sonda próbnomaturalna

Pomoc w przygotowaniu do matury ze wszystkich przedmiotów i zakresów. Najnowsze arkusze i klucze do matur. Wzajemna pomoc w nauce.

Jak wam poszła próbna matura?

Czas głosowania minął 17 gru 2006, o 20:29

dobrze
1
10%
rewelacyjnie
0
Brak głosów
nienajgorzej
3
30%
Ľle
1
10%
mogło być lepiej
3
30%
nie pisałem/am
2
20%
 
Liczba głosów: 10

Asia:)
Posty: 96
Rejestracja: 26 wrz 2006, o 18:07

Re: sonda próbnomaturalna

Post autor: Asia:) »

ja pisałam wszystko podstawowe - polski, francuski i fizykę. fizyka i francuski OK (88% i 91%). za to polski - porażka totalna tzn tak ,zdałam - 54% ale jak tyle w maju będę mieć. to dziękuję.
ech. a poza tym boję się, że majowa matura będzie dżo trudnejsza, bo te matury, które były teraz wydają mi się brdzo proste. no cóż - czas pokaże
Awatar użytkownika
KIM
Posty: 213
Rejestracja: 9 sie 2005, o 01:00

Re: sonda próbnomaturalna

Post autor: KIM »

tin pisze:a ta prawdziwą wszyscy zdali dżo powyzej przecietnej.
To prawda prawdziwe matury są zdawane o wile lepiej niz probne mimo ze normalne są chyba trudniejsze wiadomych przyczyn).
Asia:) pisze: za to polski - porażka totalna
hehe ja na polskim pisałam o Werterze nie wiedząc kim był, nie ma sie co martwic polskim to niemozliwe zeby go nie zdać, trzeba tydzien przed przeczytac sobie opracowanie i siądzie na 70%:)
Awatar użytkownika
Anex
Posty: 679
Rejestracja: 25 paź 2006, o 18:24

Re: sonda próbnomaturalna

Post autor: Anex »

Maturzyści teraz to się studniówką martwić hehe. Apropo jak ten temat odzył.
Awatar użytkownika
Anielica88
Posty: 247
Rejestracja: 20 maja 2006, o 18:42

Re: sonda próbnomaturalna

Post autor: Anielica88 »

wy to macie poczucie humoru:d wolabym pisac stara mature, nieodpowida mi nowa:d to ze teraz niby byla prosta to nie znaczy ze pozniej bedzie taka sama:d podejrzewam ze poziom trudnosci sie o wiele bardziej podwyzszy:d A teraz to oceniali na zasadzie kogo lubie a komu chce dopiec:d taka jest prawda moi drodzy:D bynajmniej w mojej szkole:d
pozdrawiam:d
Gosiaczek
Posty: 351
Rejestracja: 29 sty 2006, o 15:57

Re: sonda próbnomaturalna

Post autor: Gosiaczek »

ehh mam 53% z biologii rozszerzonej
83% z niemieckiego podstawowego
76% z polskiego podstawowego

z biologii moglam miec troszeczkę więcej gdybym uwazniej czytała zadania
generalnie nie jest źle ale do prawdziwej się przylożę, bo przed probną nie otworzylam ani jednej ksiązki
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość