post autor: Aleksandra 94 »

Widzę, że nie tylko ja go szukam Czy Wy również węszycie za nim, bo zauważyliście tą zależność co ja? Tzn. pytania z maja 2012 są podobne do pytań z sierpnia 2011. Jeżeli znajdziecie to dajcie znać, a ja jutro zapytam swoją nauczycielkę może ona ma
Awatar użytkownika
ljubcia
Posty: 36
Rejestracja: 28 lis 2011, o 17:57

Re: sierpien 2012

Post autor: ljubcia »

I co, udało się komuś gdzieś coś znaleźć?
Nie rozumiem co za sajgon w tym roku z tymi maturami, cud żeby jakąkolwiek dostać gdzieś w necie.
Aleksandra 94
Posty: 6
Rejestracja: 21 mar 2013, o 12:05

Re: sierpien 2012

Post autor: Aleksandra 94 »

Niestety nigdzie nie znalazłam i moja nauczycielka od biologi też nie ma tego pakietu, a co najlepsze- mówiła, że nawet nie widziała go na oczy. Czyli CKE idzie na łatwiznę Może znajdzie się ktoś tutaj kto pisał poprawkę w 2012?
Homerek7722
Posty: 15
Rejestracja: 2 sie 2012, o 21:58

Re: sierpien 2012

Post autor: Homerek7722 »

Aleksandra 94 pisze:Niestety nigdzie nie znalazłam i moja nauczycielka od biologi też nie ma tego pakietu, a co najlepsze- mówiła, że nawet nie widziała go na oczy.
To samo usłyszała z ust mojej pani.
Może jednak jakimś cudem posiada ten arkusz?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości