Spadek zainteresowania stomatologią

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
randomlogin
Posty: 3779
Rejestracja: 24 kwie 2010, o 12:11

Re: Spadek zainteresowania stomatologią

Post autor: randomlogin »

tchorz pisze:
Piotrr pisze:To że na lekarskim kilka godzin anatomii więcej to znaczy że laryngolog będzie znał wszystkie wyciski wątroby albo jak biegną taśmy jelita grubego lepiej od dentysty?
hm. W Krakowie lek ma anatomie przez semestr , a stoma przec cały rok, o ile się nie myle.?
.i nie ma sie to nijak do tego, jak generalnie to wyglada w calym kraju. Krakow to anomalia. Nie mowi tez o liczbie godzin (nie, nie ma ich na stomie 2x wiecej) ani o zakresie i szczegolowosci materialu.
Awatar użytkownika
Arkadiopol
Posty: 78
Rejestracja: 14 maja 2012, o 17:00

Re: Spadek zainteresowania stomatologią

Post autor: Arkadiopol »

Powiem tak, nie ma co sie spinac i stawiac swojej dupy na wysokosci, bo jak przyjdzie co do czego, to lekarz z zębem pójdzoe do dentysty.

Chyba że lekarze leczą zęby u chirurgów.

Piotrr
Posty: 1333
Rejestracja: 9 lip 2012, o 19:11

Re: Spadek zainteresowania stomatologią

Post autor: Piotrr »

Arkadiopol pisze:
Poza tym, stoma to mniejszy prestiz, nawet nie lekarz, dlatego i progi nizsze.

Ktoś coś mówił o stawianiu dupy na wysokości?
W końcu lekarz
promyczek14175
Posty: 1524
Rejestracja: 5 cze 2012, o 10:47

Re: Spadek zainteresowania stomatologią

Post autor: promyczek14175 »

Piotrr pisze:
promyczek14175 pisze:. Po prostu wiem, że takie hasło wywołuje u wielu osób ból tyłka
A co to niby ma znaczyć? Nie rozumiem czemu umniejszać tytuł jaki uzyskuje się po tych studiach. I czemu miałby nie wywoływać bólu dupy, skoro poki co jest to stwierdzenie, ze dentysta to nie lekarz, to jeszcze bzdura. Swoja droga przyjmij do swojej wiadomości droga koleżanko, jak i cale inne grono zadufanych w sobie prawiestudentow i studentow lekarskiego, ze studenci stomy maja PRZYNAJMNIEJ na pierwszym roku zdecydowanie więcej do roboty w szczecinie aniżeli wielcy lekarze z lekarskiego z syndromem wysokiej dupy. No i swoja drogą może najpierw przejdź pierwszy rok studiow, a jeszcze wcześniej się dostan żeby swoje wielkie wiadomości na temat bólu tylka u innych uzewnetrzniac.
Jedni wolą stomę inni lek, ale w zadnym wypadku stoma nie jest gorsza i w zadnym wypadku nie ma nikt prawa umniejszać stomatologom tytułu. Boze skad wy się bierzecie
Czy ja coś umniejszam stomatologom.? Czy ja coś mówię, że są gorsi.? Spokojnie! I życzę powodzenia Tobie i sobie. Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Arkadiopol
Posty: 78
Rejestracja: 14 maja 2012, o 17:00

Re: Spadek zainteresowania stomatologią

Post autor: Arkadiopol »

Piotrr pisze:
Arkadiopol pisze:
Poza tym, stoma to mniejszy prestiz, nawet nie lekarz, dlatego i progi nizsze.

Ktoś coś mówił o stawianiu dupy na wysokości?
To co pisalem to jest zjawisko ktore zaobserwowalem i dominujace opinie na temat tego kierunku. Ja sam mysle nad stomatologia w tym roku, takze sie nie wznosze ponad.

promyczek14175
Posty: 1524
Rejestracja: 5 cze 2012, o 10:47

Re: Spadek zainteresowania stomatologią

Post autor: promyczek14175 »

Arkadiopol pisze:
Piotrr pisze:
Arkadiopol pisze:
Poza tym, stoma to mniejszy prestiz, nawet nie lekarz, dlatego i progi nizsze.

Ktoś coś mówił o stawianiu dupy na wysokości?
To co pisalem to jest zjawisko ktore zaobserwowalem i dominujace opinie na temat tego kierunku. Ja sam mysle nad stomatologia w tym roku, takze sie nie wznosze ponad.

Podpisuję się pod tym.
Sofia
Posty: 585
Rejestracja: 3 sty 2012, o 15:11

Re: Spadek zainteresowania stomatologią

Post autor: Sofia »

I tym jakże pięknym akcentem pojednania może warto zakończyć już tą niepotrzebną spinę i kłótnię.

Powodzenia wszystkim, czy to na leku czy na stomie
Piotrr
Posty: 1333
Rejestracja: 9 lip 2012, o 19:11

Re: Spadek zainteresowania stomatologią

Post autor: Piotrr »

AMEN P Wracam do histosyfugt.<
W końcu lekarz
Amani
Posty: 485
Rejestracja: 3 lis 2011, o 19:11

Re: Spadek zainteresowania stomatologią

Post autor: Amani »

Ja się nie spotkałam z opinią, że stoma to mniejszy prestiż więc nie wiem skąd to Ci się wzięło. Zwłaszcza te niby dominujące opinie ludności. Wręcz przeciwnie ludzie dostrzegają w tym szanse na godziwe życie.
Lekarsko-dentystyczny Uniwersytet Medyczny w Poznaniu
Awatar użytkownika
Izuzet
Posty: 917
Rejestracja: 5 wrz 2009, o 13:28

Re: Spadek zainteresowania stomatologią

Post autor: Izuzet »

I znowu dyskusja nad wyższością Świąt Bożego Narodzenia nad Wielkanocą.
Smoła
Posty: 127
Rejestracja: 8 cze 2009, o 13:22

Re: Spadek zainteresowania stomatologią

Post autor: Smoła »

Nie. To jest dyskusja na temat tego dlaczego dentyści mają tytuł lekarza, a mają z medycyną tyle wspólnego, co fizjoterapeuta, pielęgniarka czy ratownik medyczny coś tam mają, ale oni nie są lekarzami, tak samo jak dentysta.
tchorz
Posty: 1120
Rejestracja: 12 paź 2009, o 17:53

Re: Spadek zainteresowania stomatologią

Post autor: tchorz »

Mnie mocno zdziwiło, że na wydziale lekarskim CM UJ jest lekarski, stomatologia i. dietetyka.
Rozumiem pielęgniarstwo czy ratownicwo medyczne, ale tak?
Awatar użytkownika
kokardka
Posty: 1964
Rejestracja: 3 kwie 2013, o 17:10

Re: Spadek zainteresowania stomatologią

Post autor: kokardka »

tchorz, o to mnie zadziwiłeś, byłam pewna że dietetyka zawsze należy do jakiegoś wydziału nauk o zdrowiu ale widać, że co uczelnia to obyczaj.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości