słaby wynik

Matura 2019 - Forum maturzystów i kandydatów na studia. Nie wiesz jaki wybrać kierunek? Nie wiesz jak wygląda rekrutacja? Masz pytanie dotyczące toku studiów?
lenka_tg

Re: słaby wynik

Post autor: lenka_tg »

Drodzy maturzyści pomyślcie o innych.
Nie dostaliście się to trudno, pouczcie się trochę przez ten rok a za rok na pewno lepiej wam pójdzie, ale nie zajmujcie miejsca na studiach innym,
skoro i tak po roku zrezygnujecie.
Lotka
Posty: 102
Rejestracja: 14 maja 2007, o 18:07

Re: słaby wynik

Post autor: Lotka »

Znwu jakaś obsesja z tym zajmowaniem Jak ktoś się nii dostaje to dlatego ze słabo napisał a nie ze ktoś mu zajął".Tak samo jak każdy ma prawo po roku sie rozmysleć, tak samo może pójść od razu z determinacją ze to tylko doraźnie, żeby nie wypaśc z obiegu.Siedzenie na dupie w domu nie pomaga się uczyć do poprawki
Stazystka
Posty: 389
Rejestracja: 12 cze 2009, o 06:35

Re: słaby wynik

Post autor: Stazystka »

~ruda pisze:
Kirsten pisze:Jeszcze jeden aspekt jest taki, że nie wiem czy przypadkiem od przyszłego roku nie będą liczyć na studia matematyki ale nie posądzajcie mnie o herezję jeśli to nie prawda, coś tak słyszałam, że niby np. Lublin, ale z wymaganiami rekrutacyjnymi na rok 2010 się jeszcze NIE ZAPOZNAWAŁAM. (wiec ew. siedząc w domu tłukłabym matme i biologie) (poproszę jakieś koło ratunkowe pół na pół, albo pytanie do publiczności)
Matematyka tak, ale tylko na tych uczelniach gdzie wczesniej byla fizyka.
Ale ta matematyka to dla osob ktore zdaja pierwszy raz mature? Skoro ktos np poprawia tylko biologie a mature z fizyki ma juz zdana i to nawet dobrze to glupota zeby jeszcze matme trzeba bylo pisac ///
~ruda
Posty: 70
Rejestracja: 23 maja 2009, o 14:26

Re: słaby wynik

Post autor: ~ruda »

Na niektorych bedzie matematyka zamiennie z fizyką, na niektorych tylko matematyka. Tam gdzie tylko matematyka oczywiscie absolwentom z lat ubieglych zamiast matematyki brana jest fizyka
Awatar użytkownika
somsung
Posty: 117
Rejestracja: 5 gru 2008, o 18:49

Re: słaby wynik

Post autor: somsung »

Już wiem, że bedę poprwiał chemię na maturzę, zastanawiem się, po waszych postach, czy poprawiać biologię.może to i to

Myślę, że łatwiej jest z chemii niż z biologii poprawić wynik.
behemot
Posty: 3
Rejestracja: 1 lip 2009, o 11:36

Re: słaby wynik

Post autor: behemot »

~ruda, A jak ktoś zdawał biologię, chemię, matematykę w tym roku:)? To za rok może sobie matematykę wymienić za fizykę, czy nie bardzo:)?
Stazystka
Posty: 389
Rejestracja: 12 cze 2009, o 06:35

Re: słaby wynik

Post autor: Stazystka »

No to dobrze, bo to juz by byla przesada. Chamsko
Awatar użytkownika
tusiulka
Posty: 475
Rejestracja: 25 lip 2008, o 17:28

Re: słaby wynik

Post autor: tusiulka »

Ja również jestem załamana swoim wynikiem z bio + chem wychodzi mi ponad 100 punktów. Wyszłam z matury z biologii z mieszanymi uczuciami, bo dla mnie była taka nietypowa. Ale jak potem wróciłam do domu to wyliczyłam sobie 80%. Z chemii wyszłam zadowolona, twierdząc iż matura była łatwa i wyliczyłam sobie z niej 70% w sumie miało dawać mi to 150%. Wynik przyszedł o 50% niższy Załamałam się. Chemię napisałam tragicznie. Dużo gorzej niż Wy, a chodziłam na korki, uczyłam się, siedziałam nad nią i co z tego mam? Obawe czy dostane się teraz gdziekolwiek na studia. Moim kierunkiem awaryjnym miała byc chemia w moim mieście - teraz nie wiem, czy nawet tutaj mnie przyjmą. Dlatego złożyłam też na pewniaka na położnictwo. Ech. Nie wiem czy uda mi sie poprawić maturę.
Stazystka
Posty: 389
Rejestracja: 12 cze 2009, o 06:35

Re: słaby wynik

Post autor: Stazystka »

zawsze jest jakas szansa
MARCyś
Posty: 58
Rejestracja: 16 cze 2009, o 16:42

Re: słaby wynik

Post autor: MARCyś »

Tusiulka co ma się nie udąc! Uda się , zobaczysz za rok poprawisz wyniki na pewno. Wszystkie osoby na forum, które się wypowiadają, to osoby ambitne z charakterem, więc niektórzy już zrealizuja swoje marzenia, a dla innych to kwestia czasu. Niedługiego zresztą Głowa do góry!
Awatar użytkownika
tusiulka
Posty: 475
Rejestracja: 25 lip 2008, o 17:28

Re: słaby wynik

Post autor: tusiulka »

MARCy&#x15B pisze:Tusiulka co ma się nie udąc! Uda się , zobaczysz za rok poprawisz wyniki na pewno. Wszystkie osoby na forum, które się wypowiadają, to osoby ambitne z charakterem, więc niektórzy już zrealizuja swoje marzenia, a dla innych to kwestia czasu. Niedługiego zresztą Głowa do góry!
Dzięki bardzo za takie słowa, są mi teraz bardzo potrzebne Oby się udało! Moja farmacja jak na ten rok trafiła niestety do działu marzeń niespełnionych.
Awatar użytkownika
ulala
Posty: 1673
Rejestracja: 17 gru 2006, o 18:29

Re: słaby wynik

Post autor: ulala »

tusiulka, właśnie. rok w stosunku do całego zycia to naprawdę niewiele. trzeba walczyc o marzenia a czemu chemia tak slabo poszla? cos Cie rozproszyło, głupie błędy czy po prostu luki w wiedzy?
zagubiona90
Posty: 652
Rejestracja: 3 lip 2009, o 10:07

Re: słaby wynik

Post autor: zagubiona90 »

Niestety też zaliczam się do grona osób, którym matura nie poszła najlepiej . Nie zrealizuje swojego marzenia, a mianowicie dostania się na stomatologie do Zabrza(mam 157pkt wiec raczej zabraknie). Jest to dla mnie przykre jednak jestem zdeterminowana do walczenia o swoją przyszłość i marzenie. Będę za rok poprawiać i może mi się uda
Dlatego ludzie nie załamujcie się bo zawsze jest jakieś wyjście z sytuacji . Jak nie teraz to za rok na pewno wam się uda.

Pozdrawiam.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 43 gości