Składanie dokumentów na kilka kierunków na UM Lublin

Porady studentów, dzielimy się informacjami ze studiów przyrodniczych, w szczególności medycznych i pozostałych. Pomoc w wyborze kierunku studiów.
Kapitan Flegma
Posty: 1
Rejestracja: 31 maja 2017, o 23:10

Składanie dokumentów na kilka kierunków na UM Lublin

Post autor: Kapitan Flegma »

Witam serdecznie. Mam kilka wątpliwości odnośnie rekrutacji i składania papierów na studia medyczne. Byłbym cholernie wdzięczny gdyby ktoś pomógł mi to ogarnąć

Startuję na lekarski, ale w przypadku kiepsko napisanej maturki planuję awaryjnie studiować pielęgniarstwo. Mam jedno pytanie - co jeśli w wyniku pierwszego naboru z pierwszej listy (14 lipca) dostanę się na pielęgniarstwo, a jednocześnie na lekarski będę na liście rezerwowych?

Według zasad rekrutacji, jeżeli nie złożę dokumentów do 18 lipca na pielęgniarstwo (czekając na nową listę z lekarskiego) zostanę skreślony z listy kandydatów. Czy oznacza to że nie mam żadnej możliwości powrotu na pielęgniarski? Czy jest jakiś sposób, żeby w przypadku nieudanego podejścia na lekarski nie pozostać z ręką w nocniku i mieć co studiować?

Z góry dzięki za każdą odpowiedź
Awatar użytkownika
karteczka88
Posty: 825
Rejestracja: 11 sty 2007, o 14:23

Re: Składanie dokumentów na kilka kierunków na UM Lublin

Post autor: karteczka88 »

Można złożyć na pielęgniarstwo przecież i poczekać co się stanie na lekarskim czy będziesz miał szansę czy nie
"Jaki jest człowiek, takie są jego marzenia".
101006basia
Posty: 29
Rejestracja: 25 sie 2016, o 19:25

Re: Składanie dokumentów na kilka kierunków na UM Lublin

Post autor: 101006basia »

Możesz złożyć na pielęgniarstwo, a w momencie dostania się zabierasz dokumenty i składasz na medycynę. Jeśli nie złożysz na pielęgniarstwo to odpadasz z dalszej rekrutacji na ten kierunek
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości