Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Hellades
Posty: 112
Rejestracja: 30 lip 2010, o 00:18

Re: Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach

Post autor: Hellades »

Mam takie pytanie - czy idąc prywatnie do lekarza medycyny pracy wymagali u was skierowania wydrukowanego ze strony ŚUM? Poszedłem do jednej przychodni i powiedziano mi, że takowe musi być, nawet przy wizycie prywatnej Podziękowałem, poszedłem przychodnię obok i tam już nic trzeba było (oprócz pieniędzy oczywiście ). Zastanawia mnie jak to u was było.
Lethora
Posty: 44
Rejestracja: 19 kwie 2012, o 14:55

Re: Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach

Post autor: Lethora »

Jak u mnie było to już wiesz. Niestety u mnie się kobieta uparła na skierowania i teraz próbuje go jakoś zdobyć
myniula
Posty: 502
Rejestracja: 8 lip 2010, o 20:28

Re: Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach

Post autor: myniula »

Jak lekarz jest człowiek to się z nim można umówić , że się dowiezie skierowanie później . jak nie to sami widzicie jakie cyrki ]
Lethora
Posty: 44
Rejestracja: 19 kwie 2012, o 14:55

Re: Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach

Post autor: Lethora »

myniula, dla mnie sam fakt, że chce skierowanie jest w porządku - widocznie lekarz też chce do zrobić jak należy) Tylko, żeby to skierowanie było na stronie uczelni to by było miło.
myniula
Posty: 502
Rejestracja: 8 lip 2010, o 20:28

Re: Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach

Post autor: myniula »

przyzwyczajajcie się, takimi prawami a raczej ich brakiem rządzi się SUM ]
Lethora
Posty: 44
Rejestracja: 19 kwie 2012, o 14:55

Re: Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach

Post autor: Lethora »

myniula, nie strasz mnie nawet Pięknie
Awatar użytkownika
Corpus_Pineale
Posty: 47
Rejestracja: 16 sty 2010, o 11:33

Re: Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach

Post autor: Corpus_Pineale »

myniula pisze:przyzwyczajajcie się, takimi prawami a raczej ich brakiem rządzi się SUM ]
Tak jest chyba na każdej uczelni na Śląsku xd od kogo nie słyszę, kto tu studiuje, to zawsze jakieś niechlujstwa oraz jaja jak berety Więc to chyba norma, a nie specyfika ŚUM
Neela
Posty: 304
Rejestracja: 6 lut 2012, o 16:25

Re: Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach

Post autor: Neela »

Ja skierowanie drukowalam ze strony śumu

LittleJ
Posty: 10
Rejestracja: 1 cze 2012, o 18:01

Re: Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach

Post autor: LittleJ »

Widziałam właśnie to skierowanie na stronie ŚUM-u, ale nie za bardzo rozumiem Wypełnić swoje dane - no ok, ale co z tą pieczęcią i podpisem kierującego na badanie? Przyjmą mi takie skierowanie, jak pójdę prywatnie do przychodni, bez tej pieczęci i podpisu?
menka91
Posty: 20
Rejestracja: 6 wrz 2011, o 14:52

Re: Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach

Post autor: menka91 »

w tamtym roku skierowanie trzeba było odebrać w dziekanacie. Ja osobiście dzwoniłam i poprosiłam panią o wersje elektroniczną, bo nie opłacało mi się jechać Miałam na niej wypełnić swoje dane ale pieczątka uczelni i podpis już były.
Neela
Posty: 304
Rejestracja: 6 lut 2012, o 16:25

Re: Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach

Post autor: Neela »

LittleJ, ja miałam wydrukowane i bez podpisu i przyjeli prywatnie
LittleJ
Posty: 10
Rejestracja: 1 cze 2012, o 18:01

Re: Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach

Post autor: LittleJ »

ok, dzięki Dzisiaj byłam i badania zrobione mam jeszcze pytanie: jak składam na ŚUM do Zabrza to adres placówki mam podać - ul. Poniatowskiego 15, 40-055 Katowice? (tak jest we wzorze) czy adres z Zabrza, bo się w tym gubię
Hellades
Posty: 112
Rejestracja: 30 lip 2010, o 00:18

Re: Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach

Post autor: Hellades »

LittleJ pisze:ok, dzięki Dzisiaj byłam i badania zrobione mam jeszcze pytanie: jak składam na ŚUM do Zabrza to adres placówki mam podać - ul. Poniatowskiego 15, 40-055 Katowice? (tak jest we wzorze) czy adres z Zabrza, bo się w tym gubię
Tego nie zmieniasz, bo pod tym adresem zdaje się, że znajduje się budynek z biurami ogólnie ŚUM-u, taka jakby centrala i to jej adres ma być a na Ligocie, w Sosnowcu, itd. znajdują się poszczególne wydziały
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 39 gości