słaby wynik

Matura 2019 - Forum maturzystów i kandydatów na studia. Nie wiesz jaki wybrać kierunek? Nie wiesz jak wygląda rekrutacja? Masz pytanie dotyczące toku studiów?
Awatar użytkownika
Miniaa
Posty: 388
Rejestracja: 7 maja 2009, o 19:05

Re: słaby wynik

Post autor: Miniaa »

doktorka pisze:Miniaa, a dietetyka? Potem moglabys dorobic sobie fizjoterapie (jak juz bardziej sprawna bedziesz) i elegancko by to wspolgralo]
Dietetyka, bardzo chętnie. Niestety w Krakowie jej nie ma. Jest na jakiejś Wyższej Szkole Czegośtam za 400 zł miesięcznie

Masz jeszcze jakiś dobry pomysł?

Kurde, od wczoraj zamęczam się psychicznie. Byłam tak blisko wymarzonego kierunku. Zabrakło mi 6 sekund.
Kirsten
Posty: 571
Rejestracja: 17 maja 2009, o 22:29

Re: słaby wynik

Post autor: Kirsten »

Julia90, chemie mam tak samo jak Ty- czyli dobry wynik, z chemii na prawde jestem zadowolona a biologia 67%.to był dla mnie cios poniżej pasa, zwłaszcza że próbną mature z biologii ktora była gdzieś tam w zimie, czy wczesną wiosną (już nie pamiętam) napisałam na 84% bez powtórzonego jeszcze w całości materiału, pomyślałam że uda mi się na pewno utrzymać ten wynik, a jeszcze jak powtórze reszte materiału to może nawet uda mi się podwyższyć.a tu masakra na kółkach. Razem mam 152 pkt, pewnie otrę się o jakiś lekarski, ale sie nie załapie l
Mam takie same wątpliwości jak Ty, chyba skisnę jeśli bede siedziec w domu rok tylko dla biologii, lubie aktywnie spedzac czas, coś robićale może to cena dostania sie na te studia, no nie wiem.
Jeszcze jeden aspekt jest taki, że nie wiem czy przypadkiem od przyszłego roku nie będą liczyć na studia matematyki ale nie posądzajcie mnie o herezję jeśli to nie prawda, coś tak słyszałam, że niby np. Lublin, ale z wymaganiami rekrutacyjnymi na rok 2010 się jeszcze NIE ZAPOZNAWAŁAM. (wiec ew. siedząc w domu tłukłabym matme i biologie)
(poproszę jakieś koło ratunkowe pół na pół, albo pytanie do publiczności)
~ruda
Posty: 70
Rejestracja: 23 maja 2009, o 14:26

Re: słaby wynik

Post autor: ~ruda »

Kirsten pisze:Jeszcze jeden aspekt jest taki, że nie wiem czy przypadkiem od przyszłego roku nie będą liczyć na studia matematyki ale nie posądzajcie mnie o herezję jeśli to nie prawda, coś tak słyszałam, że niby np. Lublin, ale z wymaganiami rekrutacyjnymi na rok 2010 się jeszcze NIE ZAPOZNAWAŁAM. (wiec ew. siedząc w domu tłukłabym matme i biologie) (poproszę jakieś koło ratunkowe pół na pół, albo pytanie do publiczności)
Matematyka tak, ale tylko na tych uczelniach gdzie wczesniej byla fizyka.
Awatar użytkownika
agnes1108
Posty: 117
Rejestracja: 18 cze 2009, o 10:15

Re: słaby wynik

Post autor: agnes1108 »

~ruda pisze:
Kirsten pisze:Jeszcze jeden aspekt jest taki, że nie wiem czy przypadkiem od przyszłego roku nie będą liczyć na studia matematyki ale nie posądzajcie mnie o herezję jeśli to nie prawda, coś tak słyszałam, że niby np. Lublin, ale z wymaganiami rekrutacyjnymi na rok 2010 się jeszcze NIE ZAPOZNAWAŁAM. (wiec ew. siedząc w domu tłukłabym matme i biologie) (poproszę jakieś koło ratunkowe pół na pół, albo pytanie do publiczności)
Matematyka tak, ale tylko na tych uczelniach gdzie wczesniej byla fizyka.
Całe szczęście ze w tym roku całkiem dobrze mi poszło ( 251) bo nie wiem co bym z ta matma zrobiła
Awatar użytkownika
formica
Posty: 784
Rejestracja: 6 lip 2008, o 00:18

Re: słaby wynik

Post autor: formica »

Weź ich tu nie dołuj. Tu nie miejsce na chwalenie się tylko doradzanie tym, którym poszło w tym roku słabiej
Awatar użytkownika
dzaba
Posty: 33
Rejestracja: 29 maja 2009, o 22:52

Re: słaby wynik

Post autor: dzaba »

gratulacje agnes1108, ale zdaje się że to temat o słabych wynikach. eh ja mam 159 więc raczej żadnej szansy na medycyne? Myślicie że to dobry pomysł iść na zdrowie publiczne na przeczekanie do poprawy?
Karotka018
Posty: 20
Rejestracja: 25 maja 2009, o 11:43

Re: słaby wynik

Post autor: Karotka018 »

Nie ma się na razie co przejmować, bo wyniki z biologii nie są wcale dobre. Mimo, że była ona bardzo prosta jak się wydawało to wyniki są straszne i większość poległa. Ja mam 60% tylko i jest załamka, ale najwyższy wynik w szkole to tylko 77%. Nawet osoby bardzo dobre z bio napisały słabo. Miejmy nadzieje, że progi spadną:)
Awatar użytkownika
formica
Posty: 784
Rejestracja: 6 lip 2008, o 00:18

Re: słaby wynik

Post autor: formica »

no wiesz w tamym roku do Zabrza by wystarczyło

Co do zdrowia publicznego nie wiem. Najlepiej weź sobie przejrzyj programy studiów i wybierz taki kierunek z którego najwięcej uda Ci się przepisać w przyszłym roku.
Awatar użytkownika
agnes1108
Posty: 117
Rejestracja: 18 cze 2009, o 10:15

Re: słaby wynik

Post autor: agnes1108 »

upsssss sorry.

[ Dodano: |1 Lip 2009|, o 19:54 ]
Nie
dzaba pisze:gratulacje agnes1108, ale zdaje się że to temat o słabych wynikach. eh ja mam 159 więc raczej żadnej szansy na medycyne? Myślicie że to dobry pomysł iść na zdrowie publiczne na przeczekanie do poprawy?
Nie sadze zeby progi wzrosły więc spróbuj.może Katowice, Zabrze

[ Dodano: |1 Lip 2009|, o 19:58 ]
formica pisze:Weź ich tu nie dołuj. Tu nie miejsce na chwalenie się tylko doradzanie tym, którym poszło w tym roku słabiej
Przepraszam , nietakt to niestety moje drugie imię
Awatar użytkownika
Julia90
Posty: 60
Rejestracja: 1 maja 2008, o 11:43

Re: słaby wynik

Post autor: Julia90 »

Kirsten, z probnej bioli mialam 75%, nie zachaczylam wtedy jeszcze o czlowieka, genetyke, nie wspominajac nawet o ekologii czy ewolucjonizmie, teraz mialam elegancko zrobiony material w calosci i wielka LIPA . Nauczycielka, ktora to sprawdzala powiedziala mi ze wachlarz odpowiedzi byl bardzo szeroki, takze do rozwiazania zadania mozna bylo podejsc z roznych stron. Jesli moge wiedziec to do jakich miast sie zalogowalas? Co wiecej, mam swietny pomysl, zeby zapisac sie na kurs organizowany na uczelni medycznej:) W akcie desperacji myslalam juz nawet o psychologii:)
Awatar użytkownika
dzaba
Posty: 33
Rejestracja: 29 maja 2009, o 22:52

Re: słaby wynik

Post autor: dzaba »

no złożyłam do Katowic, mam jeszcze cień nadziei marny, ale jak sie patrzy na te wasze wyniki Zawsze można poprawiać, to jeszcze nie koniec świata więc nikt kie powinien się załamywać!
~ruda
Posty: 70
Rejestracja: 23 maja 2009, o 14:26

Re: słaby wynik

Post autor: ~ruda »

Julia90 pisze:Co wiecej, mam swietny pomysl, zeby zapisac sie na kurs organizowany na uczelni medycznej:)
Te kursy to nie jest glupia sprawa, naprawde polecam. Ja jadac na trojach przez cale liceum z biologii i nie poswiecajac ani jednego dnia na nauke do matury z tego przedmiotu w trzeciej klasie, probną napisalam na 93, wlasciwą na 80. Bardzo fajne powtorzenia, notatki, testy. Nie znam nikogo kto by zalowal.
klakiereq
Posty: 348
Rejestracja: 12 maja 2009, o 15:21

Re: słaby wynik

Post autor: klakiereq »

Mnie tez biologia wypadla kiepsko - 68%, a spodziewalam sie wyniku w okolicach 80%ltorazka
Moj wniosek o wglad do pracy jest juz w oke w jaworznie. zobaczymy, co z tego wyniknie.

Zastanawiam sie, czy z wynikiem 160 z biol i chem jest sens marzyc o farmacji na UJ.

No. chyba, ze cos wywalcze i sie zalapie na druga badz trzecia liste.ltmarzyciel
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 21 gości